0

@michal26 Chyba karkówka z makaronem XD
Smacznego.

0

@bartekvisca Nie grałem, ale dobre opinie ma, cena to 30 zł i jeszcze się zastanawiasz Bartku?
Co innego gdyby to było 300 zł :D

5

@Bocheno1 A Ciebie to nawet nie kojarzę ;)

44

@Comentateiro Trochę śmiesznie brzmi jak to TY nazywasz kogoś bajarzem bez pokrycia.

2

@NeroTFP1 Wiedziałem, znałem tę ciekawostkę, ale dzięki :)

1

@MesQueUnClub_87 A świnki morskie nie żyją w morzu.

0

@Kgorecki2500 Ciekawostka historyczna: Aleksander Macedoński był Grekiem.

0

@MesQueUnClub_87 Też potwierdzam.
Mój biurowy kolega wcześniej nie oddawał krwi, a teraz chodzi regularnie :D

0

@Mow_mi_Douglas Czyli klasycznie "Chu**wo, ale przynajmniej stabilnie".

0

@FCB_dimiC Ok i co? XD
Słyszałem tylko z NF, a w fast foodzie to ja i tak może jestem raz w roku.

0

@Danny Gaucho Możliwe, ale dyskusja dotyczy NF, więc się tylko do tego odniosłem.

1

@Bykunn Kumpel pracował w NF i po jego opowieściach już nigdy tam nie zjem.

3

@Rastafarnianin Poza tym studenci mogli sobie zawsze w weekend w takim sklepie dorobić.

0

@Pedri16Future Ale miły dziadziuś.

1

2

@FCBparasiempre Çalhanoğlu jeszcze.

1

@Pnog37 A ja Cię popieram.
To jest LN - mecze sparingowe. Jedna z niewielu okazji, żeby sobie cyknąć fotkę z jednym z najlepszych w historii. A co do uśmiechu - pozując do zdjęcia uśmiechamy się :)

1

@Herato Sprzedanie Ozila.

2

@RomanGroza A powiedział czemu tak uważa?

0

@Arden Podejrzewam, że ojcowie tych dziewczynek mają je gdzieś i nawet nie wiedzą do której klasy chodzą.

0

@Batys Okey, chodzi mi bardziej o to, że łącznie dostaną 60 milionów za (podobno) ustawioną walkę.

2

Pokemon TCG

@Sulimo Patrz jaka paczka xD
https://zapodaj.net/plik-JU0PARQ8jr

0

@Krzysztof1987 Nie oglądałem, ale podobno Paul na punkty.

0

Tyson 20 milionów, a Paul 40 milionów za walkę. Chore pieniądze.

5

@KrychaFCB Pomylił moderatora z pedałem. Nie dziwię mu się xD

1

Co tu się dzieje XD
W pierwszej połowie 0:0, a w drugiej już 6 goli.

0

Ładny gol, trzeba przyznać.

0

Hiszpania jaką szmatę wpuściła.

0

@adamek20151 A co ma płakać? XD

20

Sędzia gwiżdże karnego, a Szpaku "Ależ mieliśmy teraz mnóstwo szczęścia" XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?