2

@Kessie To przed robotą, to się nie liczy.

1

@Luciano99 Uszanowanko kierowniku złoty

0

@Luciano99 W dupie mam twoje potępienie w tym momencie ;)

2

Widać, że drużna odrobiła lekcję po odpadnięciu z Interem i Newcastle przez 7 minut doliczonego czasu gry prawie piłki nie powąchało.
Jedynym wyjątkiem był Raphinha, który chciał być chyba katem i skończyć już ten mecz, bo cały czas parł do przodu, wchodził w drybling i próbował zdobyć gola. Młode chłopaki ogarnęły, że warto czasem utrzymać się przy piłce, a dziadek Rapha nie.

1

@Kgorecki2500 Atletico daj. Mallorca wszystko w pupę dostaje, a po porażce z Liverpoolem i słabym początku sezonu będą chcieli się odkuć :)

2

@JanuszKorwinMikke Odklejony jak Pan z avatara.

1

@alone49 Nie ma w przepisach czegoś takiego jak faul taktyczny.
Żółta kartka słuszna, ale z tytułu niesportowego zachowania lub przerwania korzystnej akcji.

1

@Criss18Barca Warto zaznaczyć, że doniesienia o możliwym wyjściu Carrefoura z Polski pojawiają się cyklicznie, co kilka miesięcy. Do tej pory jednak nie doszło do ich realizacji, choć faktycznie prowadzone były rozmowy dotyczące sprzedaży części aktywów firmy. Sieć zaznacza, że w związku z trwającym procesem "wstrzymuje się od komentowania plotek rynkowych".

13

Pedri i Joan Garcia są zajebiści.

2

Spokojnie, zaraz się rozkręci ~ Bolec

0

@Safrani Bardziej chodzi o to, że jeśli będzie zakaz, to pojawią się inne źródła, trochę mniej legalne :)
I wtedy te pieniądze trafią do szemranych typów.

1

@Rastafarnianin Po Kaliszu miała depresję i wtedy właśnie mi pokazała artykuł, którego tematem była "kaliska depresja" XD

12

Simeone o czerwonej kartce:
"Wszystko było w porządku do momentu, gdy kibic Liverpoolu nie zaczął nazywać mnie argentyńskim Artetą".

XDD

2

@Faro Dla użytkowników warto, bo oni tworzą super społeczność :)
Ja już na otoczkę nie zwracam uwagi.

2

@Faro Przynajmniej dostałeś :) Mi się zdarzyło wcale nie otrzymać odpowiedzi.

1

@Rastafarnianin Moja też się brzydzi feminizmem i ruchem woke :D

0

@RoberDzik Najbardziej: Zidane
Najmniej: Pepe

2

@Luciano99 3 bombelki = 2 400 PLN

:)

0

@escarabajo Potrzebne nam zastępstwo dla Lewego. Może uda się go wyciągnąć z Palmeiras?

0

@A4ron Yamal kontka potwierdzona.

4

@BorzyKrzys "1670 jest przyjemne, trzyma poziom 1 sezonu, ale warto docenić to, że żyjemy w czasach najlepszych dla polskiej komedii - Teściowie, The Office PL"

XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Miodowe Lata i Ranczo komuś z głowy wyleciały.

0

@Kgorecki2500 Zarost i zakola XD

1

@Jakchcesz W bielarzy nie rzucałem :D

3

@Sulimo Days Gone to zajebista gra :) Mechanika hordy jest miodzio.

0

@July_6_BcN Nie graj adwokata, bo jedyny jaki jest dobry, to w ten w pączku.

1

@clyde Weź Ty idź do pracy. Co wychodzi jakiś serial albo gra, to Ty przed południem piszesz, że już kilka godzin ograłaś albo pierwszy odcinek obejrzałaś XD

0

@July_6_BcN Tak, "Ranczo" wraca z 11. sezonem, oficjalnie potwierdzonym przez TVP w lipcu 2025 roku, po niemal 10 latach od zakończenia oryginalnej emisji. Nowe odcinki będą formą miniserii i mają trafić na antenę Telewizji Polskiej, a w przygotowania zaangażowany jest reżyser Wojciech Adamczyk

0

@July_6_BcN Zapowiedzieli chyba 11 sezon :D

1

@Luciano99 Dzięki. Obstawiłem wygraną Bayernu i Ajaxu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?