Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99 Ch***wy sos. Dosłownie.
0
Luca Brazi śpi z rybkami.
1
@Geble Można grać na czas bez symulowania.
2
@Kasy "maciory w ryk"
5
Nic mnie tak nie denerwuje w piłce nożnej jak gra na czas poprzez symulowanie. Wczoraj oglądałem mecz, wynik 1:0 i sędzia doliczył 6 minut. W doliczonym czasie dwóch zawodników po kolei kładło się i udawało skurcze; bramkarz rzucił się, obronił strzał i leżał minutę, bo go ramię rozbolało; inny zawodnik po lekkim kontakcie prawie nosze wzywał.
96:00 sędzia kończy mecz. Z doliczonych minut grali przez 1:54. Specjalnie liczyłem.
0
@gumaz Jak ja nawet nie wiem kim Ty jesteś XD
0
@gumaz A co Ty do mnie masz choboćku?
4
@Sulimo Dobra, z tym Twoim dziewiczym wąsikiem to i tak golisz się raz w roku przecież. Jak wydasz raz na rok 12 złotych, to Cię nie zaboli.
Poza tym, jednorazowej maszynki można używać więcej niż raz. Nikt tego nie sprawdza.
0
@derus Jeszcze zależy jaka firma. Moja rocznie robi setki tysięcy milionów euro, ale pensje nie idą w parze z wynikami XD
0
@derus No sporo w sumie. Kilkanaście tysięcy łącznie bonusu wpadło w grudniu.
1
@KamQiX A bardzo chętnie. Dzięki współpracy z kumplami możemy przejąć sobie punkt i tym samym pokonać przeciwnika. Jest cel, jest zabawa. Let's goooo!
0
@KamQiX Idź poprzenoś worki z paszą po obozie hahah
19
@MesQueUnClub_87 Ale szpryca! Jest moc!
Ta kobita też niczego sobie.
0
@KamQiX Może jak ktoś chce wykonać tysiąc aktywności, które nie wnoszą totalnie nic, to tak :D
1
@Fog_W_1899 Kwestia gustu :)
Ja RDR2 też uważam, że overrated grę. Znaczy, jest to bardzo dobra gra, ale zupełnie nie rozumiem tych zachwytów mówiących, że to najlepsza gra w historii.
2
@Fog_W_1899 Overwatch swego czasu był zajebisty :) Grałem od premiery, setki godzin miałem i nie żałuję.
7
@Criss18Barca Przecież gdyby nawet nie kopali pod nim dołków, to i tak by z nimi nie współpracował, bo jest marionetką PiSu i Kaczyńskiego...
2
@ZwyklyCuler48 Kasa szła, Laporta nie potrafi się z tego wytłumaczyć.
1
@MesQueUnClub_87 Donie Darko akurat uważam za przehypowany film.
Zbyt skomplikowany. Co człowiek, to inna interpretacja.
1
@Ojciec5tkidzieci Książę Persji pamiętam jak oglądałem za dzieciaka, mi się mega wtedy podobał. Normalnie myślałem z kilka dni nad tym filmem.
1
@MesQueUnClub_87 To już w ogóle przesada.
Ale ja mówię nawet o tych spoko ludziach typu Szczęsny. Te seriale też nie są dla mnie.
2
@MesQueUnClub_87 Wczoraj dodałeś post o moim drugim ulubionym aktorze - Pitt'cie, a dzisiaj o trzecim ulubionym :D
W Wolnym Strzelcu dał prawdziwy popis, to prawda.
EDIT: Żyjemy w Matrixie, bo właśnie jestem w pracy i puściłem sobie swoją playlistę filmową i aktualnie leci The Prince Of Persia (From "Prince of Persia: The Sands of Time"/Score) XD
2
@MesQueUnClub_87 Seriale biograficzne to strata czasu. Ułuda, kłamstwo, reżyserka.
0
@clyde Za niewinność się nie liczą :D
0
@clyde Weź czekoladę zjedz czy coś, a nie się na bogu ducha winnych ludziach wyżywasz :D
2
@clyde Okres masz?
9
Ależ mi się trafiła papieska uroczystość.
Dni w serwisie - 2137.
2
@Chada Co roku w święta dostaję od kontrahentów łychy, nalewki, giny itd.
W domu mi się już nie mieści to wszystko :D
1
@Katalończyk 99 Mi się podoba. Trochę uliczniakiem zalatuje, nie ma już smętów typu "kocham cię, ty mnie nie i idę na imprezę".
7
Taco Hemingway wypuścił w nocy nową płytę. Fajnie, fajnie.