Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Skoro sam przyznał, że decyzja o zrezygnowaniu z operacji pozwoliła mu zagrać na MŚ, to wynika, że po już nie było chyba czego operować. Kontuzja mu się odnowiła i pogłębiła po MŚ.
5
The Leftovers – jeden z najlepszych seriali, jakie miałem przyjemność oglądać. Niestety, nie jest on należycie doceniany w Polsce, być może dlatego, że jest trudny i wymaga otwartego umysłu. Na Filmwebie średnia ocena to 7,4, na IMDb – 8,3, a na Rotten Tomatoes – 91%.
„Na całym świecie w tajemniczych okolicznościach znika 2% populacji. Po trzech latach od tego wydarzenia mieszkańcy Mapleton wciąż próbują pogodzić się z zaistniałą sytuacją i powrócić do normalnego życia.”
Warto zaznaczyć, że serial nie opowiada o tym, co stało się z tymi, którzy odeszli, ale o tych, którzy pozostali. Pokazuje, jak ludzie radzą sobie z sytuacją, której nie rozumieją, jak żyją po utracie najbliższych. To dramat psychologiczny, który skupia się na filozoficznych i surrealistycznych kwestiach, dlatego nie jest to serial dla każdego.
Aktorstwo, scenariusz i muzyka to prawdziwa wisienka na torcie – wszystko tutaj idealnie się zgrało. Za serial odpowiada Damon Lindelof, twórca Zagubionych (LOST). Przyznał, że The Leftovers to w pewien sposób odkupienie, ponieważ nie był zmuszony do przeciągania fabuły w nieskończoność (jak w przypadku LOST), a historia miała być zakończona w trzech sezonach. Jeśli cały serial Ci się spodoba, zakończenie będzie bardzo satysfakcjonujące. To wzruszające dzieło, które porusza widza, wzmacniając emocje dzięki wyśmienitej muzyce. Aktorsko każdy dał z siebie wszystko, a odtwórcy głównych ról przerośli samych siebie. Nawet Liv Tyler, która często bywa irytująca, tutaj dała radę.
Jeszcze raz, gorąco polecam - https://www.filmweb.pl/serial/Pozostawieni-2014-684445
1
@MesQueUnClub_87 Jeszcze świetna rola w "Kocha, lubi, szanuje".
Sam film też bardzo fajny, idealna komedia żeby się zrelaksować.
0
@norbo80 Czemu marna? Mnóstwo piłkarzy wracało do piłki po operacjach.
0
@norbo80 Na pewno duża większa skoro lekarze i klub zalecali mu operację, a on wolał leczyć się u afrykańskiego szamana.
2
@norbo80 Ja chyba jednak wybrałbym karierę na najwyższym poziomie z szansą, że MŚ wpadnie w przyszłości.
3
@wojopancer Ostatnio udzielił wywiadu i powiedział, że nie żałuje swojej decyzji, bo dzięki temu, że nie zdecydował się na operację, mógł pojechać na mundial i zostać mistrzem świata. Dodał, że gdyby mógł, podjąłby tę samą decyzję ponownie.
1
Mbappe i Vinicius nie jadą na kadrę - śmieszny klub, wstyd udawać kontuzje, żeby nie jechać na kadrę
Lewy nie jedzie na kadrę - zajebiście, mądra decyzja
#LR
8
Pedriemu lewa służy tylko do wsiadania do tramwaju :(
0
@FabianekMrozek xD
1
@Rewolucja123 Innego wyjścia nie ma.
1
@PatrychoO Baskonia...
0
Ooo Inigio dostał oklaski. Miło ze strony Basków.
1
@Jakchcesz W sumie jako bezdomny, to te 2 złote może Ci życie uratować. Nie ma co ryzykować z bukmacherką.
0
@arsenallondyn0 Wodne potwory?
2
@Jakchcesz Nawet nie szkoda przecież. Ile Ty możesz postawić? 2 złote? Może 5.
0
@MesQueUnClub96 Zapomniałem o jednym meczu, ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
0
@MesQueUnClub96 Oczywiście, bo zapomniałem o jednym meczu, który odbył się kilkanaście lat temu. Puknij się w głowę.
16
@Danny Gaucho Wychodzi na to, że Barcelona na początku XX wieku też była "fale clubem", bo nie miała historii.
2
Ale ten Arnold jest przeciętniakiem jeśli chodzi o defensywę.
0
Auxerre po pierwszej połowie 25% posiadania piłki i wygrywają 3:0 z Marsylią.
1
@Danny Gaucho Oczywiście, ale dużo zależy od tego do jakiej grupy dołączysz.
Szukałem sobie czytnika do czytania, to dołączyłem do grupy z tym związanej i ludzie elegancko doradzili. Planowałem sobie wakacje w Kampanii? Dołączyłem do grupy z tym związanej i z łatwością zorganizowałem sobie całe wakacje.
Pod tym względem fejsbuk jest mega funkcjonalny i wygodny.
5
@Maker0 "Jedyne takie miejsce w internecie"
No może poza wykopem, redditem, 4chanem, fejsbukiem i setkami innych platform :D
17
Młody co obsrał zbroję.
https://wykop.pl/cdn/c3201142/8e7af954316a1b232129bf2884672259747ee8b3be087354d7e0e9d1bfeb8236,w400.jpg
2
@Safrani Ćwiąkała mówi Peni.
0
Bardzo fajny występ Peni. Jeszcze kilka takich meczów i Flick będzie mógł promować Szczęsnego na pierwszego bramkarza bez ryzyka popsucia atmosfery w szatni.
0
@Ojciec5tkidzieci Ryzyko żadne. Najwyżej potraktowałoby się go jak Aubę czy Depaya.
3
@Chucky Miałeś wątpliwości przy transferze solidnego stopera, który przychodził do nas za darmo?
0
@kanver_ Warto zauważyć, że Lewandowski nie schodzi do rozgrywania, bo za Xaviego ubzdurał sobie, że będzie właśnie rozgrywającym. W wielu meczach widziałem obrazek, gdzie idziemy z kontrą, a do przodu nie ma do kogo podać, bo Lewandowski stoi na linii środkowej.
U Flicka Lewy robi to, co wychodzi mu najlepiej i są tego efekty.
0
Dawajcie jeszcze jednego gola i można sobie przełączyć na Inter - Arsenal.