5

@PW27 Przecież Wy płaczecie głośniej od kibiców Realu, z których tak bardzo lubicie się śmiać.
Zagranie niezgodne z przepisami, więc gol słusznie nieuznany. Ja nie wiem co w tym jest skomplikowanego. To nie było zagranie piłki ręką, więc nie ma żadnego pola do dyskusji.

0

3

@MesQueUnClub_87 Rozumiem Cię, ale nie można robić wyjątków, jeśli w przepisach jest konkretnie napisane.
To nie jest zagranie ręką, gdzie tak naprawdę sędzia ma pełne pole do interpretacji.

5

@MesQueUnClub_87 Bo kontakt z drugą nogą był po strzale już.

33

@MesQueUnClub_87 Czemu żenująca?
Zgodna z przepisami gry w piłkę nożną.

1

@Czajka90 Liczbę na stabilny występ duetu Gabriel - Saliba.

0

@Technik Czy w takim przypadku też jest przewinienie?

Nie.

0

@Trojanek23 XD
Decyzja zgodna z przepisami gry w piłkę nożną, a Ty się pultasz.

1

@Trojanek23 Tak, tak.
Żyj sobie dalej w swoim świecie, gdzie wszystko jest ustawione pod Real. Według Ciebie gdyby identyczna sytuacja zdarzyła się zawodnikowi Realu, to gola by uznali.

3

@jakub1906 Bayern przegrał w tym sezonie z Feyernoordem 3:0.

0

@Trojanek23 No skoro to było "nie do zobaczenia", no to chyba sobie wymyślili w takim razie?

31

@KmN > Nie widziałem żadnego meczu Interu w tym sezonie
> Ez win dla Bayernu

XD

0

@Trojanek23 Czyli mówisz, że wymyślili sobie podwójne dotknięcie?

0

Szkoda, że na tym forum nie ma żadnych fanów Darwina Nuneza. Ciekawa dyskusja mogłaby być.

2

@Objectivo Daliby Days Gone 2 a nie jakieś remastery robią.

2

@Kgorecki2500 Nie słodzę ani kawy, ani herbaty.

1

@MesQueUnClub_87 A człowiek legenda?

Chuck Norris nie ma urodzin. To urodziny obchodzą Chucka Norrisa.

0

@Danny Gaucho W sumie fajnie, że Messi ma chociaż tą jedną bramkę więcej od Ronaldo.

7

Trzaskowski: Prawa kobiet są dla mnie sprawą fundamentalną.



Jak można głosować na tego człowieka? Zero informacji o niby jakie prawa kobiet chodzi. O mężczyznach jak zwykle nic. Gość powie wszystko, zmieni stronę, poglądy, byleby wygrać. Ale przynajmniej raz go posłucham i nie zagłosuję na niego - w 2020 roku stwierdził, że monopol władzy jest zły, a prezydent i rząd z jednej partii to najgorsze rozwiązanie.

0

@gumaz Najniebezpieczniejsze to Madryt (kiedyś Paryż), bo tam celebryci grożą Ci morderstwem. Cytując "Na ulicy cię zabiję, na ulicy cię zabiję".

0

@Eklerek Nie interesuje Cię kto co dzisiaj na obiad je albo w jaką gierkę będzie grał?

6

https://zapodaj.net/plik-4Ae4P1Nj3t

Trzeba zmienić na

*Barcelona ma autostradę do finału*

*Pau "Młody Corleone" Cubarsi - to się jeszcze okaże*

Dobrze, że Tek ogarnął temat.

0

@AbelKabel W UE.

14

@MesQueUnClub96 A ty nie miałeś sobie zrobić przerwy od pisania głupot?

0

@Cochise Jeśli lubisz takie filmiki, to polecam:

0

@Cochise Wygląda trochę jak te intra z tureckich seriali.

0

@Safrani Właśnie ceny trochę spadły.
Ciekawie kiedy można liczyć na spadek stóp.

1

@Safrani Słyszałem, że brakuje dwóch milionów mieszkań.
otodom.pl bije rekordy jeśli chodzi o liczbę ogłoszeń. Cały czas też powstają nowe mieszkania, a ludzi jest coraz mniej.

0

@Luciano99 Może był wyciągany jako coś niesamowitego, bo praktycznie nie mieliśmy Polaków w topowych klubach.
Teraz Polak w klubie z TOP 5 lig to nic specjalnego.

0

@July_6_BcN A tego nie wiem. Widziałem tylko, że coś tam gadał, że Wojtek grzeje ławę i ten transfer był bez sensu. Nic więcej o Dudku nie wiem, bo kompletnie nie śledzę jego losów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?