Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@spiderman1899 Senesiego chociaż :D Defence contribution ma na wysokim poziomie.
1
Po sezonie kończą się umowy Upamecano, Konate, Guehi, Senesi.
Dobrze byłoby podpisać chociaż jednego.
0
@Giwera Gdzie leży Dart?
2
@Luciano99 Dostajesz piłkę będąc Robercikiem na połowie boiska, przed Tobą sześciu obrońców i ani jednego zawodnika z twojej drużyny. Co masz zrobić? Nie możesz zagrać do tyłu. Masz wejść w drybling i opierdzielić całą obronę XD
0
@FcPortoFan1999 Żartowałem :)
5
Jak pewnie większość piłkarskiego świata, tak i ja miałem niezłą bekę z Antonyego w ManU. Ale teraz, kurczę, naprawdę mu kibicuję. Fajnie patrzeć, jak zakochał się w Betisie i jak bardzo cieszy go gra w tym klubie. Mam nadzieję, że właśnie tam zbuduje swój pomnik. Im więcej gwiazd w tych "gorszych" klubach La Ligi, tym lepiej
0
@FcPortoFan1999 Bez kuponu tak mówię mordeczko :D
2
Antony znowu gol!
1
@FcPortoFan1999 weź, żałosne jest te porto, dwulicowe nara
2
@Kessie A kochasz kraść rowery?
3
Hakimi przedwczoraj miał urodziny i w prezencie dostał info, że wstępnie pauza wyniesie 5 miesięcy...
Za takie faule zawodnicy powinni otrzymać wysokie kary. Zobaczymy co zrobią z Diazem.
1
Nasza defensywa:
https://zapodaj.net/plik-HYGXH1f5Dw
9
@PaulFCB Gdyby świat cały obrósł w niebieskie migdały
Gdyby Magik był doskonały
Gdyby podziały gdzieś się podziały
Gdyby ryby głos też miały
Kaktusy na dłoniach by wyrastały
2
@LeszekFCB "Przede wszystkim brak kasy na transfery przez co wygląda to jak wygląda"
Dlatego wydał 60 milionów na niepotrzebnego Olmo. Byłem przeciwko temu transferowi i prowadziłem dużo dyskusji na LR, bo ludzie tutaj też byli zaślepieniu jego dobrymi występami na Euro.
@Nightraider Dokładnie - "naprawianie".
5
Ryba psuje się od głowy. Jedna z niewielu dobrych decyzji Laporty to zatrudnienie Flicka. Reszta? Naprawianie wszystkiego w pośpiechu i na trytytki.
0
@KrychaFCB To je Liga Mistrzów, nie ma już słabych ekip w Europie
4
SPOILER
Mecz się skończy 2:4
2
@Luciano99 ale masz materiału na screeny XD Się chłopaki rozpłakali
4
Jutro nie ma obiadu... Podziękujcie Chelsea.
1
@MesQueUnClub_87 To jest górnik, wiem, bo pracuję w branży :D
Ale wiem o co Ci chodzi.
0
@MesQueUnClub_87 Chciałbyś być "górnikiem" pracującym za biurkiem, który raz w miesiącu sobie zjedzie na dół, a i tak dostaje wszystkie benefity z szybszą emeryturą włącznie.
1
@clyde Ale pójdzie w boczki :D
4
@Douglas I do czego teraz się ludzie będą srać? XD
3
@escarabajo Toć bierzemy to na gładko.
5
@Jakchcesz @NeroTFP1 @Kasy Mój dziadek był na Titanicu. Jeszcze przed tragedią zaczął ostrzegać wszystkich, że statek zatonie, ale go nie słuchali i wyrzucili go z kina.
7
- idziesz do kina na film "Chłopi"
- film jest o kobicie...
Co jest kurde?
0
@Faro Myślisz, że miałbyś szanse? :D
7
@pt9 Będą bzdury i dziury, bo sama Rowling popełniła mnóstwo błędów pisząc książki. Natomiast uważam, że w filmach o HP najważniejszy jest klimat. Najbardziej docenią go dzieciaki, bo kto nie chciałby, żeby jego szkoła i lekcje wyglądały w taki sposób?
0
@Dankho94isback No dokładnie :D Uważam, że jesteś błaznem.
0
@Dankho94isback XD
Cudzysłów był, bo normalni ludzie nie toczą bezsensownych wojenek w internecie i nie spinają się, bo jakiś dziennikarz miał czelność pochwalić rywala :D