3

@Faro Łatwe - umysłowa. Może jest czasem męcząca, ale przynajmniej jak wrócisz do domu, to masz siłę pójść na orlika, rower czy pobiegać. A po fizycznej? Jedyne czego chcesz, to pierdzielnąć się na łóżko.

2

@MesQueUnClub_87 Alright, alright, alright.

2

@Rastafarnianin @Jakchcesz patrzcie jaki kozak @Frimpong się trafił, trzeba go wyjaśnić.

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Kalisza.

11

@Jakchcesz Dla ludzi, którzy podnoszą rękę na Gothica, to ta gra była za trudna. Nie było minimapy i kompasu, który prowadził Cię za rączkę przez całą grę, więc nawet nie ukończyli pierwszego rozdziału :D

7

@JanuszKorwinMikke Prędzej Fabregas, Arteta lub powrót Lucho.

0

@ProMILs Ci zrobiłem reklamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lithotripter Dobrze, bo mi się aż żal zrobiło taki suchar wyszedł :D

1

@korni20 Nie mógłbym pracować gdybym codziennie wstawał z bólem tyłka, że idę do roboty.

0

@ProMILs Nie wiem czy dostaniesz choćby jednego herba XD

6

@lajcior 1. filet

8

@Trojanek23 Ziomek co się na AI nabiera XD

1

@daniel32778 Może gdybyś był przystojniejszy, to by Ci ładniej podziękowała mordeczko.

0

@Xxxbarca4ever Delulu.

5

@tbas Jeszcze ani razu na tej stronie nie widziałem zadowolenia z obsady sędziowskiej XD Można odnieść wrażenie, że wszyscy sędziowie są przeciwko Barcelonie.

0

@Eklerek Nie no, PSG - Bayern to oczywisty wybór jest przecież, ale Liverpool z Realem też dobre meczycho powinno być.

1

Ależ się meczyki jutro wylosowały w LM.
Liverpool - Real
PSG - Bayern

0

@damianex10 To prawda. Technicznie, to podanie na najwyższym poziomie. Bardzo trudne.

21

Żaden bramkarz nie zachował czystego konta, kiedy Marcus Rashford strzelił mu gola.

Sensational talent!

1

@Jakchcesz Typowy Kaliszak...

1

@Mario96w Valar Dohaeris

1

John Cena wchodzi

0

@Encore Wiadomka, ale dużo lepiej gra na 30-20 metrze.

0

Rashford jest tragiczny w polu karnym przeciwnika. Nie tylko w tym meczu.

0

Na ostatnich 10 karnych Milinkovic-Savic obronił 6. Potwór!

1

@Dankho94isback Jedyne co dowiózł, to zjedzenie kebaba...
I ludzie się podniecali jak zdjęcie wrzucił, że w końcu normalny człowiek jako prezydent XD

1

Robię leczo. Koniec komunikatu.

@Lionel_Messi10

1

@lajcior 800 +, alimenty, mops.

4

@Criss18Barca A ja nie pozdrawiam Grzegorza Brauna, bo to odklejony człowiek jest.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?