3

@Herato Mo Salah.

A ten memiczny moment to poślizgnięcie się Gerrarda.

2

@MesQueUnClub_87 Jeszcze z tego co kojarzę, to władze klubu wyskoczyły z tym na ostatnią chwilę. Nie spodziewali się chyba, że 125 rocznica się zbliża. Niespodziewane wydarzenie.

0

@mekston Możliwe, że też, ale akurat tutaj użyłem przymiotniku.

0

@mekston Vini Jr. robbed.

0

3

@Marian_Pazdzioch Messi ma już na 29 listopada pewne zobowiązania uzgodnione kilka miesięcy temu, z których nie może zrezygnować.

3

@FioletoweOczy Już wstawiałeś to dzisiaj.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Aj, w takim razie Nottigham > Barcelona, bo jakoś udało im się w tym sezonie wygrać z Liverpoolem na Anfield.
Mecz meczowi nierówny, ale zakładać przed pierwszym gwizdkiem, że nie awansujemy jest bez sensu.

7

@SadeckiKocur Wydaje mi się, że to nie jest wina ligi, lecz klubu, w którym gra.

1

@ProMILs Zależy jeszcze z jakiego miejsca, bo ekipy z pozycji 9-16 są rozstawione, a 17-24 nierozstawione.

18

@Faro Właśnie bardzo trafne porównanie, które opisuje faktyczny stan.

5

@FcPortoFan1999 Jak w Porto mieszkają damscy bokserzy typie...

1

@mordini123 Nie, szkoda czasu.

1

Mbappe wczoraj próbował wykonać rzut karny w stylu Lewandowskiego – delikatne zwolnienie tempa tuż przed strzałem. Różnica polega na tym, że Lewandowski nie patrzy na piłkę, lecz obserwuje bramkarza, by zobaczyć, w którą stronę się rzuci. Mbappe natomiast miał głowę pochyloną, wzrok wbity w piłkę i uderzył "na ślepo".

1

@MesQueUnClub_87 Też byłem przeciwnikiem tego transferu, a muszę powiedzieć, że kilkanaście meczów z jego udziałem w tamtym i tym sezonie obejrzałem, bo śledzę to pod kątem FPL :D

8

Obejrzałem właśnie skrót Liverpool - Real i trzeba przyznać, że Courtois jest zajebistym bramkarzem. Ile on już tych meczów wygrał Realowi w pojedynkę, ciężko zliczyć. Wczoraj też bardzo dobre zawody, przy golach był bez szans.

2

@MesQueUnClub96 Ty też piszesz głupoty.
I co? Teraz każdy może napisać "Jaka ta La Rambla zalosna to nie mam pytan", bo jedna osoba, czyli Ty, piszesz głupoty?

2

@FioletoweOczy "Jaka ta konfederosja zalosna to nie mam pytan"

Tymczasem wstaw wpisy jednego polityka tej partii.

0

@mrboom Ja kupiłem w OCHNIK i bardzo dobrze się sprawuje.

0

@Safrani A związkowcy w imieniu kogo będą protestować? Dla kogo?

3

@Safrani Zawsze mogą zmienić pracę.

0

@clyde Może nie pracować, ale na ich utrzymanie powinna wykładać rodzina, a jeśli nie ma, to wtedy do pracy.

0

@Kinginiesta O kurde, trzymaj się.
Pokaż cały kupon :D

8

@Patrol619 Łatwa kasa dla bukmachera chyba.

4

@Eto'o9 R10 A są w ogóle jakieś szanse na to, że nie dostanie?
Ostatnio tak pewny czegoś w piłce nożnej, to byłem wygranej Barcelony w finale przeciwko Juve.

0

@TheNekro94 W Internecie zawsze reakcja społeczeństwa jest wyolbrzymiona.

13

@TheNekro94 Bo ten kryzys nie trwa od początku sezonu, ale od 6 meczów.

16

@DonCarletto To jest dyskryminacja białych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?