Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan "Chyba , że część osób ma kompleksy na punkcie realu i musi wiedzieć, co ich sympatycy mają do napisania"
Bingo.
5
@ArterkHD de Jong zawsze gra lepiej z gorszymi przeciwnikami, a potem przychodzi weryfikacja z lepszymi zespołami i ziomek gaśnie. W PK przeciwko 3-ligowcowi też zapitalał, pressował, robił wślizgi, a potem w lidze truchcik.
0
@degor102 Nie może.
20
Czemu wczoraj Xabi nie wystawił na tak ważny mecz Bellinghama? Ziomek mógłby odmienić losy meczu przecież...
0
@tbas Jak nas nie było stać na Pietuszewskiego.
2
@Jakchcesz Lubiem Ciem Mordzia, ale nie masz racji...
https://zapodaj.net/plik-HiTcYf04ai
3
@jeonek Za bardzo gra pod siebie i zbyt przewidywalnie. Też jestem za odpuszczeniem.
3
@Popitek12 Łącznie? Zero.
1
@kryhaa No właśnie słyszałem różne opinie. Wiem, że jest mniej akcji, bo postawili na character development.
2
@Jakchcesz Nie nominowałem Cię. Napisałem, że pewnie będziesz żebrał o nominacje XD
14
ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM:
@Jakchcesz, ponieważ rzuca super tekstami, które potrafią mnie rozśmieszyć.
@Rastafarnianin za wątek malarski i za miasto Kalisz.
@MesQueUnClub_87 za prowadzenie wątków filmowych.
@pt9, bo jest bogatym człowiekiem sukcesu, który mnie motywuje.
@Eklerek za Arsenal i ogólnie spoko mordeczka do popisania.
@Ojciec5tkidzieci, bo go lubię.
@clyde za działania detektywistyczne.
@fcbarcafan19, bo go lubię i zawsze miło wspominam.
@escarabajo za duże (według mnie) pojęcie o piłce nożnej.
@Objectivo, bo jest obiektywny (serio).
2
@D10SLEO Jutro spędzę w pociągu 5 godzin, to będę oglądał:D
3
Vinland Saga season 1 polecajka mocna.
@misterio @clyde
0
Co to za użytkownik:
- ma 6 obserwujących
- jego najpopularniejszy post uzbierał 91 herbów
- jego nick rymuje się z Alexandre Pato
1
@Luciano99 Bernal zagrał raptem kilkanaście meczów dla seniorskiej kadry. Po kilku został okrzyknięty nowym Busquetsem i ludzie czekali na jego powrót jakby miał być naszym zbawieniem - totalnie tego nie rozumiałem i nie rozumiem. Przecież to jest cały czas kot w worku po ciężkiej kontuzji.
2
Co to za zapasy w PL?
https://streamable.com/flu5ya
1
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że tutaj wizualne aspekty są najważniejsze, ale można było coś z tej historii wycisnąć więcej.
1
@MesQueUnClub_87 No to słabo mu to wyszło pod względem fabularnym.
1
Avatar 3. Kto był? Jak opinie?
Byłem w weekend na 3D i ten film ratuje tylko oprawa audiowizualna. Jak w przypadku dwójki - nie ma fabuły. Znaczy coś tam jest, ale to jest takie miałkie i przewidywalne, że ponad 3 godziny trochę się dłużyły.
Cameron chyba miał w planach nakręcić tylko jeden film z tego uniwersum, ale po wielkim sukcesie, którego się nie spodziewał, nie ma pomysłu na kolejne filmy.
6
@Filipem Prawa fizyki byku
3
Kiedyś był polski Dortmund, a teraz mamy polskie Porto.
0
@Jakchcesz Raz to nie jest często. I tu Cię mam XD
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Oglądałem ich jeden mecz w tym sezonie, bo miałem na kuponie :D Wygrali, ale grali straszną kaszanę.
5
@clyde W kuchni niejedną taką rozmowę się odbyło :D
7
@clyde Jestem niewierzący i jeszcze nigdy mi czegoś takiego nie powiedział.
0
@clyde No spacer po betonie to żadna przyjemność. W wakajki jak chodzić to tylko po wsi, górach, plaży czy parkach.
2
@Jakchcesz Polać mu!
1
@Derean Kup se ciuchy ciepłe.
7
Super pogoda. Człowiek wychodzi na dwór i aż przyjemnie jest, rześko. Wystarczy się ciepło ubrać i można śmigać sobie. W lato, w tej betonozie, krótkie spodenki, krótka koszulka, już się bardziej rozebrać nie można, a i tak za gorąco.
5
@MOLESTA Mnóstwo zawodników Realu i Barcy nie zagrało nigdy w Gran Derbi.