Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska To opłaca się w ogóle mieć ten abonament czy już bardziej z przyzwyczajenia opłacasz?
2
@sebasarna Nie, bo na śmietankową nie zaglądam, komentarzy na FB nie czytam, mam przyjaciela, który jest kibicem Realu i zawsze można z nim podyskutować i pośmiać się zarówno z Barcelony, jak i Realu. Meczów też ich nie oglądam.
2
@Faro Balde jest tragiczny w dośrodkowaniach. Powinien być to główny atrybut bocznego obrońcy grającego w tak ofensywnych drużynach jak Barcelona, a u niego jest to mankament.
1
@pt9 Jak już kupię grę, to raczej staram się ją przejść. Jeśli mnie nie wciągnie, np. GTA V, to po prostu staram się ukończyć główny wątek i zadania poboczne, a te wszystkie znajdźki i inne aktywności pomijam.
5
@VegetaPolska Ile Wy gracie w te gry? Trochę jestem w szoku, że ludzie kupują abonament PS i mają czas, żeby ograć wszystkie tytuły.
U mnie wygląda to tak, że kupuję jakąś grę za powiedzmy 100 PLN, a potem ją ogrywam kilka miesięcy.
1
@Dieselzor Pysznie.
1
@July_6_BcN Marysia i Jagna super duo było.
0
@Vegeta88 Tutaj też się zgadzają.
21
@July_6_BcN Z DOBRYCH WIADOMOŚCI:
Dzisiaj jest środa
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@RozowaPantera Bardzo ciekawy odcinek, z mnóstwem anegdotek i historii prosto z Brazylii, bo Ćwiąkała był na miejscu.
5
Ferran potrzebuje trzech sytuacji, żeby oddać celny strzał, a potem trzech celnych strzałów, żeby zdobyć gol, a potem trzech goli żeby w końcu mu zaliczyli gola prawidłowego :)
4
@Popitek12 Ciekawe określenie na amarenę.
2
@Criss18Barca Tylko to nie zostało nigdzie potwierdzone.
0
@Vegeta88 Ale nie każdy stempel to napomnienie...
@SARNA2319 A skąd takie info masz?
0
@SARNA2319 Ja pierdole. Pokaż mi przepis mówiący, że byle jaki stempel to jest napomnienie. Czekam.
0
@SARNA2319 @Vegeta88 ale nie był spóźniony, to było w walce o piłkę. Cancelo był pierwszy. Gdyby było ma odwrót, to wtedy żółta 100%.
3
Też bym chyba nie dał żółtej Cancelo. Pierwszy trafia w piłkę, nie był spóźniony.
0
@karci0 Masz rację. Nie był spóźniony.
Ciężka sytuacja do oceny.
0
@karci0 Stempel = napomnienie. Był spóźniony, kartka powinna być.
0
Ale de Jong zagrał skaczącego kondoma. Super uderzenie Yamala, trudne.
0
@ProMILs Nie widziałem sytuacji z Diazem, ale tutaj to Yamal wpadł w przeciwnika.
0
@Ramon_Villaverde Rashford sam w niego wpadł.
0
Myślałem, że to obrońca wybił piłkę, a to tylko Rashford strzelał xD
0
Co oni tak na Yamala i Joana Garcie gwiżdżą?
5
@escarabajo Że sobie smyra piersi palcem.
@July_6_BcN Takim zboczeniom podziękujemy.
13
@clyde Ta jaka się łasa na pieniądze zrobiła. Kiedyś za darmo, a teraz zapłać...
5
Jeżeli po seksie sobie leżycie i ona zaczyna rysować palcem kształty na twojej klacie, to po prostu wstań i wyjdź. Zaraz rzuci jakimś głupim pytaniem "Czy kochałbyś mnie gdybym była robakiem?".
0
@doman3 Raczej nie ma sensu z nim dyskutować. W końcu wyłapie bana i założy nowe konto.
2
@Czajka90 Na szczęście u siebie. Sunderland na wyjeździe, a u siebie, to dwie zupełnie różne drużyny.
U siebie: 26 punktów w 12 meczach
Na wyjeździe: 10 punktów w 12 meczach
0
@Czajka90 Po co się tak ograniczać?