0

Komentarz usunięty

5

@lucca87 "nawet jeśli nie w lato to zimą 2026 Barcelona znów będzie w 1:1"

Od początku kadencji Laporty co chwila czytam, że Barcelona zaraz wraca do zasady 1:1.

1

@MesQueUnClub_87 Skazaniec.

Mój ulubiony film z Valem.

3

@F3DO -10 punktów dla Evertonu i kara finansowa dla Legii Warszawa.

4

@gontex Nagrywanie rozmów bez zgody uczestników, zwłaszcza gdy osoba nagrywająca nie jest stroną rozmowy, jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. Może ono skutkować karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.

Ty się zastanów chłopie, łobuzie.

1

LaLiga informuje, że FC Barcelona w sprawozdaniu finansowym nie uwzględniła żadnej kwoty z tytułu sprzedaży miejsc VIP w przeciwieństwie do tego, co zostało poświadczone przez klub w momencie przeprowadzania tej operacji.

Oznacza to, że Blaugrana nie przestrzega zasad finansowego fair play i nie ma zdolności finansowej, żeby zarejestrować Daniego Olmo i Pau Víctora.

@QueThiJugues / X

0

@Luciano99 Zaczynam powoli podejrzewać, że Ty tę Jowitkę i swoją firmę wymyśliłeś pod kontent rozrywkowy na La Rambli.
Pewności jeszcze nie mam, ale powoli mi się lampka zapala.

1

@NeroTFP1 Chyba nie ma takiego zawodnika.

0

@MesQueUnClub96 Kim wielkim chciałbyś zostać? Co Cię motywuje?

0

@Karzel Ja wiem, ale wychodzi na to, że to Ty nie wiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Criss18Barca Równe 20 lat minie o godzinie 21:37.

0

@Pawlak1992 Ja nie lubiłem Barcelony. Zarówno ja, jak i moi koledzy, uważaliśmy ich za "pizde**ki".
Dopiero transfer Henry'ego wszystko zmienił.

0

@July_6_BcN Powiedziałbym Ci o co chodzi, ale obawiam się, że mógłbym pójść za to do więzienia.

33

@Jakchcesz Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj uprawiali keks, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk z niego xD

2

@Salchent Śmieszna sprawa, bo większość tutejszych użytkowników specjalnie pisze "madryt" małą literą, a teraz, kiedy rzeczywiście powinieneś napisać madrycki, to napisałeś "Madrycki".
Dużo szacunku do nich masz widać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xvcWinterSoldier I akurat padło na Ciebie.

2

@Toretto Co Ty mi tutaj porównujesz Balde do Messiego XD
Suarez to najbliższy przyjaciel Messiego, więc logicznym jest, że Leo miał dodatkową motywację.
Balde na bank nie ma takiej więzi z Lewym, a do tego brak mu umiejętności piłkarskich. Może po prostu nie widział Roberta.

1

@bartekvisca Ale oni mu podają. Przecież Lewandowski prawie co mecz ma jedną/dwie setki.

0

@Comentateiro Really?
Jakoś komentarz poleciał, więc jednak złamałeś regulamin.

0

@LukaszFan Pytanie było dlaczego cena czekolady w Polsce poszła do góry. Podałem powód.

Czy według Ciebie cena czekolady w Niemczech nie poszła do góry?

0

@Sulimo W tym sezonie rzeczywiście Balde zanotował wzrostu umiejętności, szczególnie w pobliżu pola karnego przeciwnika.
Wcześniej uważałem, że Balde jest przehypowany. Wszystkie jego dośrodkowania były maksymalnie na wysokości kolana i to wykonane w ciemno, byle jak. Pod wodzą Flicka widać znaczącą poprawę w tym aspekcie. Nie będę wspominał już o obronie, bo to jest też duży problem u tego zawodnika.
Mam nadzieję, że będzie się rozwijał tak, jak w tym sezonie, a wtedy serio ma szansę zostać najlepszy na świecie na swojej pozycji.

0

@bartekvisca Skoro ludzie kupują, to po co zmniejszać cenę?
Tylko głupi by to zrobił.

3

@Uukasz_93 Przyczyną wyższych cen jest spadek dostępności i wzrost cen kakao.

1

@Jakchcesz No to witaj w klubie! :D

0

@Jakchcesz 95 czy 94? :D

0

@Jakchcesz A Ty masz dziecko kolego?
Jeśli nie, to dlaczego?

0

@cules100pro Zero, bo nie mam swojego mieszkania jeszcze :)

4

@Luciano99 Populacja Leonów zwiększy się.
@Jakchcesz Ale dlaczego ludzie nie chcą mieć dzieci? Wydaje mi się, że w większości przypadków chodzi o warunki do wychowania. Młodzi nie mają mieszkań, więc ani im się widzi, żeby robić dzieci bez swojego kwadratu.
Trzymanie paluszka w dupie deweloperów, jak to robi Trzaskowski, tego nie zmieni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?