Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@buglikos A ja się założę, że nie.
3
@FCB24 Jak identyczna? Tam się piłka tylko odbiła od obrońcy, a to nie kasuje spalonego.
4
@July_6_BcN No jak paniusia je tylko ołen bejk prosto z pieca, to co się dziwić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lithotripter Lejsiki takie normalne kosztują w granicach 7-10 złotych chyba.
0
@Swistus172 Messiemu, Cristiano Ronaldo i Neymarowi kończą się kontrakty teraz.
1
@July_6_BcN "teraz za dychę nie kupisz nawet przysłowiowej paczki chipsów"
No bez przesady, bo właśnie za 10 zł kupisz sobie chipsy. Co innego, że jeszcze 2-3 lata temu kosztowały one 5 złotych.
1
@AlexDark00 Co sądzisz o tym, że Barcelona bez Lewandowskiego nie zwalnia i dalej nawala mnóstwo bramek?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ No przy Tchouamenim się walnęli (według mnie), ale pewnie niejeden sędzia by podtrzymał decyzję.
A co do akcji z Yamalem, to ja na powtórkach stempla nie widzę. Możesz mi podesłać jakiś link jak masz.
0
@kanver_ Jaka konsekwencja?
Przecież przepisy dotyczące zagrania ręką są zagmatwane. Każdą akcję trzeba rozpatrywać oddzielnie.
0
@kanver_ - gola strzelonego przez Real po faulu na Yamalu
- anulowania gola Fermina, gdzie ręka nagle znów stała się przewinieniem
Tutaj dla mnie prawidłowe decyzje.
Co do faulu Tchoumaniego, to nie ma w przepisach czegoś takiego jak "faul taktyczny". Tutaj powinno być wykluczenie za przerwanie realnej szansy na zdobycie gola.
0
Niestety, z powodu zagmatwanych przepisów dotyczących zagrania piłki ręką, będą się zdarzać sytuacje niezrozumiałe dla kibiców.
Jednak w przypadku, gdy zdobywca gola zagra piłkę ręką – nawet przypadkowo – bramka ZAWSZE powinna zostać anulowana. Nawet jeśli był to naturalny ruch, który nie zostałby odgwizdany w środku boiska, przy bramce należy go uznać za przewinienie.
Podsumowując: jeśli gol został zdobyty po zagraniu ręką – niezależnie od intencji czy naturalności ruchu – zgodnie z przepisami nie powinien zostać uznany.
Według mnie sędzia i tak popełnił dwa wielbłądy. Największy błąd, to brak wykluczenia dla Tchoumaniego (chyba to on powalał Torresa) za przerwanie realnej szansy na zdobycie gola, a drugi (bardziej podlegający dyskusji), to brak karnego po zagraniu piłki ręką przez Tchoumaniego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
To jest czerwona
2
Młody jest, błędy będą mu się przytrafiać. Niech tylko wnioski z nich wyciąga.
1
@Rewolucja123 Tak doić, jak Messi nas "doił"?
5
Ten ojciec Yamala jest żenujący. Młody ma więcej oleju w głowie niż jego stary, mam nadzieję, że będzie się od niego odsuwał.
1
@Messibestplayerintheworld Dlatego to jest jego 11, a nie Twoja xD
Też bym dał Cubarsiego, ale nie dziwi mnie, że ktoś może mieć inną opinię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Co kieruje ludźmi, którzy wymyślają sobie życie i trollują w necie?
5
Lubię tych gości xD
5
Inter Mediolan w obecnej edycji Ligi Mistrzów przegrywał… tylko przez 10 minut!
6 minut w meczu z Barceloną – od gola Raphinhi w 87. minucie do trafienia Acerbiego w 90+3.
4 minuty w starciu z Bayerem Leverkusen – od bramki Mukiele w 90. minucie do końcowego gwizdka.
0
@norbi77 W Bundeslidze 2 ze względu na kontuzję i 1 przez kartki.
0
@Comentateiro Przecież nawet na plakatach masz "Popierany przez Prawo i Sprawiedliwość".
Już teraz możesz sobie sam odpowiedzieć na pytanie.
1
@dzrpn Weź tylko bluzę do plecaka na mecz.
Nie wykupuj miejsca, odpraw się online.
1
@MesQueUnClub_87 No to tak, ale dalej nie wiem o kim gada Gavi XD
Jakiś spisek przeciwko Barcelonie chyba jest czy coś.
2
Gavi: Nie chcieli, żebyśmy dotarli do tego finału, ponieważ przy tym sezonie, jaki mieliśmy, byli obs*ani.
Kto był obsrany i dlaczego niby?
0
@Toretto Nie no, wybiłby na luzie tę piłkę.
Wygląda jakby myślał, że Dumfries już jej nie sięgnie i sobie pójdzie do przodu.
0
@escarabajo Przecież to zależy od człowieka.
Ja tylko wyraziłem swoją opinię, że takie wydarzenia o wiele lepiej ogląda się w TV.
16
@Toretto Masakryczny brak doświadczenia po golu Raphinhi.
Martin to powinien piłkę wywalić w buraki, a nie próbować ją opanowywać...