2

Inigo Martinez wróć proszę

1

@pt9 Bez kitu. Kiedyś człowiek miał zjebany wieczór, a teraz? Jak po kaczce.

0

No i po liderze... Szkoda

0

@malicinho Gabriel dla mnie jest w TOP 5.

2

@Walpiano Ouattara zmiennikiem był z tego co kojarzę.

1

@Kgorecki2500 Takie najlepsze :D Albo od babci.

2

@Kgorecki2500 Kasza gryczana z ogórkami kiszonymi i gulaszem? TOP

Mam tylko nadzieję, że ogórki własnej roboty, a nie podróby z marketu?

0

@macio_944 Widzę, że brak Ci umiejętności rozumienia sarkazmu czy ironii. Jeśli dla Ciebie posty typu "nudne jest już pisanie o sędziach, bo popełniają błędy w dwie strony" czy "XDDDDDDDD Miodowe Lata jest lepsze niż 1670" to narzekanie, to szczerze współczuję osobom z Twojego otoczenia, bo pewnie przy Tobie nic powiedzieć nie mogą.
Często masz do mnie zastrzeżenia, że jestem spięty, a tymczasem w postach, gdzie ewidentnie używam sarkazmu czy żartuję, to szukasz u mnie spiny XD

Ewidentnie brak Ci luzu i jeszcze o to mnie "oskarżasz"...

1

@Kessie W ogóle Liverpool te wyniki dowozi, ale ich gra wcale nie zadowala. Wzmocnili się, a grają o wiele gorzej niż w tamtym roku. Jednak co Salah w formie, to Salah w formie.

0

@macio_944 Prosiłem Cię w poprzedniej dyskusji żebyś mi wymienił :D Jak zwykle nie odpisałeś gdy Ci się kończą lub nie masz argumentów.

1

@spiderman1899 Jedno z niewielu anime, które obejrzałem.
Jest spoko, ale właśnie dzięki Saitamie, bo on ten serial niesie na swoich barkach.

0

@malicinho Atak Tytanów, Rodzina Soprano, Wikingowie, Dark, The Boys.

0

@Michael24 No dobra, ale z roku na rok coraz więcej tych meczów kadry jest. Sami piłkarze już zaczynają na to narzekać.

0

@Eklerek I dzięki temu mogę sobie wybrać jakieś ciekawe widowisko, bo zawsze coś się znajdzie.

25

Znowu ta przerwa na reprezentację...
Przecież to jest tak nudne, nie da się tego oglądać.

2

@krefi10 Zero. Team yerba mate.

0

@macio_944 Nie narzekaj mordo.

6

@gumaz Przecież Ty spokojnych ludzi wymieniłeś.

1

@Frimpong Co sądzisz o przygodzie Darwina Nuneza w Liverpoolu? :)

2

@Frimpong To pies znajomego właściciela sklepu.

2

@Dankho94isback Od 30 minuty Barcelona była wyraźnie gorszym zespołem. PSG wygrało zasłużenie i tyle. Mamy jeszcze wiele do poprawy i zganianie winy na sędziów jest bez sensu.

5

@Dankho94isback Ty w ogóle mecz oglądałeś? XD

13

@Bolton Te baby... Nawet na LR mącą i dzielą chłopów.

43

@Bolton Czyli wychodzi na to, że to kobiety są główną przyczyną rozwodów.

2

@FcPortoFan1999 Na początku wydawały się inteligentniejsze, to prawda.

SPOILER


Na koniec komiksu zombie były prawie całkowicie wybite, tak, że jeździły z cyrkiem jako atrakcja.

0

@FcPortoFan1999 The Walking Dead jest na podstawie komiksu, a tam zombie jak pipki były.
W World War Z też masz takich skurwoli szybkich.

2

@FcPortoFan1999 To Nuno Mendes.

3

@fejkenq



A z tą sceną jak wchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?