Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Mam inżyniera kochasiu.
5
@Danny Gaucho Dobrze, że nie byłeś kanapą z Brazzers łysolu.
27
Georgina Rodriguez o swojej pierwszej ciąży:
Cristiano od razu poznał po mojej twarzy, że mam mu coś do powiedzenia. Kiedy powiedziałam, że jestem w ciąży, zapytał czy się dobrze czuję i czy z dzieckiem wszystko w porządku...
Gdy powiedziałam, że tak... Wyskoczył z kanapy, zrobił swoje słynne "Siuuuuuuu" i po chwili wpadł mi w ramiona. Był przeszczęśliwy
XDDD
3
Krótko z lamusami.
https://zapodaj.net/plik-mW5SEA57d8
1
@szoch6 Czyli wina Madrytu, że Barcelona płaciła XD
0
@Faro Fermin zdecydowanie.
3
@Stinger_ On tak zawsze, nie przejmuj się.
4
@Jakchcesz To za tę fakturę na 60 tys. euro opisaną jako prezenty z aloesem.
0
@July_6_BcN Ta jaki "wykształciuch", załapała żart :D
2
@szela1899 To jest dobre pytanie! Wydaliśmy kilka milionów i nie było z tego nawet pożytku.
11
Kupiłem podejrzanie tanią wędkę. Nie było haczyka.
2
@MesQueUnClub_87 Mój drugi ulubiony aktor, w sensie Pitt :D
Uwielbiam jak sobie zawsze coś wpierdziela podczas gry.
0
@pt9 Co Ty masz do logistyki? :D
Ja zrobiłem inżynierkę i magisterkę na kierunkach powiązanych z logistyką i nie uważam, żeby to były jakieś gówno studia.
37
@NeroTFP1 Ma rację. Samolotami nikt nie lata, bo za szybkie są.
0
@July_6_BcN Pewnie tak :D
Jeszcze wchodzi w grę opcja, że po prostu nie jesteś atrakcyjna z wyglądu i nikt nie jest zainteresowany.
0
@July_6_BcN Mi się wydaje, że właśnie preferują takie :D
0
@July_6_BcN "A no i też to co każdy mówi, jak facet może wybrać kosmetyczkę albo wykształciucha, to raczej wybierze kosmetyczkę w obawie, że wykształciuch nie będzie chciał zostać żonką i matką"
Co to za głupoty? XD
0
@July_6_BcN To Ty kogoś zaproś...
5
@MesQueUnClub_87 Równouprawnienie kończy się wtedy, kiedy trzeba wnieść szafę na czwarte piętro.
5
Oglądałem mecz jednym okiem, ale zauważyłem, że de Jong biegał jak nigdy. Ziomek co się nakręcił na trzecioligowca. Sprinty, doskok, pressing - wszystko było. Potem przyjdzie mecz z drużyną na poziomie i znowu będzie spacerek...
1
@ACMaldini3 Wystawienie Yamala w pierwszym składzie już było błędem, a dopiero co trzymanie go cały mecz.
0
@July_6_BcN Ja se książkę poczytam chyba :D
1
Masakra z tym Yamalem. Dla Guadalajary ten mecz to święto, oni będą grać z całych sił. Zbędne ryzyko z Yamalem... Oby bez kontuzji.
11
@NeroTFP1 A były filmy, gdzie zagrał o wiele lepiej niż w Zjawie, na przykład Wilk z Wall Street. W sumie mówiło się, że Zjawa specjalnie powstawała pod Oscara dla Leo.
9
@Giwera Moja topka
1. Heath Ledger jako Joker
2. Leo DiCaprio jako Arnie Grape
3. Christoph Waltz jako Hans Landa
1
@Joe_Barbaro "Do Barcy każdy chce przyjść, no we sprzedaj po taniości"
12
Barcelona: Cześć Inter, jestem zainteresowana kupnem czołowego stopera z Twojej drużyny. Ten Bastoni wydaje się fajny. Jaka cena?
Inter: 80 milionów.
Barcelona: Podlega negocjacjom?
Inter: Tak.
Barcelona: Oferuję 5 milionów, bo więcej nie mam.
0
@clyde Zachowaj swoje fantazje dla siebie zbereźniku.
24
Biorąc pod uwagę, że Realowi zostały dwa mecze w tym roku, Mbappe potrzebuje w nich 29 rzutów karnych, aby pobić rekord Messiego wynoszący 91 goli w roku kalendarzowym.
Karny co 6, 7 minut. Damy radę?
0
@clyde Tylko oni sobie tam kulturalnie alkohol spożywali, bez żadnego rimcimcimcim.