Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Angielski Związek Piłki Nożnej (FA) podjął decyzję o wprowadzeniu minimalnych limitów trenerów rasy innej niż biała...
Wszystko po to, żeby walczyć z dyskryminacją i promować różnorodność.
Do końca 2028 roku FA chce, aby co najmniej 25% wszystkich trenerów drużyn do lat 17 miało inne pochodzenie etniczne!
W Premier League nie ma aktualnie ani jednego czarnoskórego trenera...
No jasne. Po co zwracać uwagę na doświadczenie czy umiejętności, skoro kolor skóry może być decydującym czynnikiem.
1
@reloaded To Asasyny mają fabułę? O.o
2
@tbas Był. Spóźnione wejście, do tego noga uniesiona.
5
@Jakchcesz Porażki City też cieszą, pomimo Guardioli :D
0
@Mezocyklon87 Rozumiem, ale tak się właśnie zazwyczaj kończą kupony, gdzie na podbicie dajemy kurs 1.15 :D
Lepiej sobie odpuścić takie kursy, bo ryzyko niewarte jest.
2
@Kidd
Tutaj masz długi skrót z polskim komentarzem.
0
@partymaker No ja postawiłem na gola Haalanda ;)
A granie kursów 1.1 czy 1.15 aż prosi się o niespodziankę.
0
@Mezocyklon87 Pytanie czemu Ty stawiałeś na City po kursie 1.15, wiedząc, że przegrali 5 ostatnich spotkań, zamiast postawić na gola Haalanda po kursie 1.5?
1
@MesQueUnClub_87 No to tutaj się zgadzamy.
0
@Foro A Ty czego słuchasz?
Załóżmy, że powiesz, że rocka. Jeśli będziemy brać pod uwagę wszystkie kapele i zespoły, to nam też wyjdzie, że rock jest gówniany.
@MesQueUnClub_87 Najwidoczniej nie zrozumiałem o co Ci chodziło w "Oni". Mogłeś doprecyzować o której grupie pisałeś. Bo ja "Oni" odebrałem jako raperzy (wszyscy).
2
@MesQueUnClub_87 Ależ mi niczego nie uraziłeś xD
Po prostu jestem ciekaw i prowadzę zwykłą dyskusję z Tobą, ale najwidoczniej spiąłeś się jak plandeka na żuku. I tak, wrzuciłeś wszystkich do jednego wora.
@Foro Zależy czego słuchasz. Jeśli słuchasz jakiegoś Young Multi czy Maty, to tak. Jeśli słuchasz Łonę czy Eripie, to nie. Taki Łona jest bardziej oczytany niż 99,9% La Rambli, wystarczy go posłuchać.
0
@MesQueUnClub_87 Właśnie wrzuciłeś wszystkich raperów do jednego worka, brawo.
0
@Foro Tekstowo Quebo zawsze stał na wysokim poziomie, o ile nie pisał o miłości.
@MesQueUnClub_87 Czemu tak mówisz? Widzę, że na przykład Ty nominowałeś do utworu wszech czasów The Cranberries - Zombie. Też bardzo lubię ten kawałek, ma on bardzo ważne przesłanie, ale jak popatrzysz na sam tekst, to słabizna.
Kolejna załamana matka
Serce przejmuje kontrolę
Kiedy przemoc powoduje ciszę
Musimy się mylić
To ten sam stary motyw, znany od 1916
W Twojej głowie, w Twojej głowie, oni wciąż walczą
Z ich czołgami i ich bombami
I ich bombami, i ich brońmi
W Twojej głowie, w Twojej głowie oni giną
W Twojej głowie, w Twojej głowie
Zombie, zombie, zombie-ie-ie
Co jest w Twojej głowie?
W Twojej głowie
Zombie, zombie, zombie-ie-ie
Oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh
Hey, oh, ya, ya-a
Dużo ludzi narzeka na rap, bo to rap. Nawet nie próbują tego zrozumieć.
11
@Kgorecki2500 Drogo, ale przynajmniej niesmacznie i niezdrowo.
1
@ProMILs No dobra, ale Sysia pytała się czy Polacy grali aż tak źle, więc jej powiedziałem, że nie i podałem przykład.
Wynik fatalny, ale krytyka trochę na wyrost moim zdaniem.
5
@Sysia11 Dobrze grali. Był moment, że Szkoci przez 20 minut nie mogli wyjść ze swojej połowy, a i tak na LR szambo się wylewało na piłkarzy.
1
Komentarz usunięty
4
@TheNekro94 A czy to nie wynika w sumie z tego, że mecze Ligi Narodów są meczami o stawkę, a wcześniej zamiast tego graliśmy zwykłe mecze towarzyskie?
Przegraliśmy najwięcej w historii, bo też najwięcej takich meczów w tym roku graliśmy. Dodatkowo dywizja A, więc też były to ciężkie mecze - Portugalia i Chorwacja to topka europejska.
0
@konajoncek Jesteśmy takim europejskim Kamerunem odkąd Eto'o dorwał się do koryta.
2
@messi33 W 2016 roku Portugalia wyeliminowała nas z EURO.
0
@Nightraider Kevin to już leciał na Polsacie w zeszłym tygodniu. Nie tym zwykłym Polsacie, ale HD albo Play. Już nie pamiętam.
2
@TheNekro94 Ha! Edytowałem zanim skomentowałeś.
Nekro wyjaśniony.
1
@Rastafarnianin Ale czat dzi pi ti Cię wyjaśnił kolego.
Listopad jako miesiąc, podobnie jak dzień, nie ma dosłownie popołudnia, ponieważ to pojęcie odnosi się do konkretnego czasu w ciągu doby.
Jednak w metaforycznym sensie można się zastanowić, czy listopad ma swoje „popołudnie” – na przykład późniejszą fazę miesiąca, kiedy zbliża się ku końcowi. Jeśli potraktować listopad jako „dzień” w cyklu roku, to może jego „popołudniem” jest druga połowa miesiąca, od 16 listopada włącznie.
Ale literalnie? Listopad raczej popołudnia nie ma!
0
@robsons23 Wszędzie XD
Piłkarzyki z okręgówki, co mają się za nie wiadomo kogo, bo nie grają w B czy A klasie, a tak naprawdę ledwo co piłkę potrafią przyjąć.
1
Pedri karnego nie trafił.
0
@robsons23 ch*ja strzelają xD
co tydzień oglądam te łamagi z okręgówki
0
@Pnog37 Rozumiem, ale to my kontrolujemy teraz grę, my tworzymy akcje, jak będziemy tak grać to gol w końcu przyjdzie.
3
Po stracie gola to my cały czas atakujemy, są strzały, udane dryblingi, składne akcje, a tutaj same szambo się wylewa xD Chyba narzekacie dla samego narzekania.
0
@Salchent To wejdź i strzel XD
0
@Rust_Cohle Akurat to jest jednym z lepszych w tej kadrze :D