Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PW27 Przecież Wy płaczecie głośniej od kibiców Realu, z których tak bardzo lubicie się śmiać.
Zagranie niezgodne z przepisami, więc gol słusznie nieuznany. Ja nie wiem co w tym jest skomplikowanego. To nie było zagranie piłki ręką, więc nie ma żadnego pola do dyskusji.
0
@Antimadridista_WR A Alby?
3
@MesQueUnClub_87 Rozumiem Cię, ale nie można robić wyjątków, jeśli w przepisach jest konkretnie napisane.
To nie jest zagranie ręką, gdzie tak naprawdę sędzia ma pełne pole do interpretacji.
5
@MesQueUnClub_87 Bo kontakt z drugą nogą był po strzale już.
33
@MesQueUnClub_87 Czemu żenująca?
Zgodna z przepisami gry w piłkę nożną.
1
@Czajka90 Liczbę na stabilny występ duetu Gabriel - Saliba.
0
@Technik Czy w takim przypadku też jest przewinienie?
Nie.
0
@Trojanek23 XD
Decyzja zgodna z przepisami gry w piłkę nożną, a Ty się pultasz.
1
@Trojanek23 Tak, tak.
Żyj sobie dalej w swoim świecie, gdzie wszystko jest ustawione pod Real. Według Ciebie gdyby identyczna sytuacja zdarzyła się zawodnikowi Realu, to gola by uznali.
3
@jakub1906 Bayern przegrał w tym sezonie z Feyernoordem 3:0.
0
@Trojanek23 No skoro to było "nie do zobaczenia", no to chyba sobie wymyślili w takim razie?
31
@KmN > Nie widziałem żadnego meczu Interu w tym sezonie
> Ez win dla Bayernu
XD
0
@Trojanek23 Czyli mówisz, że wymyślili sobie podwójne dotknięcie?
0
Szkoda, że na tym forum nie ma żadnych fanów Darwina Nuneza. Ciekawa dyskusja mogłaby być.
2
@Objectivo Daliby Days Gone 2 a nie jakieś remastery robią.
2
@Kgorecki2500 Nie słodzę ani kawy, ani herbaty.
1
@MesQueUnClub_87 A człowiek legenda?
Chuck Norris nie ma urodzin. To urodziny obchodzą Chucka Norrisa.
0
@Danny Gaucho W sumie fajnie, że Messi ma chociaż tą jedną bramkę więcej od Ronaldo.
7
Trzaskowski: Prawa kobiet są dla mnie sprawą fundamentalną.
Jak można głosować na tego człowieka? Zero informacji o niby jakie prawa kobiet chodzi. O mężczyznach jak zwykle nic. Gość powie wszystko, zmieni stronę, poglądy, byleby wygrać. Ale przynajmniej raz go posłucham i nie zagłosuję na niego - w 2020 roku stwierdził, że monopol władzy jest zły, a prezydent i rząd z jednej partii to najgorsze rozwiązanie.
0
@gumaz Najniebezpieczniejsze to Madryt (kiedyś Paryż), bo tam celebryci grożą Ci morderstwem. Cytując "Na ulicy cię zabiję, na ulicy cię zabiję".
0
@Eklerek Nie interesuje Cię kto co dzisiaj na obiad je albo w jaką gierkę będzie grał?
6
https://zapodaj.net/plik-4Ae4P1Nj3t
Trzeba zmienić na
*Barcelona ma autostradę do finału*
*Pau "Młody Corleone" Cubarsi - to się jeszcze okaże*
Dobrze, że Tek ogarnął temat.
0
@AbelKabel W UE.
14
@MesQueUnClub96 A ty nie miałeś sobie zrobić przerwy od pisania głupot?
0
@Cochise Jeśli lubisz takie filmiki, to polecam:
0
@Cochise Wygląda trochę jak te intra z tureckich seriali.
0
@Safrani Właśnie ceny trochę spadły.
Ciekawie kiedy można liczyć na spadek stóp.
1
@Safrani Słyszałem, że brakuje dwóch milionów mieszkań.
otodom.pl bije rekordy jeśli chodzi o liczbę ogłoszeń. Cały czas też powstają nowe mieszkania, a ludzi jest coraz mniej.
0
@Luciano99 Może był wyciągany jako coś niesamowitego, bo praktycznie nie mieliśmy Polaków w topowych klubach.
Teraz Polak w klubie z TOP 5 lig to nic specjalnego.
0
@July_6_BcN A tego nie wiem. Widziałem tylko, że coś tam gadał, że Wojtek grzeje ławę i ten transfer był bez sensu. Nic więcej o Dudku nie wiem, bo kompletnie nie śledzę jego losów.