Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie To przed robotą, to się nie liczy.
1
@Luciano99 Uszanowanko kierowniku złoty
0
@Luciano99 W dupie mam twoje potępienie w tym momencie ;)
2
Widać, że drużna odrobiła lekcję po odpadnięciu z Interem i Newcastle przez 7 minut doliczonego czasu gry prawie piłki nie powąchało.
Jedynym wyjątkiem był Raphinha, który chciał być chyba katem i skończyć już ten mecz, bo cały czas parł do przodu, wchodził w drybling i próbował zdobyć gola. Młode chłopaki ogarnęły, że warto czasem utrzymać się przy piłce, a dziadek Rapha nie.
1
@Kgorecki2500 Atletico daj. Mallorca wszystko w pupę dostaje, a po porażce z Liverpoolem i słabym początku sezonu będą chcieli się odkuć :)
2
@JanuszKorwinMikke Odklejony jak Pan z avatara.
1
@alone49 Nie ma w przepisach czegoś takiego jak faul taktyczny.
Żółta kartka słuszna, ale z tytułu niesportowego zachowania lub przerwania korzystnej akcji.
1
@Criss18Barca Warto zaznaczyć, że doniesienia o możliwym wyjściu Carrefoura z Polski pojawiają się cyklicznie, co kilka miesięcy. Do tej pory jednak nie doszło do ich realizacji, choć faktycznie prowadzone były rozmowy dotyczące sprzedaży części aktywów firmy. Sieć zaznacza, że w związku z trwającym procesem "wstrzymuje się od komentowania plotek rynkowych".
13
Pedri i Joan Garcia są zajebiści.
2
Spokojnie, zaraz się rozkręci ~ Bolec
0
@Safrani Bardziej chodzi o to, że jeśli będzie zakaz, to pojawią się inne źródła, trochę mniej legalne :)
I wtedy te pieniądze trafią do szemranych typów.
1
@Rastafarnianin Po Kaliszu miała depresję i wtedy właśnie mi pokazała artykuł, którego tematem była "kaliska depresja" XD
12
Simeone o czerwonej kartce:
"Wszystko było w porządku do momentu, gdy kibic Liverpoolu nie zaczął nazywać mnie argentyńskim Artetą".
XDD
2
@Faro Dla użytkowników warto, bo oni tworzą super społeczność :)
Ja już na otoczkę nie zwracam uwagi.
2
@Faro Przynajmniej dostałeś :) Mi się zdarzyło wcale nie otrzymać odpowiedzi.
1
@Rastafarnianin Moja też się brzydzi feminizmem i ruchem woke :D
0
@RoberDzik Najbardziej: Zidane
Najmniej: Pepe
2
@Luciano99 3 bombelki = 2 400 PLN
:)
0
@escarabajo Potrzebne nam zastępstwo dla Lewego. Może uda się go wyciągnąć z Palmeiras?
0
@A4ron Yamal kontka potwierdzona.
4
@BorzyKrzys "1670 jest przyjemne, trzyma poziom 1 sezonu, ale warto docenić to, że żyjemy w czasach najlepszych dla polskiej komedii - Teściowie, The Office PL"
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Miodowe Lata i Ranczo komuś z głowy wyleciały.
0
@Kgorecki2500 Zarost i zakola XD
1
@Jakchcesz W bielarzy nie rzucałem :D
3
@Sulimo Days Gone to zajebista gra :) Mechanika hordy jest miodzio.
0
@clyde Wróciłem xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16061706#comment-16061719
0
@July_6_BcN Nie graj adwokata, bo jedyny jaki jest dobry, to w ten w pączku.
1
@clyde Weź Ty idź do pracy. Co wychodzi jakiś serial albo gra, to Ty przed południem piszesz, że już kilka godzin ograłaś albo pierwszy odcinek obejrzałaś XD
0
@July_6_BcN Tak, "Ranczo" wraca z 11. sezonem, oficjalnie potwierdzonym przez TVP w lipcu 2025 roku, po niemal 10 latach od zakończenia oryginalnej emisji. Nowe odcinki będą formą miniserii i mają trafić na antenę Telewizji Polskiej, a w przygotowania zaangażowany jest reżyser Wojciech Adamczyk
0
@July_6_BcN Zapowiedzieli chyba 11 sezon :D
1
@Luciano99 Dzięki. Obstawiłem wygraną Bayernu i Ajaxu.