Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gaucho104 Okey, tylko nie obciążajmy ofensywnych zawodników, dlatego że zanotowali stratę na 30-stym metrze...
1
@July_6_BcN Nie.
0
@clyde Lepiej dorzucić 500 złotych i polecieć se do Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter Przy jakim wzroście?
0
@gumaz Jak masz ruch, to możesz wszystko wpierdzielać :D Jestem uzależniony od słodkiego, a i tak 6-paka mam, bo się dużo ruszam.
0
@escarabajo Tak, ale to byłoby tylko symbolicznie, bo tam kilkadziesiąt złotych :D No szkoda, bo każdy z tych przegranych meczów zakończył się wynikiem 1:0, a dwa z nich oglądałem i były setki.
0
@escarabajo Chyba 11 z 13 o ile pamiętam.
4
https://applink.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwTkVNQVBSUVBDRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.p7cNeetF_oT18g7S13PIHZdRuVNyOtKA_OTRIV10yK4&source=SB&deeplink=ftnpl%3A%2F%2Fbetslip-history%2Fdetail%3Fid%3DeyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlAwTkVNQVBSUVBDRzAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.p7cNeetF_oT18g7S13PIHZdRuVNyOtKA_OTRIV10yK4%26source%3DSB
Skuteczność 37/40 tym razem.
@escarabajo @MesQueUnClub_87
0
@MesQueUnClub_87 Nie wejdzie.
0
@mkord Na pewno ziomek ogląda inne mecze 1/16 Pucharu Króla :D
0
@kuz Meczu jeszcze nie było, przeciwnika jeszcze nie znamy, a tu już narzekanie na sędziowanie. Jakbym przeglądał komentarze na fejsbuku.
0
@kuz Czemu tak uważasz?
19
@Czyhrynski Ale po co ma Flick odchodzić?
1
@Safrani youtube.
1
@Lionel_Messi10 A czy ja mówię, że musi komuś coś udowadniać? Po prostu szkoda, bo mógłby sobie jeszcze na spokojnie pograć w Europie i oczarować swoją magią więcej ludzi. Mało kto śledzi MLS.
4
@Lionel_Messi10 Szkoda, że tak szybko zrezygnował z gry w Europie na rzecz ligi ogórkowej.
1
To lepsze od oryginału jest.
@misterio
3
@ViscaelBarca2007 W Liverpoolu chyba aż takiego problemu z gwiazdami nie ma. Salach odsunięty na przykład.
0
@ZwyklyCuler48 Możesz prosić XD
4
Liverpool czeka aż poleci Xabi i wtedy zwolnią Łysego.
@Frimpong
1
@pt9 O, to połowa Twojej wagi. Gratuluję.
0
@Gaucho A kiedy był w pełni form i czemu aż tak czekasz?
0
@s0nar11 No dobra, ale u nas ten spadek jakości jest bardzo zauważalny. Nie ma głębi składu niestety.
27
@clyde U nas to najbardziej widać brak Pedriego.
Wyjmij Raphinhę, Pedriego, Garcię i też wyglądamy wtedy dużo gorzej niestety.
0
@pt9 Arsenal przegrywa :(
0
@BORO_12 Mógłby namieszać, tego nie wiemy, bo zagrał kilka meczów.
Dalej nie kumam tej gadki z "pełnią formy".
0
@BORO_12 Ja się nie przywalam, że nie gra.
Jestem zdziwiony, że tutaj jest narracja jakoby Bernal miałby być jakimś zbawieniem linii pomocy i lekarstwem na błędy w obronie. Te twoje "wszedł z drzwiami do pierwszego zespołu" to jest, że zagrał w trzech oficjalnych meczach, tak?
Niezłe wejście z drzwiami.
1
@Gaucho Jaką pełnie formy? Chłopak zagrał w trzech oficjalnych meczach przed kontuzją, a po powrocie uzbierał 126 minut w 8 meczach. Nie wiem czemu LR się nim aż tak jara. Przecież on nawet nie miał okazji niczego pokazać.
2
@Fog_W_1899 Tak, bramka byłaby uznana. Napomnienie byłoby za "okazywanie braku szacunku do zawodów".
0
@Fog_W_1899 Wtedy żółtko by wyłapał.