Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Też tak macie, że jak w domu nie ma słodyczy, to spokojnie można bez nich żyć, a jak tylko pojawi się paczka ciastek albo czekoladek w szafce, to co chwilę się tam zagląda i coś podjada? Ostatnio kupiłem całe opakowanie Hitów, które miało mi starczyć na dwa tygodnie, a jakoś tak wyszło, że po dwóch dniach już go nie było XD
6
@Jakchcesz Wow, ale realistyczna gra!
0
@clyde A my w tym momencie nie jesteśmy zależni tylko i wyłącznie od siebie?
Wygrywamy z Kopenhagą i jesteśmy top8?
0
did you see thaaaa
https://streamable.com/yox6vu
Manuel Neuer? Topka.
2
@bartekvisca U mnie w mieście naj***ne tego piachu, że błoto się zrobiło.
5
@Sysia11 Już od dawna trąbie, że w naszej sytuacji to powinien być cel nr 1.
1
@FcPortoFan1999 Na pewno wyjdzie cało z opresji.
2
Komnata Tajemnic na TVN
4
@Kgorecki2500 grać cały dzień na komputerze
1
Frenkie de Jong w 62 meczach Ligi Mistrzów zdobył 0 goli.
0
@MessiForeverTheBest Po tym sezonie to się zmieni :)
1
@marcin62 I bany leciały XD
3
@xvcWinterSoldier Przecież innej opcji nie ma. Pewne zwycięstwo to jest.
1
@FcPortoFan1999 To się najlepiej klika, sam to przyznawał wielokrotnie.
2
Zajebiste te filmy Cwiakaly ostatnio. Historia polityki Athletic Bilbao i porażki Brazylii 1:7 mega ciekawe.
2
@Deathwing112 Każdy ma swoje gusta, ale chyba wolałbym już chodzić w koszulce z pepco :D
1
@Deathwing112 https://www.ebay.com/itm/305388119173
Koszulka wygląda słabo. Gdzie w tym pójdziesz?
7
Po co cytować i robić artykułu na temat wypowiedzi osób, które totalnie nie znają się na piłce nożnej?
0
@Dari0G Jako jedyny się sprułeś XD Zluzuj majty
3
@Dari0G @July_6_BcN @Kinginiesta @Transu96 @FCB24 wygląda to jak wymyślona historia AI
5
@Eto'o9 R10 Czyli według Ciebie status legendy zależy tylko i wyłącznie od poziomu sportowego? Według mnie ter Stegen był dużo lepszym bramkarzem niż Valdes, który legendą jest.
Sergi Roberto też jest legendą Barcelony, a przypominam, że przez nasz klub przewinęło się dużo lepszych zawodników, którzy takiego statusu nie mają.
Liczba trofeów, wpływ na ich zdobycie, liczba sezonów w klubie, status wśród kibiców - to są czynniki, które, według mnie, mają wpływ na to czy dany piłkarz jest legendą, czy też nie. I tutaj ter Stegen wypada całkiem dobrze.
1
@MateS Tak, chociaż pod koniec przygody mocno sobie tę legendę popsuł.
0
@clyde Ale pójdzie w uda i brzuch.
3
@frostiman90 Na oficjalniej stronie klubu piłkarskiego FC Barcelona.
0
@mientusek1407 Ja.
0
@fumador Pedri na nartach se jeździł, jak swego czasu Arthur.
1
@Cyzix Może dlatego, że wracają z Pragi, a badani będą robione w Barcelonie?
0
@pt9 Wojna domowa? Malbork atakuje Trójmiasto? W sumie przemyślana taktyka, szybki atak, a potem mogą się zabarykadować z dużym zapasem żywności w zamku i bronić się latami.
0
@ShawnC Wyglądało jakby chciał do Lewusa.
0
@ProMILs "Rafa co chwilę jakieś dyskomforty"
No niestety to będzie się powtarzało przy jego stylu gry. Przy takiej intensywności i zaangażowaniu, to Raphinha jest bardziej narażony na urazy. Ogólnie mam taką teorię, z całym moim uwielbieniem do Brazylijczyka, że to nie jest piłkarz na lata. Jego największą bronią jest właśnie zaangażowanie, bieganie i intensywność, a te cechy będą zanikać wraz z wiekiem. Nie wyobrażam sobie, żeby 33-letni Raphinha miał tak samo duży wpływ na drużynę, jak ma teraz.