4

@gaucho104 Okey, tylko nie obciążajmy ofensywnych zawodników, dlatego że zanotowali stratę na 30-stym metrze...

1

0

@clyde Lepiej dorzucić 500 złotych i polecieć se do Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lithotripter Przy jakim wzroście?

0

@gumaz Jak masz ruch, to możesz wszystko wpierdzielać :D Jestem uzależniony od słodkiego, a i tak 6-paka mam, bo się dużo ruszam.

0

@escarabajo Tak, ale to byłoby tylko symbolicznie, bo tam kilkadziesiąt złotych :D No szkoda, bo każdy z tych przegranych meczów zakończył się wynikiem 1:0, a dwa z nich oglądałem i były setki.

0

@escarabajo Chyba 11 z 13 o ile pamiętam.

0

@MesQueUnClub_87 Nie wejdzie.

0

@mkord Na pewno ziomek ogląda inne mecze 1/16 Pucharu Króla :D

0

@kuz Meczu jeszcze nie było, przeciwnika jeszcze nie znamy, a tu już narzekanie na sędziowanie. Jakbym przeglądał komentarze na fejsbuku.

0

@kuz Czemu tak uważasz?

19

@Czyhrynski Ale po co ma Flick odchodzić?

1

@Safrani youtube.

1

@Lionel_Messi10 A czy ja mówię, że musi komuś coś udowadniać? Po prostu szkoda, bo mógłby sobie jeszcze na spokojnie pograć w Europie i oczarować swoją magią więcej ludzi. Mało kto śledzi MLS.

4

@Lionel_Messi10 Szkoda, że tak szybko zrezygnował z gry w Europie na rzecz ligi ogórkowej.

1



To lepsze od oryginału jest.

@misterio

3

@ViscaelBarca2007 W Liverpoolu chyba aż takiego problemu z gwiazdami nie ma. Salach odsunięty na przykład.

0

@ZwyklyCuler48 Możesz prosić XD

4

Liverpool czeka aż poleci Xabi i wtedy zwolnią Łysego.
@Frimpong

1

@pt9 O, to połowa Twojej wagi. Gratuluję.

0

@Gaucho A kiedy był w pełni form i czemu aż tak czekasz?

0

@s0nar11 No dobra, ale u nas ten spadek jakości jest bardzo zauważalny. Nie ma głębi składu niestety.

27

@clyde U nas to najbardziej widać brak Pedriego.
Wyjmij Raphinhę, Pedriego, Garcię i też wyglądamy wtedy dużo gorzej niestety.

0

@pt9 Arsenal przegrywa :(

0

@BORO_12 Mógłby namieszać, tego nie wiemy, bo zagrał kilka meczów.
Dalej nie kumam tej gadki z "pełnią formy".

0

@BORO_12 Ja się nie przywalam, że nie gra.
Jestem zdziwiony, że tutaj jest narracja jakoby Bernal miałby być jakimś zbawieniem linii pomocy i lekarstwem na błędy w obronie. Te twoje "wszedł z drzwiami do pierwszego zespołu" to jest, że zagrał w trzech oficjalnych meczach, tak?
Niezłe wejście z drzwiami.

1

@Gaucho Jaką pełnie formy? Chłopak zagrał w trzech oficjalnych meczach przed kontuzją, a po powrocie uzbierał 126 minut w 8 meczach. Nie wiem czemu LR się nim aż tak jara. Przecież on nawet nie miał okazji niczego pokazać.

2

@Fog_W_1899 Tak, bramka byłaby uznana. Napomnienie byłoby za "okazywanie braku szacunku do zawodów".

0

@Fog_W_1899 Wtedy żółtko by wyłapał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?