Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lucca87 "mi tam na Pucharze aż tak nie zależy ważniejsza dla mnie Liga i LM"
Odważne, nowatorskie i nietypowe podejście do tematu.
2
W aż 5 z 6 porażek Barcy w tym sezonie Raphinha nie mógł pomóc drużynie Hansiego Flicka. Jedyny wyjątek stanowił mecz z Chelsea, w którym był dostępny tylko częściowo i spędził na boisku zaledwie 30 minut.
Statystyki mówią same za siebie:
Barca wygrywa 91% spotkań, gdy Raphinha jest w składzie, i tylko 60%, gdy go brakuje.
0
Jeszcze trzy albo cztery
0
Yamal dzisiaj bezproduktywny. Gra bardzo głęboko i mało co mu wychodzi. Co chwila też się ślizga.
0
@turhiay Raczej nie ;)
0
@turhiay Dziesiątki razy czytałem, że razem z Arsenalem i Bayernem jesteśmy faworytami.
2
Od faworytów do wygrania LM do sezonu bez żadnego trofeum xD tylko La Rambla potrafi tak malkontencić.
1
@Arden Wychodzę z założenia, że to jest dwumecz i jednak, przy wyniku załóżmy 2:1, drużyny nie będą chciały za wszelką cenę wyrównać.
0
- obie drużyny strzelą gola
- rzuty rożne +9.5
- gole poniżej 4.5
- Yamal odda +1 strzała w światło bramki
Kurs 4.2
Co myślicie?
0
@VamosDeJong Już 4,5 roku nie żyje Bezczel. Ale ten czas leci...
0
@lajcior W skarpetach XD
W ramach ciekawostki powiem, że ostatnio przyjechał do mnie kierowca z zespołem downa. Trochę w szoku byłem.
3
@Messibestplayerintheworld Po co pracuje nad pozyskaniem nowych zawodników, skoro nie wygra wyborów? XD
0
@ZuczekFCB1899 Właśnie byłem wczoraj u dentysty i po płatności naszła mnie taka myśl, że trzeba było się kiedyś związać z dentystką, naprawić wszystkie zęby za free i się rozstać.
3
@lajcior Pracuję w logistyce, mam kontakt z kierowcami i 90% z nich to nosi kroksy XD
0
@KujawiakA sześć
3
@LeszekFCB To prawda, co mówi @Dankho94isback. Czytanie bardzo dużo daje, ale ważne jest żebyś potem wprowadzał w życie swoją wiedzę, więc musisz rozmawiać w tym języku.
Od ponad roku czytam książki jedynie po angielsku i mój zasób słownictwa poszerzył się niesamowicie.
No i czytanie pomoże Ci wyeliminować literówki, np.:
dissapoint -> disappoint
tommorow -> tomorrow
1
@bartekvisca Rozcinają karton i wyjmują z niego pączki.
8
@Pawlak1992 Nie no, 49 lat to już przesada.
2
@Kgorecki2500 Ja dzisiaj 20 minut stałem w kolejce za pączkami. Ale opłacało się, bo super im wyszły. Przynajmniej popatrzyłem się przez ten czas jak te pączki robią.
2
@maroon Zamek fajny mają w Golubiu i polecam tam spływ kajakowy sobie walnąć z Golubia do Elgiszewa.
0
@draxidox Raczej sarkazmu użył kolega :D
Też mam mieszkanie spółdzielcze i chciałbym, żeby mój blok stał się wspólnotą. Niby tylko 8 mieszkań na cały blok, a i tak nie wszyscy chcą się zgodzić.
3
@Kgorecki2500 Znając Twoje upodobania kulinarne, to Ty byś nawet pączkiem posypanym zwykłym cukrem nie pogardził XD
6
@BorzyKrzys Pokolenie płatków śniegu. Najważniejsze, że do paczkomatu przyszły witaminki dla psiecka.
9
@draxidox Po co się bierzesz za robotę, jak nie umiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@fart Wiesz, że Twój nick po angielsku to pierdzieć, puścić bąka czy bździć?
9
Nawet @Luciano99 się rzucił w tym roku i chłopakom z zakładu kupił pączki
https://wykop.pl/cdn/c3201142/f8189aa74c295891a9977f487533729319fcdc5a5df064413b2c01a774e84dbb,w400.jpg?author=WilecSrylec&auth=14b2e427183c3a6c89229a76f7b8a51e
4
@messi564 To Ty
https://wykop.pl/cdn/c3201142/3e21caab59d236ebd643128767d51224d428c6af456429f1824ae064fb4a6693,w400.jpg
1
@lajcior 3. Pokrój ogórki KISZONE w kostkę.
Dodałbym jeszcze jogurt naturalny lub skyr.
0
@Lord_S Kup jak człowiek na oficjalnej stronie Barcelony. W przypadku jakichkolwiek problemów otrzymasz pomoc lub zwrot biletów. Pośrednik Cię oleje jak tylko pojawią się problemy.
5
@fcbarcafan19 Pewnie naoglądał się szwedzkich filmów o pierwszych wikingach, gdzie większość obsady jest czarnoskóra...