9

@Jaro1279 Czemu ludzie traktują chatgpt jak jakiegoś guru, skoro to się często myli? Dodatkowo wymyśla sobie informacje.

2

@AmigoBlancos Włączyłem i wyłączyłem po 15 sekundach. Przecież tego Borka nie da się słuchać. Mógł zostać w sportach walki, bo na tym się znał, przynajmniej odnosiłem takie wrażenie.

5

@MOLESTA Tak, ma szansę.

0

@MOLESTA Przeczytaj co napisałeś w pierwszym komentarzu.

No zobaczymy.

1

@MOLESTA Dasz inne przykłady? Regularnie oglądam mecze i jest to rzadkie zjawisko żeby zakrywać koszulką. Częściej ręką, ale to w Hiszpanii najczęściej.

0

@MOLESTA No ta... bo w każdym meczu masz takie akcje. Bez przesady.

23

Śledztwo trwa, nie uznano go winnym, ale jest zawieszenie. Jedno wielkie XD
Wiadomo, że powiedział coś obraźliwego, bo inaczej nie zasłaniałby koszulką ust, ale nigdy mu nie udowodnią co dokładnie. Sama wiedza, że coś powiedział, to za mało, żeby nakładać karę.

0

@clyde Nie wiem, choć się domyślam.

7



Barcelona Canceluje Levante XD

4

@ranger3120 Mój ulubiony mem o Alzheimerze

https://zapodaj.net/plik-fJOYr4AEVN

0

Komentarz usunięty

5

*Lamin Yamal mija przekładanką przeciwnika w okolicach połowy boiska, po czym się zatrzymuje*
Trybuny: ŁooooOOOooooo AAAaAaaa!!11!

*Roony Bardghji mija przekładanką przeciwnika w polu karnym, po czym wykonuje świetne dośrodkowanie*
Trybuny: Ło

2

@Rastafarnianin Wyobrażasz sobie, że Kalisz leży w Rosji i Ty się rodzisz właśnie w takim rosyjskim Kaliszu? Przecież to przegrane żyćko na samym starcie.

1

Arsenal? TOP

Mosquera super zmiana.
@Eklerek @Czajka90

9

@Bzyczekk Trzeba wprowadzić program azjatka lub latynoska +. Dla każdego normika płodna kobitka.

0

Powinni przywrócić niedzielę handlową.

0

@Ricc No i spoko Norbi.

0

@L4ngusta Ale masz zakola - przegrałeś jednak.

0

@Faro ależ piękne zdjęcie wybrali

0

@Rastafarnianin W czwartek w nocy było -12, a w ten czwartek ma być +17. Amplituda 29 stopni, trochę niezdrowo.

0

@Chimera Po co chodzić do kościoła i słuchać ciągle tego samego, skoro można się w domu pomodlić? XD
Pytam z ciekawości, bo nie jestem wierzący.

0



Collins wchodzi na boisko i przy pierwszym kontakcie taki błąd

1



Ale strzał Turka

1

@Jakchcesz Jak się mylą na naszą korzyść, to cichutko wtedy na LR :D

2

https://streamin.link/v/b817b5f0

Bramer Sociedad jaki sabotaż

1

@clyde Nie sądzę. Co mecz oglądam w La Liga to kwiatki takie są, nie tylko u nas.

6

Jeśli myślicie, że sędziowie się uwzięli na Barcelonę, to czasem obejrzyjcie mecze La Ligi bez udziału Barcy. Teraz leci Sociedad - Oviedo. Obrońca Oviedo faulował Oyarzabala w swoim polu karnym bez walki o piłkę. Brak rzutu karnego, brak wykluczenia, nawet faulu nie było i chwilę później Oviedo wali bramę.
Sędziowie w LL są po prostu słabi.

1

@Tomaszekkkkk O Bernalu to już pisałem kilka razy, że La Rambla okrzyknęła go talentem na miarę Busquesta po kilkudziesięciu minutach jego gry w pierwszym zespole, a potem, podczas jego kontuzji, czekali na jego powrót jak na zbawienie.
Dla mnie on dalej jest kotem w worku.

1

@Damian11 To były mecze pokazowe...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?