Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Chyba karkówka z makaronem XD
Smacznego.
0
@bartekvisca Nie grałem, ale dobre opinie ma, cena to 30 zł i jeszcze się zastanawiasz Bartku?
Co innego gdyby to było 300 zł :D
5
@Bocheno1 A Ciebie to nawet nie kojarzę ;)
44
@Comentateiro Trochę śmiesznie brzmi jak to TY nazywasz kogoś bajarzem bez pokrycia.
2
@NeroTFP1 Wiedziałem, znałem tę ciekawostkę, ale dzięki :)
1
@MesQueUnClub_87 A świnki morskie nie żyją w morzu.
0
@Kgorecki2500 Ciekawostka historyczna: Aleksander Macedoński był Grekiem.
0
@MesQueUnClub_87 Też potwierdzam.
Mój biurowy kolega wcześniej nie oddawał krwi, a teraz chodzi regularnie :D
0
@Mow_mi_Douglas Czyli klasycznie "Chu**wo, ale przynajmniej stabilnie".
0
@FCB_dimiC Ok i co? XD
Słyszałem tylko z NF, a w fast foodzie to ja i tak może jestem raz w roku.
0
@Danny Gaucho Możliwe, ale dyskusja dotyczy NF, więc się tylko do tego odniosłem.
1
@Bykunn Kumpel pracował w NF i po jego opowieściach już nigdy tam nie zjem.
3
@Rastafarnianin Poza tym studenci mogli sobie zawsze w weekend w takim sklepie dorobić.
0
@Pedri16Future Ale miły dziadziuś.
1
@FCBparasiempre Milan.
2
@FCBparasiempre Çalhanoğlu jeszcze.
1
@Pnog37 A ja Cię popieram.
To jest LN - mecze sparingowe. Jedna z niewielu okazji, żeby sobie cyknąć fotkę z jednym z najlepszych w historii. A co do uśmiechu - pozując do zdjęcia uśmiechamy się :)
1
@Herato Sprzedanie Ozila.
2
@RomanGroza A powiedział czemu tak uważa?
0
@Arden Podejrzewam, że ojcowie tych dziewczynek mają je gdzieś i nawet nie wiedzą do której klasy chodzą.
0
@Batys Okey, chodzi mi bardziej o to, że łącznie dostaną 60 milionów za (podobno) ustawioną walkę.
2
Pokemon TCG
@Sulimo Patrz jaka paczka xD
https://zapodaj.net/plik-JU0PARQ8jr
0
@Krzysztof1987 Nie oglądałem, ale podobno Paul na punkty.
0
Tyson 20 milionów, a Paul 40 milionów za walkę. Chore pieniądze.
5
@KrychaFCB Pomylił moderatora z pedałem. Nie dziwię mu się xD
1
Co tu się dzieje XD
W pierwszej połowie 0:0, a w drugiej już 6 goli.
0
Ładny gol, trzeba przyznać.
0
Hiszpania jaką szmatę wpuściła.
0
@adamek20151 A co ma płakać? XD
20
Sędzia gwiżdże karnego, a Szpaku "Ależ mieliśmy teraz mnóstwo szczęścia" XD