1

@spiderman1899 Senesiego chociaż :D Defence contribution ma na wysokim poziomie.

1

Po sezonie kończą się umowy Upamecano, Konate, Guehi, Senesi.
Dobrze byłoby podpisać chociaż jednego.

0

@Giwera Gdzie leży Dart?

2

@Luciano99 Dostajesz piłkę będąc Robercikiem na połowie boiska, przed Tobą sześciu obrońców i ani jednego zawodnika z twojej drużyny. Co masz zrobić? Nie możesz zagrać do tyłu. Masz wejść w drybling i opierdzielić całą obronę XD

0

@FcPortoFan1999 Żartowałem :)

5

Jak pewnie większość piłkarskiego świata, tak i ja miałem niezłą bekę z Antonyego w ManU. Ale teraz, kurczę, naprawdę mu kibicuję. Fajnie patrzeć, jak zakochał się w Betisie i jak bardzo cieszy go gra w tym klubie. Mam nadzieję, że właśnie tam zbuduje swój pomnik. Im więcej gwiazd w tych "gorszych" klubach La Ligi, tym lepiej

0

@FcPortoFan1999 Bez kuponu tak mówię mordeczko :D

2

Antony znowu gol!

1

@FcPortoFan1999 weź, żałosne jest te porto, dwulicowe nara

2

@Kessie A kochasz kraść rowery?

3

Hakimi przedwczoraj miał urodziny i w prezencie dostał info, że wstępnie pauza wyniesie 5 miesięcy...

Za takie faule zawodnicy powinni otrzymać wysokie kary. Zobaczymy co zrobią z Diazem.

1

9

@PaulFCB Gdyby świat cały obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały

2

@LeszekFCB "Przede wszystkim brak kasy na transfery przez co wygląda to jak wygląda"

Dlatego wydał 60 milionów na niepotrzebnego Olmo. Byłem przeciwko temu transferowi i prowadziłem dużo dyskusji na LR, bo ludzie tutaj też byli zaślepieniu jego dobrymi występami na Euro.

@Nightraider Dokładnie - "naprawianie".

5

Ryba psuje się od głowy. Jedna z niewielu dobrych decyzji Laporty to zatrudnienie Flicka. Reszta? Naprawianie wszystkiego w pośpiechu i na trytytki.

0

@KrychaFCB To je Liga Mistrzów, nie ma już słabych ekip w Europie

4

SPOILER

Mecz się skończy 2:4

2

@Luciano99 ale masz materiału na screeny XD Się chłopaki rozpłakali

4

Jutro nie ma obiadu... Podziękujcie Chelsea.

1

@MesQueUnClub_87 To jest górnik, wiem, bo pracuję w branży :D
Ale wiem o co Ci chodzi.

0

@MesQueUnClub_87 Chciałbyś być "górnikiem" pracującym za biurkiem, który raz w miesiącu sobie zjedzie na dół, a i tak dostaje wszystkie benefity z szybszą emeryturą włącznie.

1

@clyde Ale pójdzie w boczki :D

4

@Douglas I do czego teraz się ludzie będą srać? XD

3

@escarabajo Toć bierzemy to na gładko.

5

@Jakchcesz @NeroTFP1 @Kasy Mój dziadek był na Titanicu. Jeszcze przed tragedią zaczął ostrzegać wszystkich, że statek zatonie, ale go nie słuchali i wyrzucili go z kina.

7

- idziesz do kina na film "Chłopi"
- film jest o kobicie...

Co jest kurde?

0

@Faro Myślisz, że miałbyś szanse? :D

7

@pt9 Będą bzdury i dziury, bo sama Rowling popełniła mnóstwo błędów pisząc książki. Natomiast uważam, że w filmach o HP najważniejszy jest klimat. Najbardziej docenią go dzieciaki, bo kto nie chciałby, żeby jego szkoła i lekcje wyglądały w taki sposób?

0

@Dankho94isback No dokładnie :D Uważam, że jesteś błaznem.

0

@Dankho94isback XD
Cudzysłów był, bo normalni ludzie nie toczą bezsensownych wojenek w internecie i nie spinają się, bo jakiś dziennikarz miał czelność pochwalić rywala :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?