Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Herato Mo Salah.
A ten memiczny moment to poślizgnięcie się Gerrarda.
2
@MesQueUnClub_87 Jeszcze z tego co kojarzę, to władze klubu wyskoczyły z tym na ostatnią chwilę. Nie spodziewali się chyba, że 125 rocznica się zbliża. Niespodziewane wydarzenie.
0
@mekston Możliwe, że też, ale akurat tutaj użyłem przymiotniku.
0
@mekston Vini Jr. robbed.
0
@Marian_Pazdzioch Hmm?
3
@Marian_Pazdzioch Messi ma już na 29 listopada pewne zobowiązania uzgodnione kilka miesięcy temu, z których nie może zrezygnować.
3
@FioletoweOczy Już wstawiałeś to dzisiaj.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Aj, w takim razie Nottigham > Barcelona, bo jakoś udało im się w tym sezonie wygrać z Liverpoolem na Anfield.
Mecz meczowi nierówny, ale zakładać przed pierwszym gwizdkiem, że nie awansujemy jest bez sensu.
7
@SadeckiKocur Wydaje mi się, że to nie jest wina ligi, lecz klubu, w którym gra.
1
@ProMILs Zależy jeszcze z jakiego miejsca, bo ekipy z pozycji 9-16 są rozstawione, a 17-24 nierozstawione.
18
@Faro Właśnie bardzo trafne porównanie, które opisuje faktyczny stan.
5
@FcPortoFan1999 Jak w Porto mieszkają damscy bokserzy typie...
1
@mordini123 Nie, szkoda czasu.
1
@Kidd https://wykop.pl/cdn/c3201142/71fb2c3f48f03d8ec92b867113803a58bca4d3d1018e94b37546910a61ea9a89,w400.png
Brawo Trzaskowski.
1
Mbappe wczoraj próbował wykonać rzut karny w stylu Lewandowskiego – delikatne zwolnienie tempa tuż przed strzałem. Różnica polega na tym, że Lewandowski nie patrzy na piłkę, lecz obserwuje bramkarza, by zobaczyć, w którą stronę się rzuci. Mbappe natomiast miał głowę pochyloną, wzrok wbity w piłkę i uderzył "na ślepo".
1
@MesQueUnClub_87 Też byłem przeciwnikiem tego transferu, a muszę powiedzieć, że kilkanaście meczów z jego udziałem w tamtym i tym sezonie obejrzałem, bo śledzę to pod kątem FPL :D
8
Obejrzałem właśnie skrót Liverpool - Real i trzeba przyznać, że Courtois jest zajebistym bramkarzem. Ile on już tych meczów wygrał Realowi w pojedynkę, ciężko zliczyć. Wczoraj też bardzo dobre zawody, przy golach był bez szans.
2
@MesQueUnClub96 Ty też piszesz głupoty.
I co? Teraz każdy może napisać "Jaka ta La Rambla zalosna to nie mam pytan", bo jedna osoba, czyli Ty, piszesz głupoty?
2
@FioletoweOczy "Jaka ta konfederosja zalosna to nie mam pytan"
Tymczasem wstaw wpisy jednego polityka tej partii.
0
@mrboom Ja kupiłem w OCHNIK i bardzo dobrze się sprawuje.
0
@Safrani A związkowcy w imieniu kogo będą protestować? Dla kogo?
3
@Safrani Zawsze mogą zmienić pracę.
0
@clyde Może nie pracować, ale na ich utrzymanie powinna wykładać rodzina, a jeśli nie ma, to wtedy do pracy.
0
@Kinginiesta O kurde, trzymaj się.
Pokaż cały kupon :D
8
@Patrol619 Łatwa kasa dla bukmachera chyba.
1
@Kuchar @tbas https://www.thefa.com/about-football-association/what-we-do/fa-equality-diversity-inclusion-strategy-2024-2028
Dokładnie w tej tabeli:
https://zapodaj.net/plik-eisz1kuFgR
4
@Eto'o9 R10 A są w ogóle jakieś szanse na to, że nie dostanie?
Ostatnio tak pewny czegoś w piłce nożnej, to byłem wygranej Barcelony w finale przeciwko Juve.
0
@TheNekro94 W Internecie zawsze reakcja społeczeństwa jest wyolbrzymiona.
13
@TheNekro94 Bo ten kryzys nie trwa od początku sezonu, ale od 6 meczów.
16
@DonCarletto To jest dyskryminacja białych.