Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@ranger3120 przegiołem, co?
7
@lajcior zawsze możesz mi coś kupić jak chcesz
@gumaz gorzej jak słyszałeś coś w stylu "kto się zamieni? mam gumaza"
0
@clyde Jak daleko mu się udało zajść?
1
@wojopancer Poszukaj se.
5
Balde to powinien przez miesiąc na treningu ćwiczyć tylko dośrodkowania i zagrania w pole karne. Chłop ma mega przyspieszenie, potrafi minąć kilku przeciwników, a potem głowa w dół i podanie/dośrodkowanie na pałę.
Kilka tysięcy prób powinno mu pomóc.
2
@Rastafarnianin A ja pisałem o nim zanim media się na niego rzuciły i gadały tylko o Chevalierze. Duma. Chwalę się.
0
Fulham ponownie trafia
Fulham 4 - 5 City
W Londynie meczycho się trafiło
0
Opadała piłka po strzale lewego
0
@Faro Podejrzewam, że nawet ani jednego meczu nie widziałeś xD
0
@Faro No na pewno nie całą szkółką. Od kilku dni spamujesz, żeby a to tego nastolatka dać, a to tego...
Wiadomo, że Barcelona ma jedną z najlepszych szkółek, ale wprowadzajmy młodzież z głową. Nie każdy będzie nowym Yamalem czy Ferminem.
3
Komentarz usunięty
2
@Barceloniarz987 Ale bez spoilerów no!
0
@lajcior 11 (SŁOWNIE: JEDENAŚCIE)
2
@MatBac1991 Optymizm :D
2
@MatBac1991
- Ronald Araujo -> Gabriel Magahlaes
- Andreas Christensen -> William Saliba
- Marc Casadó -> Moises Caicedo
- Robert Lewandowski -> Julian Alvarez + Hurricane
Lecimy!!!!1!1!!
2
@Safrani
Einaudi jest zajebisty. W Nietykalnych zrobił mega robotę.
0
@Kgorecki2500 Dzień dobry Polsko, odpowiedz mi, kiedy w końcu przyjdą te lepsze dni.
1
@maroon Ciekawostka: sceny z tej wodnej planety był kręcone w rzeczywistości na Ziemi.
2
@ACMaldini3 Neuer.
1
@Fog_W_1899 A nie wiem co wypisują w sieci, bo nie wchodzę na stronę Realu, a na fejsie pomijam komentarze. Podejrzewam, że w drugą stronę jest to samo, BAA, nawet wiem, że w drugą stronę jest to samo, bo na LR też sporo farmazonów przecież jest. Może kiedyś branie udziału w tych przepychankach mi się podobało, ale teraz? Szkoda czasu na takie spory. Wolę się pośmiać :D
2
@Fog_W_1899 Toć już nie gadaj głupot. 99% obecnych tutaj kibicuje Barcelonie przypadkiem - a to dostał koszulkę gracza Barcelony za dzieciaka; a to jakiś mecz leciał w TV; a to wujek mu pokazał Barcelonę. Nikt raczej przed kibicowaniem nie zagłębia się w historię klubów.
Tak samo jest z Realem. Mam kumpli, którzy kibicują Realowi i bardziej się śmiejemy z dram związanych z Barcą i Realem. Raczej nie "jedziemy" z klubami. Chyba z tego wyrośliśmy.
2
@sergio5 Sam zainteresowany ma już dość słuchania o tym, że nigdy nie dostał żółtej kartki, i zażartował, że wolałby nawet uderzyć sędziego, żeby pozbyć się przekonania, że był wyjątkowo fair-play (uważa, że był taki sam jak każdy inny i po prostu miał szczęście).
3
@Luciano99 Tak, ale umarł.
3
Cóż za brutalny faul... Takie coś powinno być karane napomnieniem.
https://streamable.com/j2sbe3
2
@Jakchcesz Haha jaka ciapa.
8
https://wykop.pl/cdn/c3201142/d3e9d0eeb51860520308044f7e9f257e7a5803986446aa88a2c981e3f576af93,w400.jpg
Tablica La Rambli.
2
@NeroTFP1 A jak tam sprzedaż książki w ogóle? Kasa wpływa? Jak to wygląda?
0
Oglądam sobie Albacete - La Coruna, baba sędziuje. Karny za to, że napastnik przewrócił się bez kontaktu. Co jest z tymi sędziami w Hiszpanii?
1
@ranger3120 Ale żółty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
Big news, który zmieni wasze życie o 360 stopni.