Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najnowszy odcinek Naukowego Bełkotu przekonał mnie, że skoki narciarskie są jeszcze bardziej bezsensowne, niż wcześniej sądziłem.
1
Cucurella jest:
1) niedoceniany
2) przeceniany
3) właściwie oceniany
?
32
@sergio5 Proszenie się City, żeby zabrali Garnacho i Mainoo na galę Ballon d'Or, bo im szkoda kasy na samolot xD
0
@joloskyy Miałem tego Disneya przez 3 albo 4 miesiące i kilka razy tam zajrzałem. Nic ciekawego.
1
@Borneo Serio? Mów mi jeszcze xD
0
@tomek8756 Ja mogę przyjść sobie pomiędzy 7 a 8.
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się spóźnić. Zawsze jestem o 7, bo chcę wyjść o 15 i mieć pół dnia dla siebie.
9
@Khajio Co to, jakieś spotted?
Zagadaj do niego. Najwyżej Ci odmówi.
5
Johan Cruyff:
"Statystycznie udowodniono, że grając mecz, masz piłkę przy stopach przez średnio trzy minuty gry. Więc najważniejszą rzeczą jest to, co robisz przez pozostałe 87 minut."
1
@BulaKG Poczekaj na sesję przychodzącą.
W PKO na przykład masz o 15:10 i 17:10.
1
@Katalończyk 99 Coś wyczuwam, że Ty nawet tego filmu nie obejrzałeś.
Po pierwsze, nigdzie nie ma w tytule nic o Xavim, po prostu uwierzyłeś innym użytkownikom, że tak jest, a oni sobie to wymyślili.
Po drugie, bierze właśnie te czynniki pod uwagę. Posłuchaj go czasami uważnie, to może zauważysz.
4
@PatrykBarca Jak dla mnie porażka z Las Palmas, straty prowadzenia w końcówkach meczów, czerwona kartka dla trenera, przeciętna gra. Tak. To jest klimat jak u Xaviego biorąc pod uwagę ostatni miesiąc.
0
@Katalończyk 99 A co ma gadać? XD
Szkoda, że ostatnie tygodnie Barcelona gra średnią piłkę, ale pamiętajmy, że wcześniej pokonała Real i Bayern? No proszę Cię. Tytuł filmiku opinia i fakty po meczu z Betisem, więc głównie do tego meczu się odnosi.
0
@norbi77 Albo Ty jesteś zaślepionym fanem Barcelony :)
0
@norbi77 No słucham i jakoś nie mam takiego wrażenia.
8
@PatrykBarca Wielokrotnie nagrywał filmy bezpośrednio po meczu, nie wiem czy hiszpańskie gazety tak szybko wychodzą na światło dzienne.
Nawet jeśli wspiera się hiszpańskimi artykułami, to co? Nie może? Zna język i czerpie z tego korzyści.
A o obiektywności to się nie będę wypowiadał, bo tutaj wystarczy, że ktokolwiek skrytykuje Barcelonę, to jest nazywany madryciakiem.
20
@norbi77 "ma się za omnibusa piłki nożnej"
Podeślesz jakiś jego wpis lub wypowiedź, w której tak twierdzi?
Gość nagrywa filmiki, w których dzieli się swoimi spostrzeżeniami, dodatkowo opartymi na statystykach i tyle. Jakoś nigdy nie słyszałem, żeby się przechwalał czy coś w tym stylu. Raczej skromny człowiek.
@Azazel_Pazuzu W którymś z ostatnich odcinków sam przyznał, że specjalnie dał takie tytuły. Patrzę sobie teraz na ostatnie dodane filmy i ile jest takich clickbaitowych tytułów? Dwa może?
Ostatni film ma tytuł: " OPINIA I TROCHĘ WAŻNYCH FAKTÓW O MECZACH GIRONY Z REALEM I BETISU Z BARCELONĄ".
2
@MesQueUnClub_87 Kłamiesz. Inflacja spada, więc ceny też spadają.
55
@VegetaPolska dzisiaj nieobecny, bo konto w ING zakłada.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/2d27c2ca82f14824041bb26554d278c83fbe1ccbb0a85505c2fdedce5ddcbee4,w400.jpg
0
@Azazel_Pazuzu W sumie stolica to jest.
5
@tadzik447 Toć @TheNekro94 trolluje, a @Szklaner użył sarkazmu :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ależ to siadło xD
2
@Danny Gaucho Dopiero teraz zobaczyłem dyskusję. Gościa nawet nie trzeba wyjaśniać, bo on sam to robi.
1
Tah do Barcelony i Bayern zostaje z tymi średniakami Kimem i Upamecano. Pięknie.
0
@mkord Jakiej odpowiedzialności? PiS rządził 8 lat, czy wziął ktokolwiek odpowiedzialność za złe decyzje i działania na szkodę państwa?
Raczej 99% tych ludzi jest tam (w sejmie) dla pieniędzy, a nie dla lepszej Polski.
9
@Safrani Kaczora Donalda.
4
@mkord "a konfederacja jak zawsze zagłosuje inaczej, mając świadomość nikłego znaczenia swoich głosów i zerowej odpowiedzialności..."
No to chyba mądrze robią? XD
1
@Gaz Slot wypowiadał się, że ma ogromne problemy z intensywnością treningową i zaległości, bo opuścił cały okres przygotowawczy. Gdzieś to wyczytałem i teraz znowu trafiłem na artykuł, który mówi to samo. Zobaczymy jak się jego sytuacja rozwinie, sam jestem ciekaw.
"Stąd mecz Liverpoolu z Nordsjaelland, który zakończył się zwycięstwem Duńczyków 4:3. Federico Chiesa zdobył pierwszą bramkę dla „The Reds”, wyrównując stan meczu w pierwszej połowie na 1:1. Na listę strzelców wpisał się w 11. minucie. Grał nieco ponad godzinę, zanim został zmieniony. Coraz bliżej jest jego powrotu do pierwszego zespołu. Miał on bowiem już normalnie trenować z kolegami".
@Rust_Cohle Widzę, że usunąłeś komentarz. Chiesa to definitywny transfer, a nie wypożyczenie. Coś Ci się pomyliło.
0
@Gaz A czy to przypadkiem nie jest częścią planu powolnego wprowadzania Chiesy do pierwszej drużyny?
@Rust_Cohle ?
3
@betonito Ronaldo to jeden z dwóch najlepszych piłkarzy wszech czasów jak dla mnie. Wiadomo kto jest tym drugim, a zarazem pierwszym, więc odpowiedź na Twoje pytanie nasuwa się sama.
1
@NeroTFP1 Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu.