3

@UriBoyka Postanowienie Schrodingera.

0

@clyde @July_6_BcN

Czy Anthony Gordon jest przystojny?

https://zapodaj.net/plik-KwJrUUjlbs

9

Co Senenyo się wprowadził do City. Dwa mecze trzy gole i asysta.

Edit: chyba spalony jednak

1

@PatrykBarca Na Sky Sports oglądam.

9

@PiotrekAkReal Nie Piotrze, nie przeszkadzasz. Możesz dalej śmiało się tutaj udzielać. Masz moją aprobatę chłopcze.

1

@escarabajo "Okazuje się, że Barça usunęła wszystkie komunikaty związane z Cancelo..."

2

@kanver_ "Żeby to zmienić, trzeba by zaadaptować się do przemian technologicznych"

Przecież szkoły to robią w miarę możliwości. Nie miałeś nigdy żadnej lekcji z użyciem programów komputerowych?

"szkoła tworzy ludzi zupełnie nieprzystosowanych do obecnego rynku pracy"

Problemem jest program nauczania, który zawiera wiele niepotrzebnych zagadnień. Co Ci po telefonie w trakcie lekcji, jak na przykład na biologii nauczyciel każe Ci się nauczyć budowy komórki? Telefon jedynie pozwoli Ci ściągnąć.

"Z plusów, to sztuczna inteligencja przeanalizuje twoje zadanie, wskaże ci w sposób przystępny, gdzie popełniłeś błędy i jak to poprawić "

Trzeba było pytać się nauczycieli, oni też potrafią wytłumaczyć. I ponownie, możesz sobie w domu śmiało przeanalizować, jeśli Ci zależy.

"Jak się z góry zakłada, że uczeń jest dla szkoły wrogiem, to można dojść do takich wniosków, to prawda"

Ale Ty chodziłeś do szkoły? Większość uczniów jest na lekcjach znudzona, a komórka to dla nich oderwanie się od szarej rzeczywistości i zabijak czasu.

2

@Hosh "Jedyne co mi się kojarzy z lekcjami matematyki to 30 osobowa klasa w
której każdy pracuje w innym tempie, nauczyciel, który nie potrafił nic
wytłumaczyć oraz podręczniki, które nie zawierały nic oprócz zadań,
wobec czego nawet nie miałeś skąd wziąć wiedzy"

No to jest problem w nauczycielu, a telefon tego nie rozwiąże.

"A dzisiejsza technologia umożliwia znalezienie w 10 minut kilku różnych
sposobów na rozwiązanie danego zadania matematycznego wraz z
wytłumaczeniem i szczegółowym wskazaniem co robić krok po kroku"

Śmiało każdy uczeń może sobie w domu tak zrobić, jeśli nauczyciel nie potrafi wytłumaczyć lub uczeń nie zdążył przyswoić tej wiedzy na lekcji.


Telefon podczas lekcji przynosi więcej szkód niż pożytku, bo uczniowie nie korzystają z niego jako narzędzia pomocniczego w nauce, a zamiast tego grają sobie w gry, przeglądają tik toki, wysyłają sobie wiadomości czy zlecają robotę chatu gpt.

15

@kanver_ No ja widzę zastosowania dla telefonu:
- chat gpt odwala za ucznia robotę, co prowadzi na przykład do zaniku kreatywności (pisanie wypracowania) czy umiejętności logicznego myślenia,
- rozproszenie uwagi, bo można sobie siedzieć na LR zamiast słuchać nauczyciela,
- wysyłanie sobie wiadomości.

@Hosh A po co Ci na lekcji matematyki potrzebny dostęp do całej wiedzy, którą zdobyła ludzkość? Wszystko, co musisz wiedzieć będzie w podręczniku i głowie nauczyciela.

20

@kanver_ A po co uczniom telefon w trakcie lekcji?

3

1

@Karol145 Poprawił się, to prawda, ale nie na tyle, żeby Slot mógł się czuć bezpiecznie.
Ostatnio remis z Fulham i Leeds czy wygrana tylko 2:1 z Wolves.

2

2026 będzie trudnym rokiem dla trenerów.
1 styczeń - Maresca zwolniony
5 styczeń - Amorim zwolniony
5 styczeń - Wilfried Nancy zwolniony z Celticu po miesiącu pracy
12 styczeń - Alonso odchodzi

Kto następny? Arne Slot?

0

@lucca87 Bo bracia Kiwiarek robią robotę z tyłu.

0

@Kgorecki2500 W sensie, że słaby trener i słaby klub?

0

@daro22 Tak było, nie zmyślam. Raz Pedri już rozpoczynał kontratak, a ten prawie mu sanki zrobił.

0

Jestem zaskoczony decyzją Xabiego. Real w sumie nie znajdzie na teraz kogoś lepszego.

4

@mientusek1407 Ja też jakoś wolałem jak był Real, a nie Auchan. Był to pierwszy hipermarket w moim mieście i pamiętam, że stosunek ceny do jakości był naprawdę satysfakcjonujący. Obecnie w Auchanie warzywa i owoce są tragiczne, a pozostałe produkty, nawet marka własna, mocno podrożały.

0

@Who_you_mam Havertz się nie sprawdza? Chłop ma teraz kontuzję, ale jak grał, to bardzo dobry zawodnik.
Wymienić Ci tych, którzy się sprawdzili? Rice, Zubimendi, Eze, White, Calafiori, Timber, Odegaard, Merino, Gabriel, Trossard, Raya.

4

@baryn Ligi Mistrzów: Real 2 Barca 0

Poza tym, mówisz o premii za podpis Mbappe, a Barca nie dawała takich premii? Kessie, Inigo, Christensen?
Lwia część przychodów z transferów Barcelony pochodzi ze sprzedaży zawodników, których kupiliśmy drożej, np. Dembele (kupno 148 mln, sprzedaż 50 mln), Coutinho (kupno 135 mln, sprzedaż 20 mln), Griezmann (kupno 120 mln, sprzedaż 20 mln).
Nie ma co się oszukiwać. Barcelona praktycznie odkąd pamiętam była zarządzana fatalnie.

1

@Who_you_mam Głupota? No to wymień. Wymieniłeś jednego.
To też Ci wymienię jednego - Odegaard.
Nie masz bladego pojęcia o czym piszesz.

1

@Who_you_mam Ogórków? Większość transferów Artety się sprawdziła. Ostatnio największym flopem okazuje się Gyokeres, a trzeba powiedzieć, że został kupiony wbrew Artecie, bo on preferował Sesko.

1

@Who_you_mam Ale to wina Artety, że Arsenal nie ma tak dobrej szkółki jak Barca i ma kasę?

1

@Faro Widocznie żaden zawodnik, poza Messim, nie będzie wygrywał regularnie meczów w pojedynkę.

1

2

@NeroTFP1 Ogólnie poziom komentarzy tutaj podczas meczu jest tragiczny. Wszyscy są wyzywani - począwszy od zawodników drużyny przeciwnej, przez zawodników Barcelony, aż po sędziego. I tak jest praktycznie co mecz.
Nieważne czy sędzia ma rację, czy nie. Decyzja na niekorzyść Barcelony - wyzwisko.

0

@Bogan "Chyba , że część osób ma kompleksy na punkcie realu i musi wiedzieć, co ich sympatycy mają do napisania"

Bingo.

5

@ArterkHD de Jong zawsze gra lepiej z gorszymi przeciwnikami, a potem przychodzi weryfikacja z lepszymi zespołami i ziomek gaśnie. W PK przeciwko 3-ligowcowi też zapitalał, pressował, robił wślizgi, a potem w lidze truchcik.

0

@degor102 Nie może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?