Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Faro Łatwe - umysłowa. Może jest czasem męcząca, ale przynajmniej jak wrócisz do domu, to masz siłę pójść na orlika, rower czy pobiegać. A po fizycznej? Jedyne czego chcesz, to pierdzielnąć się na łóżko.
2
@MesQueUnClub_87 Alright, alright, alright.
2
@Rastafarnianin @Jakchcesz patrzcie jaki kozak @Frimpong się trafił, trzeba go wyjaśnić.
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Kalisza.
11
@Jakchcesz Dla ludzi, którzy podnoszą rękę na Gothica, to ta gra była za trudna. Nie było minimapy i kompasu, który prowadził Cię za rączkę przez całą grę, więc nawet nie ukończyli pierwszego rozdziału :D
7
@JanuszKorwinMikke Prędzej Fabregas, Arteta lub powrót Lucho.
0
@ProMILs Ci zrobiłem reklamę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter Dobrze, bo mi się aż żal zrobiło taki suchar wyszedł :D
1
@korni20 Nie mógłbym pracować gdybym codziennie wstawał z bólem tyłka, że idę do roboty.
0
@ProMILs Nie wiem czy dostaniesz choćby jednego herba XD
6
@lajcior 1. filet
8
@Trojanek23 Ziomek co się na AI nabiera XD
1
@daniel32778 Może gdybyś był przystojniejszy, to by Ci ładniej podziękowała mordeczko.
0
@Xxxbarca4ever Delulu.
5
@tbas Jeszcze ani razu na tej stronie nie widziałem zadowolenia z obsady sędziowskiej XD Można odnieść wrażenie, że wszyscy sędziowie są przeciwko Barcelonie.
0
@Eklerek Nie no, PSG - Bayern to oczywisty wybór jest przecież, ale Liverpool z Realem też dobre meczycho powinno być.
1
Ależ się meczyki jutro wylosowały w LM.
Liverpool - Real
PSG - Bayern
0
@damianex10 To prawda. Technicznie, to podanie na najwyższym poziomie. Bardzo trudne.
21
Żaden bramkarz nie zachował czystego konta, kiedy Marcus Rashford strzelił mu gola.
Sensational talent!
1
@Jakchcesz Typowy Kaliszak...
1
@Mario96w Valar Dohaeris
1
John Cena wchodzi
0
@Encore Wiadomka, ale dużo lepiej gra na 30-20 metrze.
0
Rashford jest tragiczny w polu karnym przeciwnika. Nie tylko w tym meczu.
0
Na ostatnich 10 karnych Milinkovic-Savic obronił 6. Potwór!
1
@Dankho94isback Jedyne co dowiózł, to zjedzenie kebaba...
I ludzie się podniecali jak zdjęcie wrzucił, że w końcu normalny człowiek jako prezydent XD
1
Robię leczo. Koniec komunikatu.
@Lionel_Messi10
1
@lajcior 800 +, alimenty, mops.
4
@Criss18Barca A ja nie pozdrawiam Grzegorza Brauna, bo to odklejony człowiek jest.
2
@Danny Gaucho XD
https://zapodaj.net/plik-rcEzpVgVBe