0

@mekston Skoro sam przyznał, że decyzja o zrezygnowaniu z operacji pozwoliła mu zagrać na MŚ, to wynika, że po już nie było chyba czego operować. Kontuzja mu się odnowiła i pogłębiła po MŚ.

5

The Leftovers – jeden z najlepszych seriali, jakie miałem przyjemność oglądać. Niestety, nie jest on należycie doceniany w Polsce, być może dlatego, że jest trudny i wymaga otwartego umysłu. Na Filmwebie średnia ocena to 7,4, na IMDb – 8,3, a na Rotten Tomatoes – 91%.

„Na całym świecie w tajemniczych okolicznościach znika 2% populacji. Po trzech latach od tego wydarzenia mieszkańcy Mapleton wciąż próbują pogodzić się z zaistniałą sytuacją i powrócić do normalnego życia.”

Warto zaznaczyć, że serial nie opowiada o tym, co stało się z tymi, którzy odeszli, ale o tych, którzy pozostali. Pokazuje, jak ludzie radzą sobie z sytuacją, której nie rozumieją, jak żyją po utracie najbliższych. To dramat psychologiczny, który skupia się na filozoficznych i surrealistycznych kwestiach, dlatego nie jest to serial dla każdego.

Aktorstwo, scenariusz i muzyka to prawdziwa wisienka na torcie – wszystko tutaj idealnie się zgrało. Za serial odpowiada Damon Lindelof, twórca Zagubionych (LOST). Przyznał, że The Leftovers to w pewien sposób odkupienie, ponieważ nie był zmuszony do przeciągania fabuły w nieskończoność (jak w przypadku LOST), a historia miała być zakończona w trzech sezonach. Jeśli cały serial Ci się spodoba, zakończenie będzie bardzo satysfakcjonujące. To wzruszające dzieło, które porusza widza, wzmacniając emocje dzięki wyśmienitej muzyce. Aktorsko każdy dał z siebie wszystko, a odtwórcy głównych ról przerośli samych siebie. Nawet Liv Tyler, która często bywa irytująca, tutaj dała radę.

Jeszcze raz, gorąco polecam - https://www.filmweb.pl/serial/Pozostawieni-2014-684445

1

@MesQueUnClub_87 Jeszcze świetna rola w "Kocha, lubi, szanuje".
Sam film też bardzo fajny, idealna komedia żeby się zrelaksować.

0

@norbo80 Czemu marna? Mnóstwo piłkarzy wracało do piłki po operacjach.

0

@norbo80 Na pewno duża większa skoro lekarze i klub zalecali mu operację, a on wolał leczyć się u afrykańskiego szamana.

2

@norbo80 Ja chyba jednak wybrałbym karierę na najwyższym poziomie z szansą, że MŚ wpadnie w przyszłości.

3

@wojopancer Ostatnio udzielił wywiadu i powiedział, że nie żałuje swojej decyzji, bo dzięki temu, że nie zdecydował się na operację, mógł pojechać na mundial i zostać mistrzem świata. Dodał, że gdyby mógł, podjąłby tę samą decyzję ponownie.

1

Mbappe i Vinicius nie jadą na kadrę - śmieszny klub, wstyd udawać kontuzje, żeby nie jechać na kadrę

Lewy nie jedzie na kadrę - zajebiście, mądra decyzja

#LR

8

Pedriemu lewa służy tylko do wsiadania do tramwaju :(

0

1

@Rewolucja123 Innego wyjścia nie ma.

1

@PatrychoO Baskonia...

0

Ooo Inigio dostał oklaski. Miło ze strony Basków.

1

@Jakchcesz W sumie jako bezdomny, to te 2 złote może Ci życie uratować. Nie ma co ryzykować z bukmacherką.

0

@arsenallondyn0 Wodne potwory?

2

@Jakchcesz Nawet nie szkoda przecież. Ile Ty możesz postawić? 2 złote? Może 5.

0

@MesQueUnClub96 Zapomniałem o jednym meczu, ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście, bo zapomniałem o jednym meczu, który odbył się kilkanaście lat temu. Puknij się w głowę.

16

@Danny Gaucho Wychodzi na to, że Barcelona na początku XX wieku też była "fale clubem", bo nie miała historii.

2

Ale ten Arnold jest przeciętniakiem jeśli chodzi o defensywę.

0

Auxerre po pierwszej połowie 25% posiadania piłki i wygrywają 3:0 z Marsylią.

1

@Danny Gaucho Oczywiście, ale dużo zależy od tego do jakiej grupy dołączysz.
Szukałem sobie czytnika do czytania, to dołączyłem do grupy z tym związanej i ludzie elegancko doradzili. Planowałem sobie wakacje w Kampanii? Dołączyłem do grupy z tym związanej i z łatwością zorganizowałem sobie całe wakacje.

Pod tym względem fejsbuk jest mega funkcjonalny i wygodny.

5

@Maker0 "Jedyne takie miejsce w internecie"

No może poza wykopem, redditem, 4chanem, fejsbukiem i setkami innych platform :D

2

@Safrani Ćwiąkała mówi Peni.

0

Bardzo fajny występ Peni. Jeszcze kilka takich meczów i Flick będzie mógł promować Szczęsnego na pierwszego bramkarza bez ryzyka popsucia atmosfery w szatni.

0

@Ojciec5tkidzieci Ryzyko żadne. Najwyżej potraktowałoby się go jak Aubę czy Depaya.

3

@Chucky Miałeś wątpliwości przy transferze solidnego stopera, który przychodził do nas za darmo?

0

@kanver_ Warto zauważyć, że Lewandowski nie schodzi do rozgrywania, bo za Xaviego ubzdurał sobie, że będzie właśnie rozgrywającym. W wielu meczach widziałem obrazek, gdzie idziemy z kontrą, a do przodu nie ma do kogo podać, bo Lewandowski stoi na linii środkowej.
U Flicka Lewy robi to, co wychodzi mu najlepiej i są tego efekty.

0

Dawajcie jeszcze jednego gola i można sobie przełączyć na Inter - Arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?