Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Lionel_Messi10 Szkoda, że tak szybko zrezygnował z gry w Europie na rzecz ligi ogórkowej.
1
To lepsze od oryginału jest.
@misterio
3
@ViscaelBarca2007 W Liverpoolu chyba aż takiego problemu z gwiazdami nie ma. Salach odsunięty na przykład.
0
@ZwyklyCuler48 Możesz prosić XD
4
Liverpool czeka aż poleci Xabi i wtedy zwolnią Łysego.
@Frimpong
1
@pt9 O, to połowa Twojej wagi. Gratuluję.
0
@Gaucho A kiedy był w pełni form i czemu aż tak czekasz?
0
@s0nar11 No dobra, ale u nas ten spadek jakości jest bardzo zauważalny. Nie ma głębi składu niestety.
27
@clyde U nas to najbardziej widać brak Pedriego.
Wyjmij Raphinhę, Pedriego, Garcię i też wyglądamy wtedy dużo gorzej niestety.
0
@pt9 Arsenal przegrywa :(
0
@BORO_12 Mógłby namieszać, tego nie wiemy, bo zagrał kilka meczów.
Dalej nie kumam tej gadki z "pełnią formy".
0
@BORO_12 Ja się nie przywalam, że nie gra.
Jestem zdziwiony, że tutaj jest narracja jakoby Bernal miałby być jakimś zbawieniem linii pomocy i lekarstwem na błędy w obronie. Te twoje "wszedł z drzwiami do pierwszego zespołu" to jest, że zagrał w trzech oficjalnych meczach, tak?
Niezłe wejście z drzwiami.
1
@Gaucho Jaką pełnie formy? Chłopak zagrał w trzech oficjalnych meczach przed kontuzją, a po powrocie uzbierał 126 minut w 8 meczach. Nie wiem czemu LR się nim aż tak jara. Przecież on nawet nie miał okazji niczego pokazać.
2
@Fog_W_1899 Tak, bramka byłaby uznana. Napomnienie byłoby za "okazywanie braku szacunku do zawodów".
0
@Fog_W_1899 Wtedy żółtko by wyłapał.
0
@PatrykBarca Mi nie chodzi o pressing czy granie według schematu, a o same chęci.
0
@Sarcaztic "cwaniaczku" XD A skąd mam niby to wiedzieć?
Myślałem, że jesteś kolejną zaskoczoną osobą, która jest w szoku, że Ćwiąkała "znowu zmienia zdanie". A przegrana Realu? Nic tylko się cieszyć.
0
@Sarcaztic Bo edytowałeś post cwaniaczku i znaki zapytania usunąłeś...
Tym samym zmieniłeś zupełnie znaczenie swojej wypowiedzi.
1
@Sarcaztic Kolejny, który odkrywa, że Ćwiąkała nagrywa filmiki do poszczególnych meczów (wygrana z Bilbao 3:0), a nie ogólnej formy drużyn.
1
@Jakchcesz Już kiedyś było Galacticos, które wpi***dol obskoczyło
https://zapodaj.net/plik-iuIt6jKp4I
1
@tbas "Oj Xabi się nie wkupil w szatnie"
Ale co to w ogóle jest za sytuacja? Piłkarze to powinni zasuwać po tym boisku, bo taki hajs zarabiają. Nieważne czy podoba im się trener, czy też nie. Przecież piłkarzyki to bardziej roszczeniowa grupa niż polscy górnicy.
5
Komentarz usunięty
0
@APTAPT Tak, 10 to według mnie za dużo biorąc pod uwagę wiek Roberta.
Nie, nie myślę, że przyjdzie w letnim okienku zimowym klasowy napastnik. Oczywiście, że jestem za tym, żeby został na następnym sezon nawet z pensją 10 milionów, ale uważam, że to za dużo.
0
@barcafan1789 Kończy mu się kontrakt. Niech poczekają do końca czerwca i w lipcu podpiszą nowy :D
Poza tym, nie wiem czy to nie był fejk z tymi 50%.
6
@NeroTFP1 Wciąż za dużo kurde. Niech zejdzie tak do poziomu 6-7.
8
@mordini123 Tragiczne wieści...
4
@MesQueUnClub_87 A to nie wiem :D Ja po prostu kupuję mandarynki i czasem są takie co mają dużo pestek, czasem są bez pestek, czasem się łatwo obiera, czasem to gówno białe zostaje i paznokcie idzie se połamać.
@clyde No jak to nie, a kto był z Michałem Wiśniewskim? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@July_6_BcN A to nie to samo? XD
1
@RanDiFCB @Rastafarnianin @Jakchcesz Mamy kolejnego :D
0
@Fog_W_1899
Kiedyś znałem to na pamięć.