4

@ranger3120 przegiołem, co?

7

@lajcior zawsze możesz mi coś kupić jak chcesz
@gumaz gorzej jak słyszałeś coś w stylu "kto się zamieni? mam gumaza"

0

@clyde Jak daleko mu się udało zajść?

1

@wojopancer Poszukaj se.

5

Balde to powinien przez miesiąc na treningu ćwiczyć tylko dośrodkowania i zagrania w pole karne. Chłop ma mega przyspieszenie, potrafi minąć kilku przeciwników, a potem głowa w dół i podanie/dośrodkowanie na pałę.
Kilka tysięcy prób powinno mu pomóc.

2

@Rastafarnianin A ja pisałem o nim zanim media się na niego rzuciły i gadały tylko o Chevalierze. Duma. Chwalę się.

0

Fulham ponownie trafia

Fulham 4 - 5 City

W Londynie meczycho się trafiło

0

Opadała piłka po strzale lewego

0

@Faro Podejrzewam, że nawet ani jednego meczu nie widziałeś xD

0

@Faro No na pewno nie całą szkółką. Od kilku dni spamujesz, żeby a to tego nastolatka dać, a to tego...
Wiadomo, że Barcelona ma jedną z najlepszych szkółek, ale wprowadzajmy młodzież z głową. Nie każdy będzie nowym Yamalem czy Ferminem.

3

Komentarz usunięty

2

@Barceloniarz987 Ale bez spoilerów no!

0

@lajcior 11 (SŁOWNIE: JEDENAŚCIE)

2

@MatBac1991 Optymizm :D

2

@MatBac1991
- Ronald Araujo -> Gabriel Magahlaes

- Andreas Christensen -> William Saliba

- Marc Casadó -> Moises Caicedo

- Robert Lewandowski -> Julian Alvarez + Hurricane

Lecimy!!!!1!1!!

2

@Safrani



Einaudi jest zajebisty. W Nietykalnych zrobił mega robotę.

0

@Kgorecki2500 Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te lepsze dni.

1

@maroon Ciekawostka: sceny z tej wodnej planety był kręcone w rzeczywistości na Ziemi.

2

@ACMaldini3 Neuer.

1

@Fog_W_1899 A nie wiem co wypisują w sieci, bo nie wchodzę na stronę Realu, a na fejsie pomijam komentarze. Podejrzewam, że w drugą stronę jest to samo, BAA, nawet wiem, że w drugą stronę jest to samo, bo na LR też sporo farmazonów przecież jest. Może kiedyś branie udziału w tych przepychankach mi się podobało, ale teraz? Szkoda czasu na takie spory. Wolę się pośmiać :D

2

@Fog_W_1899 Toć już nie gadaj głupot. 99% obecnych tutaj kibicuje Barcelonie przypadkiem - a to dostał koszulkę gracza Barcelony za dzieciaka; a to jakiś mecz leciał w TV; a to wujek mu pokazał Barcelonę. Nikt raczej przed kibicowaniem nie zagłębia się w historię klubów.
Tak samo jest z Realem. Mam kumpli, którzy kibicują Realowi i bardziej się śmiejemy z dram związanych z Barcą i Realem. Raczej nie "jedziemy" z klubami. Chyba z tego wyrośliśmy.

2

@sergio5 Sam zainteresowany ma już dość słuchania o tym, że nigdy nie dostał żółtej kartki, i zażartował, że wolałby nawet uderzyć sędziego, żeby pozbyć się przekonania, że był wyjątkowo fair-play (uważa, że był taki sam jak każdy inny i po prostu miał szczęście).

3

@Luciano99 Tak, ale umarł.

3

Cóż za brutalny faul... Takie coś powinno być karane napomnieniem.

https://streamable.com/j2sbe3

2

@Jakchcesz Haha jaka ciapa.

2

@NeroTFP1 A jak tam sprzedaż książki w ogóle? Kasa wpływa? Jak to wygląda?

0

Oglądam sobie Albacete - La Coruna, baba sędziuje. Karny za to, że napastnik przewrócił się bez kontaktu. Co jest z tymi sędziami w Hiszpanii?

1

@ranger3120 Ale żółty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

Big news, który zmieni wasze życie o 360 stopni.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?