1

@VegetaPolska To opłaca się w ogóle mieć ten abonament czy już bardziej z przyzwyczajenia opłacasz?

2

@sebasarna Nie, bo na śmietankową nie zaglądam, komentarzy na FB nie czytam, mam przyjaciela, który jest kibicem Realu i zawsze można z nim podyskutować i pośmiać się zarówno z Barcelony, jak i Realu. Meczów też ich nie oglądam.

2

@Faro Balde jest tragiczny w dośrodkowaniach. Powinien być to główny atrybut bocznego obrońcy grającego w tak ofensywnych drużynach jak Barcelona, a u niego jest to mankament.

1

@pt9 Jak już kupię grę, to raczej staram się ją przejść. Jeśli mnie nie wciągnie, np. GTA V, to po prostu staram się ukończyć główny wątek i zadania poboczne, a te wszystkie znajdźki i inne aktywności pomijam.

5

@VegetaPolska Ile Wy gracie w te gry? Trochę jestem w szoku, że ludzie kupują abonament PS i mają czas, żeby ograć wszystkie tytuły.
U mnie wygląda to tak, że kupuję jakąś grę za powiedzmy 100 PLN, a potem ją ogrywam kilka miesięcy.

1

@Dieselzor Pysznie.

1

@July_6_BcN Marysia i Jagna super duo było.

0

@Vegeta88 Tutaj też się zgadzają.

21

@July_6_BcN Z DOBRYCH WIADOMOŚCI:

Dzisiaj jest środa

( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@RozowaPantera Bardzo ciekawy odcinek, z mnóstwem anegdotek i historii prosto z Brazylii, bo Ćwiąkała był na miejscu.

5

Ferran potrzebuje trzech sytuacji, żeby oddać celny strzał, a potem trzech celnych strzałów, żeby zdobyć gol, a potem trzech goli żeby w końcu mu zaliczyli gola prawidłowego :)

4

@Popitek12 Ciekawe określenie na amarenę.

2

@Criss18Barca Tylko to nie zostało nigdzie potwierdzone.

0

@Vegeta88 Ale nie każdy stempel to napomnienie...
@SARNA2319 A skąd takie info masz?

0

@SARNA2319 Ja pierdole. Pokaż mi przepis mówiący, że byle jaki stempel to jest napomnienie. Czekam.

0

@SARNA2319 @Vegeta88 ale nie był spóźniony, to było w walce o piłkę. Cancelo był pierwszy. Gdyby było ma odwrót, to wtedy żółta 100%.

3

Też bym chyba nie dał żółtej Cancelo. Pierwszy trafia w piłkę, nie był spóźniony.


0

@karci0 Masz rację. Nie był spóźniony.
Ciężka sytuacja do oceny.

0

@karci0 Stempel = napomnienie. Był spóźniony, kartka powinna być.

0

Ale de Jong zagrał skaczącego kondoma. Super uderzenie Yamala, trudne.

0

@ProMILs Nie widziałem sytuacji z Diazem, ale tutaj to Yamal wpadł w przeciwnika.

0

@Ramon_Villaverde Rashford sam w niego wpadł.

0

Myślałem, że to obrońca wybił piłkę, a to tylko Rashford strzelał xD

0

Co oni tak na Yamala i Joana Garcie gwiżdżą?

5

@escarabajo Że sobie smyra piersi palcem.
@July_6_BcN Takim zboczeniom podziękujemy.

13

@clyde Ta jaka się łasa na pieniądze zrobiła. Kiedyś za darmo, a teraz zapłać...

5

Jeżeli po seksie sobie leżycie i ona zaczyna rysować palcem kształty na twojej klacie, to po prostu wstań i wyjdź. Zaraz rzuci jakimś głupim pytaniem "Czy kochałbyś mnie gdybym była robakiem?".

0

@doman3 Raczej nie ma sensu z nim dyskutować. W końcu wyłapie bana i założy nowe konto.

2

@Czajka90 Na szczęście u siebie. Sunderland na wyjeździe, a u siebie, to dwie zupełnie różne drużyny.

U siebie: 26 punktów w 12 meczach
Na wyjeździe: 10 punktów w 12 meczach

0

@Czajka90 Po co się tak ograniczać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?