Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
5
@lucca87 "nawet jeśli nie w lato to zimą 2026 Barcelona znów będzie w 1:1"
Od początku kadencji Laporty co chwila czytam, że Barcelona zaraz wraca do zasady 1:1.
1
@MesQueUnClub_87 Skazaniec.
Mój ulubiony film z Valem.
3
@F3DO -10 punktów dla Evertonu i kara finansowa dla Legii Warszawa.
4
@gontex Nagrywanie rozmów bez zgody uczestników, zwłaszcza gdy osoba nagrywająca nie jest stroną rozmowy, jest w Polsce traktowane jako przestępstwo. Może ono skutkować karą ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat.
Ty się zastanów chłopie, łobuzie.
1
LaLiga informuje, że FC Barcelona w sprawozdaniu finansowym nie uwzględniła żadnej kwoty z tytułu sprzedaży miejsc VIP w przeciwieństwie do tego, co zostało poświadczone przez klub w momencie przeprowadzania tej operacji.
Oznacza to, że Blaugrana nie przestrzega zasad finansowego fair play i nie ma zdolności finansowej, żeby zarejestrować Daniego Olmo i Pau Víctora.
@QueThiJugues / X
0
@Luciano99 Zaczynam powoli podejrzewać, że Ty tę Jowitkę i swoją firmę wymyśliłeś pod kontent rozrywkowy na La Rambli.
Pewności jeszcze nie mam, ale powoli mi się lampka zapala.
1
@NeroTFP1 Chyba nie ma takiego zawodnika.
0
@MesQueUnClub96 Kim wielkim chciałbyś zostać? Co Cię motywuje?
0
@Karzel Ja wiem, ale wychodzi na to, że to Ty nie wiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Criss18Barca Równe 20 lat minie o godzinie 21:37.
0
@Pawlak1992 Ja nie lubiłem Barcelony. Zarówno ja, jak i moi koledzy, uważaliśmy ich za "pizde**ki".
Dopiero transfer Henry'ego wszystko zmienił.
0
@July_6_BcN Powiedziałbym Ci o co chodzi, ale obawiam się, że mógłbym pójść za to do więzienia.
33
@Jakchcesz Kiedyś moja dziewczyna założyła dla beki tindera, zaczęła pisać dla jaj z kolesiami i się z jednym dla jaj umówiła, boże jak kisnęliśmy z frajera. Nawet debilowi nudesy wysłała, buziaczki, komplementy i takie tam. Zaprosił ją na kolację, potem dla beki się całowali i poszła do jego mieszkania.
Dla jaj uprawiali keks, potem dla beki mnie rzuciła i są dla śmiechu parą xD
Typ myśli że to tak na serio, bk z niego xD
2
@Salchent Śmieszna sprawa, bo większość tutejszych użytkowników specjalnie pisze "madryt" małą literą, a teraz, kiedy rzeczywiście powinieneś napisać madrycki, to napisałeś "Madrycki".
Dużo szacunku do nich masz widać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xvcWinterSoldier I akurat padło na Ciebie.
2
@Toretto Co Ty mi tutaj porównujesz Balde do Messiego XD
Suarez to najbliższy przyjaciel Messiego, więc logicznym jest, że Leo miał dodatkową motywację.
Balde na bank nie ma takiej więzi z Lewym, a do tego brak mu umiejętności piłkarskich. Może po prostu nie widział Roberta.
1
@bartekvisca Ale oni mu podają. Przecież Lewandowski prawie co mecz ma jedną/dwie setki.
40
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9f78854ff82e5419d3f20e3fbaaf86a83255a52deb9885952ab81d58d27e99a1,w400.jpg?author=Afrobiker&auth=a399cb95847c729fc52480d347fe0175
Prawdziwość.
0
@Comentateiro Really?
Jakoś komentarz poleciał, więc jednak złamałeś regulamin.
0
@LukaszFan Pytanie było dlaczego cena czekolady w Polsce poszła do góry. Podałem powód.
Czy według Ciebie cena czekolady w Niemczech nie poszła do góry?
0
@Sulimo W tym sezonie rzeczywiście Balde zanotował wzrostu umiejętności, szczególnie w pobliżu pola karnego przeciwnika.
Wcześniej uważałem, że Balde jest przehypowany. Wszystkie jego dośrodkowania były maksymalnie na wysokości kolana i to wykonane w ciemno, byle jak. Pod wodzą Flicka widać znaczącą poprawę w tym aspekcie. Nie będę wspominał już o obronie, bo to jest też duży problem u tego zawodnika.
Mam nadzieję, że będzie się rozwijał tak, jak w tym sezonie, a wtedy serio ma szansę zostać najlepszy na świecie na swojej pozycji.
0
@bartekvisca Skoro ludzie kupują, to po co zmniejszać cenę?
Tylko głupi by to zrobił.
3
@Uukasz_93 Przyczyną wyższych cen jest spadek dostępności i wzrost cen kakao.
1
@Jakchcesz No to witaj w klubie! :D
0
@Jakchcesz 95 czy 94? :D
0
@Jakchcesz A Ty masz dziecko kolego?
Jeśli nie, to dlaczego?
0
@cules100pro Zero, bo nie mam swojego mieszkania jeszcze :)
4
@Luciano99 Populacja Leonów zwiększy się.
@Jakchcesz Ale dlaczego ludzie nie chcą mieć dzieci? Wydaje mi się, że w większości przypadków chodzi o warunki do wychowania. Młodzi nie mają mieszkań, więc ani im się widzi, żeby robić dzieci bez swojego kwadratu.
Trzymanie paluszka w dupie deweloperów, jak to robi Trzaskowski, tego nie zmieni.