Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 Od siebie mogę dodać "Hooligans". Dobry film opowiadający historię kiboli piłkarskich.
0
"Cóż po bogactwie, jeśli używać się wzbraniasz"
~ Horacy
7
Czarny humor z rana jak śmietana.
https://streamable.com/qdrgnk
0
@MesQueUnClub_87 No to nawet jeśli wie, że ma wybór i wybiera źle, to jest w mniejszości.
Ile rodziców/opiekunów wymierza w taki sposób karę dzieciom? Raczej większość stara się zrobić to w normalny i zdrowy sposób.
0
@MesQueUnClub_87 "Czy gość, który przywiązuje psa do drzewa na śmierć czuje, że nie ma wyboru? Czy zwyrodniały ojciec, który przypala dzieci papierosami czuje, że nie ma wyboru? Czy grupa młodzieży, która kopie bezdomnego czuje, że nie ma wyboru? Czy streamer, który dla zasięgów zamyka nagą dziewczynę na balkonie LIVE czuje, że nie ma wyboru? Czy w ogóle stawianie pieniędzy nad ludzkie życie przez zamożnych ludzi to kwestia tego, że nie mają wyboru?"
No właśnie. Nie siedzisz w głowie tych ludzi, więc nie wiesz co oni czują. Może rzeczywiście czują, że nie mają wyboru? Ludzie, którzy robią takie rzeczy nie mają za dużo oleju w głowie. Mogą to być też te przypadki, w których ludzie wiedzą, że mają wybór, ale wybierają źle.
Weźmy pod lupę jeden z przykładów, które podałeś - "Czy gość, który przywiązuje psa do drzewa na śmierć czuje, że nie ma wyboru?"
Zdecydowana większość ludzi oddaje niechciane psy do schroniska lub wydaje je znajomym/rodzinie. Teza się potwierdza. Ludzie ZWYKLE dokonują dobrego wyboru.
0
@MesQueUnClub_87 Dlatego jest tam słowo "zwykle". Trudno się nie zgodzić, że gdy człowiek ma wybór, to ZWYKLE wybiera dobro.
1
"Człowiek, gdy ma wybór, wybiera zwykle dobro.
Zło wybiera wtedy, gdy wydaje mu się, że nie ma wyboru"
~ Andrzej Majewski, polski aforysta, pisarz, fotograf, scenarzysta i kompozytor.
0
"Wszyscy jesteśmy ignorantami, tylko każdy w innej dziedzinie"
~ Will Rogers, amerykański aktor filmowy i teatralny, artysta wodewilowy oraz osobowość radiowa.
0
@LukaszFan Bardziej mi chodzi o teksty typu "Wyłączam tę parodię", "Nie ma sensu tego oglądać", "Szkoda tracić czas".
0
@clyde Mi się wydaje, że nie zdążyłby. Piłka była w narożniku pola karnego, więc trochę do niej miał.
3
Czuć silne zażenowanie, czytając komentarze zamieszczane tutaj w trakcie meczu. Wyzwiska w kierunku piłkarzy czy sędziów, narzekania, że nie ma czego oglądać, taaa... bo przecież wiadomo, że mecz trwa tylko 45 minut.
3
"Każdy skomplikowany problem ma proste rozwiązanie i jest ono błędne"
~ Umberto Eco, włoski intelektualista: semiolog, filozof, bibliofil i mediewista, powieściopisarz i publicysta – autor felietonów i esejów. Sławę przyniosła mu powieść "Imię róży".
0
"Dochodząc po nitce do kłębka uważaj, żeby się nikomu nie nawinąć"
Jacek Wejroch, polski scenarzysta filmowy (m.in. Giuseppe w Warszawie, Daleka jest droga), pisarz i dziennikarz, wieloletni redaktor miesięcznika „Więź”.
0
" Yamal fenomalny zawodnik. Co do całej Barcelony to znów kapitalny mecz"
~ realogg, randomowy użytkownik YT
0
Na Stadionie Olimpijskim jeszcze nie byłem. Powiedzcie, w którym sektorze najlepiej kupić bilety (cena/jakość)? Czy naprawdę opłaca się dopłacić 100 euro więcej za bilet na głównej trybunie?
2
"Wszystko, co potrafię, to być mną, ktokolwiek to jest"
~ Bob Dylan, amerykański piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, pisarz i poeta, laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w roku 2016
5
@MichalZZZ "Tata to jednak tata i zawsze należy się cieszyć jego obecnością"
Zupełnie się nie zgadzam. Cieszę się, że masz dobre relacji z tatą, ale w wielu domach nie było nawet namiastki rodzicielstwa ze strony ojca.
1
„Nie rzeczywistość sama, ale serce, z jakim ku niej przystępujemy, daje rzeczom kształty i kolory”
~ Henryk Sienkiewicz, polski nowelista, powieściopisarz epoki pozytywizmu i publicysta; laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury (1905) za całokształt twórczości, jeden z najpopularniejszych polskich pisarzy przełomu XIX i XX w.
2
„Połowę dzieła wykonał, kto zaczął"
[Dimiduim facti , qui coepit habet]
~ Horacy, poeta liryczny
1
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"
~ Mark Twain, amerykański pisarz pochodzenia szkockiego, satyryk, humorysta, wolnomularz. Do jego najbardziej znanych powieści należą Przygody Tomka Sawyera (1876), Przygody Hucka (1884) oraz Książę i żebrak (1881).
3
"Jeśli kiełek nie jest zdrowy, nie będzie łodygi ani nasienia"
~ przysłowie asyryjskie
1
"Długa jest droga wiodąca od rozumu do serca"
~ Gottfried Wilhelm Leibniz, niemiecki polihistor: prawnik, dyplomata, historyk i bibliotekarz, zajmujący się też filozofią, matematyką, fizyką teoretyczną i inżynierią mechaniczną; doktor prawa i filozofii, przez większość kariery zatrudniony na dworze Księstwa Hanoweru. Najbardziej znany z wkładu w rozwój rachunku różniczkowego i całkowego, który stworzył niezależnie od Isaaca Newtona. Jego notacja matematyczna, w tym symbole dxdx i ∫∫, jest stosowana do dziś i uznawana za bardziej przejrzystą niż notacja Newtona.
13
"Fakt, że budzik nie zadzwonił, zmienił już wiele ludzkich przeznaczeń"
~ Agatha Christie, brytyjska autorka powieści kryminalnych i obyczajowych.
0
"Nie ustawaj, aż to co dobre stanie się lepsze, a to co lepsze będzie twoim najlepszym"
~ Frank Zappa, amerykański muzyk rockowy, jazzowy, wokalista, kompozytor oraz autor tekstów, lider zespołu The Mothers of Invention.
2
@NeroTFP1 motherlode
4
@Aragorn33 Tom Hanks? To nawet nie jest on.
0
@Eto'o9 R10 Ja właśnie kojarzę dużo jego znakomitych interwencji właśnie po spalonych, np. w Klasyku czy we wczorajszym meczu z BvB.
0
@Azi Rzeczywiście nie ma za co, bo bezsensowna odpowiedź.
3
Czemu Pena zawsze notuje najlepsze interwencje po strzałach zawodnika, który jest na spalonym? xD
0
@karolszymek Tylko w pracy, a co tam?
edit: no i przy okazji meczu czasem wejdę