1

@Jakchcesz Że też Bartek chciałby być na jej miejscu...
https://zapodaj.net/plik-6xD1CTcTUD

12

Zawodnicy Albacete, którzy w tym sezonie mają + 1000 minut:
1. Agus Medina - 1 614
2. Fran Gamez - 1 490
3. Jesus Vallejo - 1 458
4. Carlos Neva - 1 452
5. Jon Morcillo - 1 438
6. Riki Rodriguez - 1 362
7. Antonio Puertas - 1 257
8. Ale Lemendez - 1 213
9. Diego Marino - 1 080
10. Raul Lizoain - 1 080
11. Jefte Betancor - 1 024
12. Antonio Pacheco - 1 015
13. Jonathan Gomez - 1 013

W wyjściowym składzie przeciwko Realowi Madryt wyszło tylko 3 (SŁOWNIE: TRZECH) - numery 4, 8 i 10.
Kontuzjowani są - 3 i 7.
Reszta, czyli 7 z 13 podstawowych zawodników Albacete, rozpoczęła mecz na ławce rezerwowych.

Real Madryt nie przegrał z Albacete. Oni przegrali z rezerwowym składem Albacete.

0

@Kinginiesta W tym kontekście, że nie był to nołnejm, którego wyciągnęliśmy znikąd. A konkurencja? No cóż, Barcelona jest jedną z największych i najbardziej pociągających marek na świecie.

0

@Fog_W_1899 Przecież to nie było tak, że wyciągnęli nieznanemu nikomu chłopa, który okazał się kozakiem.
Garcia miał za sobą bardzo udany sezon, kilka dużych klubów śledziło go, kosztował grosze. Nie było tutaj nic skomplikowanego.

1

@lajcior Pewnie poczuł się zbyt pewnie po tych dwóch golach, które zdobył, ale ewidentnie był na spalonym. Tamte sytuacje idealnie wykończył.

2

@Konradowskyy Mi się kojarzy ze Strażnikami Galaktyki :D

2

Ale mieliśmy trochę szczęścia, że ten cały Manex w samej końcówce, gdy wychodzili we dwóch na bramkarza, wolał oddać strzał, zamiast podać koledze do pustej bramki.

1

@Gary No nie wiem, pamiętam jak ludzie się mega jarali Pogbą, wróżyli mu Złote Piłki, mówili, że to jeden z największych talentów w historii piłki nożnej. Dla mnie zbyt często przeplatał złe mecze z tymi dobrymi, w sumie to tych złych było więcej.
Na tle reprezentacyjnym szło mu o wiele lepiej, może tam miał dodatkową motywację.

0

@escarabajo Do tego mega leniwy i nierówny. Ja nie mówię, że on jest złym piłkarzem. Po prostu dla mnie jest najbardziej przecenionym zawodnikiem w historii.

2

@Frimpong Możliwe.

A najbardziej overrated zawodnik w historii? Jak dla mnie Pogba.

3

Dobry sezon 2023/24 Realu i Viniciusa paradoksalnie wyszedł nam na plus. Brazylijczyk dostał masę pochwał z każdej strony, klub mocno pompował go w kontekście Złotej Piłki i chyba sam uwierzył, że jest najlepszy na świecie. A potem przyszło EURO, Hiszpania wygrała, Rodri zgarnął balona i od tego momentu Vinicius jakby zniknął.

Teraz wygląda jak gość z mocno napompowanym ego, ciągle myśli, że jest tym samym kozakiem co dwa lata temu. Do tego mówi się, że pośrednio przyczynił się do odejścia dwóch trenerów. Na boisku jeszcze mniej podaje, wszystko chce robić sam, a klub ewidentnie ma problem z jego podejściem. Arbeloa musi mu się podlizywać na treningu, bo inaczej Vinicius znowu popadnie w konflikt z kolejnym szkoleniowcem.

Real totalnie przespał moment, kiedy mogli go opchnąć za kosmiczne pieniądze do Arabii. Teraz zamiast hajsu mają ból głowy.

1

@Herato Ale wiesz, że to jest syn Zlatana?

1

@kiper09 Nie. Liga zrobiłaby się już na maksa nudna. Przecież teraz masz rywalizację dwóch zespołów + co kilka sezonów dołączy się Atletico.

4

@lajcior Wrzucenie na relacje filmu z fotobudki360 jak oglądasz mecz Realu Madryt.

1

@Ryse Ja w jakimś FM'ie zrobiłem awans z 6 ligi angielskiej do PL i wygranie LM.
Alfreton Town klub się nazywał.

5

> próbuję się zalogować na aliexpress
> hasło nieprawidłowe
> próbuję jeszcze raz
> hasło nieprawidłowe
> próbuję jeszcze trzech innych potencjalnych haseł
> hasło nieprawidłowe
> odzyskuję hasło przez maila
> wysłali mi link do zmiany hasła
> wchodzę i każą mi ustawić nowe hasło
> nowe hasło nie może być takie same jak stare

Am I a joke to you?

9

6

@Jakchcesz Ten jaki zdrajca, ogląda filmy Ćwiąkały i mu nabija wyświetlenia. Przecież on jest kibicem Realu, bo jak wygrali to ich pochwalił, każdy to wie.

1

@Jakchcesz No właśnie spodziewam się rotacji, bo w niedzielę ważny wyjazd do Sociedad.
Nawet artykuł wjechał - https://www.fcbarca.com/132427-racing-santander-fc-barcelona-przewidywane-sklady.html

2

@mrboom Prawie zawsze się zwróci to, co się wygrało :D

1

@Jakchcesz Gdybym miał obstawiać, to wydaje mi się, że wyjdziemy z przodu Rashford - Ferran - Ronny.
Zobaczymy w sumie co tam Flick wymyśli.

EDIT: O właśnie wjechał artykuł na temat przewidywanych składów i 3 z 4 gazet się ze mną zgadzają :D

0

@mrboom Przerwa świąteczna, a potem zapomniałem o obstawianiu :D
Wczoraj wróciłem.

3

@FCB24 Najgorzej jak na bramce będzie Unai Simon kosztem naszego Joana czy Raya'i.

1

@Jakchcesz A dzisiaj Rashford nie wychodzi w pierwszym kosztem Brazylijczyka?

0

@clyde Byłbym głupi, gdybym obstawiał poważne pieniądze w bukmacherce :D To ma być zabawa, bo koniec końców, to każdy jest tam na minusie.

18

@clyde Racing to lider La Liga 2. Oglądałem ich jeden mecz w tym sezonie, bo miałem na kuponie, to ładnie grali z kontry. Dla nich to też motywacja grać przeciwko Barcelonie i na pewno wczorajszy mecz był dodatkowym bodźcem, bo uwierzyli pewnie, że oni też mogą sprawić niespodziankę.

3

@Jakchcesz Właśnie siedzę w robocie :D
Weź Ty mnie tylko znowu o blika na priv poproś, bo Ci brakuje pod koniec miesiąca niby. Gówno dostaniesz tym razem.

1

4

@mmaciass Przy trzecim golu powinien wyjść do piłki, gdy napastnik wypuścił ją sobie na 20 metrów.

5

Copa del Rey jest drugim najmniej istotnym trofeum w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?