Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wczoraj w meczu Palmeiras kontra Fluminense w brazylijskiej Serie A, Palmeiras w jakiś sposób rozpoczęło grę od środka w obu połowach.
Jeden z zawodników zwrócił uwagę sędziemu na co ten kazał mu „zamknąć mordę” i go zignorował.
Tam to jadą krótko z zawodnikami sędziowie XD
@escarabajo
0
@sergio5 Bardzo fajnie. Cristiano ma zajebisty mental, jest ambitny, więc trzymam kciuki, żeby coś sensownego mu z tego wyszło. Każdy powiew świeżości w lidze hiszpańskiej się przyda.
0
@Eto'o9 R10 https://www.newsweek.com/mcdonalds-new-ad-campaign-empty-boxes-no-food-ramadan-germany-11578866
To fajny fejk.
0
@RanDiFCB To mam nadzieję, że nie kupowałeś tej gry? :D
0
@qbsonFCBarca Trochę czasu to pewnie jeszcze potrwa, bo widać, że ten półautomatyczny spalony nie działa gdy jest tłok, czyli praktycznie przy każdym stałym fragmencie gry.
0
@GeneralXavi Przepisy są też coraz bardziej skomplikowane, a z drugiej strony przydałaby się jakaś aktualizacja przepisów związanych z VARem, bo praktycznie od jego wprowadzania nic się nie zmieniło.
@qbsonFCBarca Niestety takie mają wytyczne.
0
@RanDiFCB Wybiera się tam jakiś poziom trudności czy nie?
1
@Michu94 Fabregas w odróżnieniu od Xaviego nie dostał gotowego projektu z najwyższym budżetem w lidze. On tworzy też coś własnego. Mi się podoba ten pomysł, chociaż jego wypowiedzi po meczu nie zachęcają - po przegranym meczu, mówi rzeczy w stylu "byliśmy lepsi, bo większe posiadanie piłki mieliśmy".
3
@Michu94 No i tak się stanie. Są trzy opcje: Enrique, Fabregas albo Arteta.
1
@kubix05 Ale stary.
1
@Jakchcesz Czy to się łączy jakoś z innymi grami? Bo nie grałem w żadne soulsy, wukonga czy bloodborna, a słyszałem jednak dużo pozytywnych opinii o Elden Ring.
1
@Jakchcesz Mam w planach zagrać. Bo to jest gierka od tych od Soulsów, tak? Ci sami twórcy co Wukong, Bloodborne czy Dark Souls?
1
@Jakchcesz Nie grałem, nie znam się.
14
McDonalds w Niemczech usuwa widok jedzenia w swoich reklamach od wschodu do zachodu słońca. Chodzi o to by nie było przykro muzułmanom poszczącym w trakcie Ramadanu.
https://zapodaj.net/plik-GqZI6FqJzh
Niech nie pokazują w telewizji reklam drogich samochód, bo mnie nie stać i mi też przykro jest.
1
@FCB24 Czyli zszedłeś z "100% słuszna" do "na dwoje babka wróżyła" :D
Widzisz, sytuacja nie jest zero-jedynkowa. Mnie tłumaczenie eksperta kupiło jednak.
2
@FCB24 Ekspert sędziowski @RafalRostkowski
"Moim zdaniem Kelly nie zasłużył na wykluczenie z gry. Anglik wyskoczył do piłki w sposób ostrożny i rozważny. Podjął taką decyzję, gdy ani za piłką, ani pod piłką nie było rywala. Gdy ją główkował, nie stwarzał żadnego zagrożenia dla rywala. To Yilmaz zrobił krok i postawił nogę w takim miejscu, że niejako sam podłożył ją pod korki przeciwnika. Na powtórkach trudno dostrzec jakąkolwiek winę Anglika."
I tutaj się w pełni zgadzam. Nie może być tak, że zawodnik boi się wyskoczyć do piłki, bo jak będzie już opadał na ziemię, to ktoś się mu napatoczy i na niego nadepnie.
0
@LOPEZ16 To prawda, fajnie jak mniejsze kluby wygrywają. Mam nadzieję, że Barcelona odpadnie, żeby Newcastle albo PSG sobie grało dalej.
1
Kalulu niesłuszna żółta w meczu z Interem.
Kelly niesłuszna żółta w meczu z Galatą.
No Juve to ma dopiero powody żeby na sędziowanie narzekać.
2
@papryk13 Co z tego, że gramy ofensywny i fajny dla oka futbol, skoro mamy jedną z najsłabszych obron w TOP 5? Gdyby nie Garcia, to pewnie w lidze oglądalibyśmy plecy Realu.
2
Wczoraj Bensebaini dał chyba jeden z najgorszych występów w historii futbolu. Przy pierwszym golu podał na pustaka do przeciwnika, przy drugim golu odbił lecącą w bramkarza piłkę czym go zmylił, a wisienką na torcie jest sprzedanie kopa w głowę przeciwnika i podarowanie karnego w ostatniej akcji meczu.
0
@Frimpong Timberlandy - gorszych butów zimowych nie miałem. Jedyny plus to wygląd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@A4ron 10k na pieski szykuj, bo Leverkusen raczej będzie w TOP 10 :D
12
@A4ron Fajnie jest jeszcze cofnąć się kawałek dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-sBvceRsXre
1
@clyde Nie po to kupowałem konsolę z napędem, żeby teraz digitale kupować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Eklerek Sposób @pt9 zajmie Ci 5 minut :D
0
@Eklerek Ten sposób znam - to jest długi sposób :D
0
@pt9 Masz jakiś patent jak to szybko zrobić?
0
@pt9 Jak często czyściłeś napęd?
0
@Eklerek W tych pieniądzach, bo jedyny dostępny rozmiar to 17 :D