- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
shinthps
7
@Kgorecki2500 jakie złodziejstwo i jaka niemoralność? ktoś tworzy produkt i ma prawo sobie z... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
37
Listopad nie ma popołudnia. Tylko rano i wieczór.
7
@Rastafarnianin w grudniu i styczniu dni są jeszcze krótsze.
Dla mnie generalnie okres listopad - koniec lutego powinno się przesypiać, jak niedźwiedź jakiś, czy inna wiewiórka.
1
@Rastafarnianin Ale czat dzi pi ti Cię wyjaśnił kolego.
Listopad jako miesiąc, podobnie jak dzień, nie ma dosłownie popołudnia, ponieważ to pojęcie odnosi się do konkretnego czasu w ciągu doby.
Jednak w metaforycznym sensie można się zastanowić, czy listopad ma swoje „popołudnie” – na przykład późniejszą fazę miesiąca, kiedy zbliża się ku końcowi. Jeśli potraktować listopad jako „dzień” w cyklu roku, to może jego „popołudniem” jest druga połowa miesiąca, od 16 listopada włącznie.
Ale literalnie? Listopad raczej popołudnia nie ma!
3
@Zoker On napisał "popołudnia", a nie "południa". Zoker wyjaśniony.
Ahh edytował... Pobite gary.
2
@TheNekro94 Ha! Edytowałem zanim skomentowałeś.
Nekro wyjaśniony.
1
@Safrani Panie, to kto będzie Kewina w święta oglądał?
0
@Nightraider Kevin to już leciał na Polsacie w zeszłym tygodniu. Nie tym zwykłym Polsacie, ale HD albo Play. Już nie pamiętam.
0
@Zoker tym razem włamywacze w końcu wygrali?
1
@Nightraider w Wielkanoc puszczą.
Ja Kewina ostatni raz w liceum oglądałem. Czyli jeszcze w ubiegłym wieku.
1
@Safrani Ja z nudów oglądam przed Pasterką. Alternatywą są jakieś Golce na jedynce, więc wolę sobie komedie puścić.
1
@Nightraider nie no, kto co lubi. Ja akurat nie przepadam za Kewinem. Golcow i innych też bym raczej nie oglądał. Przeważnie oglądamy coś nowego na jakiejś platformie. A w godzinach pasterki już śpię.