0

@maroon Co z tego, skoro graliśmy jak średniak?
Naprawdę, to jest La Liga, gdzie połowa klubów jest warta mniej niż Lamin Yamal. Obowiązkiem Barcelony jest wygrywanie z takimi zespołami, czy to trenuje Xavi, czy Flick.

1

@karolszymek Za dzieciaka grałem w FIFĘ 03. Postanowiłem sobie, że pierwszy zawodnik, który strzeli gola będzie moim ulubieńcem. Podczas wyboru drużyny zmieniałem tylko ligę, a kluby były sortowane alfabetycznie. Miałem dylemat czy wziąć ligę angielską (Arsenal) czy ligę włoską (AS Roma), wybrałem Kanonierów. Pierwszym zawodnikiem, który strzelił gola był Thierry Henry i od tamtej pory Henry (wymawiałem tak, jak się pisze) był moim ulubionym zawodnikiem. Następnie przeszedł do Barcelony, której nie lubiłem, kojarzyła mi się z ciotami, i jak typowa chorągiewa zmieniłem barwy razem z Francuzem.

5

@karolszymek https://zapodaj.net/plik-akxPRDEE5x

Nie znam takiej drużyny.

EDIT: https://zapodaj.net/plik-BFlYGWBhKt
Musiałem go przydusić.

1

@BulaKG Brad Pitt?

12

@Kgorecki2500 Oczywiście, że Święty Mikołaj.
Jaki Gwiazdor? Jakiś aktor czy muzyk? O co cho?

8

Marc Guehi może zostać ukarany przez angielską federację za znieważenie tęczowej opaski.
Kapitan Crystal Palace napisał na niej własnoręcznie „Kocham Jezusa”. I teraz musi liczyć się z konsekwencjami...
Regulamin rozgrywek zezwala na promowanie haseł, tudzież emblematów wspierających szacunek i integralność w świecie futbolu, lecz z drugiej strony zabrania wyrażania poglądów politycznych, religijnych, jak i osobistych przekazów czy wizerunków. [ESPN]

Tym Angolom to już na mózg padło.

1

@Batys Wyjaśniony xDDD
@okiemtypera_lucaxx95 I co? Kto teraz pokazuje swoją głupotę? Może zacznij jakieś zdarzenia z kursem 1.2 brać, to ci zaczną wchodzić.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Już kilkukrotnie Cię prosiłem o jakieś statystyki, pokazanie tych zielonych pass, które niby miałeś, ale jakoś nigdy nie podrzuciłeś.

44% :)

0

@Batys Nie wiem, czy on tak gra, ale jakoś musiałem to policzyć.
W każdym razie, każda statystyka z jego przygody z bukmacherem na przestrzeni ostatniego tygodnia nie powala.

Skuteczność na poziomie 44% przy tak niskich kursach, to słabizna.

9

@okiemtypera_lucaxx95 Poświęciłem 5 minut i cofnąłem się o tydzień, żeby przejrzeć Twoje typy.
Będąc łaskawym nie brałem pod uwagę podatku od zakładu.

Na 18 typów weszło Ci 8, co daje nam skuteczność na poziomie ~ 44%. Gdyby Twój każdy typ obstawić za 100 zł, to bylibyśmy na plusie jakieś MINUS 580 zł. Słabiutko jeśli wziąć pod uwagę fakt, że średni kurs w zdarzeniach, które obstawiasz, oscyluje w okolicy 1.4 - 1.5

20

@MesQueUnClub96 Jeśli wychodzisz, ale w rzeczywistości w realu zachowujesz się tak samo jak w Internecie, to nic dziwnego, że nikt cię nie chce.

19

@MesQueUnClub96 To musisz wyjść z domu najpierw.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Niektórzy jeżdżą śmierdzącymi, zawszonymi i brudnymi pociągami i muszą użerać się z patusami bez biletów czy zasranymi żulami.
Inni w tym czasie siedzą sobie na w biurze, pracują pn - pt 7:00-15:00, mają ciepło, miło i przytulnie, a potem cały dzień dla siebie.
Tak się żyje w tym kraju.

EDIT: Aaaa i oczywiście wigilię i sylwestra wolne, bo i tak firma stoi, to po co przychodzić :)

1

2

@Rastafarnianin W sensie, że Porn Hub?

2

@ranger3120 Grać i jeszcze raz grać.

1

Ostatnie cztery mecze Arsenalu:
Chelsea - Arsenal
Arsenal - Nottingham
Sporting Lizbona - Arsenal
West - Ham Arsenal

Kolejne mecze:
Arsenal - ManU
Fulham - Arsenal
Arsenal - Monaco
Arsenal - Everton
Arsenal - Crystal Palace
Crystal Palace - Arsenal
Arsenal - Ipswich
Brentford - Arsenal
Brighton - Arsenal
Arsenal - ManU
Arsenal - Tottenham
Arsenal - Aston Villa
Arsenal - Dinamo Zagrzeb
Wolves - Arsenal 25.01

Czyli nie licząc wylotu do Lizbony i krótkiego wyjazdu do Brighton (1 godzina pociągiem), to Arsenal od początku listopada do końca stycznia nie rusza się poza Londyn. Brak długich podróży może korzystnie wpłynąć na zawodników. Oby podgonili Liverpool.

2

@norbi77 Widziałem, że się z Ciebie śmieją na facebooku.

https://zapodaj.net/plik-o5O4MVf67u

36

- Na papierosach jest napisane, że papierosy zabijają. Czemu na wódce nie jest napisane tak samo?
- A czemu na wódce miałoby być napisane, że papierosy zabijają?

4

@tomek8756 U mnie to będzie kaliski gang, czyli @Jakchcesz i kolega @Rastafarnianin. Spoko też jest @Kidd czy @Ojciec5tkidzieci

1

@Rastafarnianin Oznaczaj kolego.

40

@Peciak Nie korzystałem nigdy, ale wydaje mi się, że przy kilku tysiącach subskrybentów, to ta "kobieta" z nimi wszystkimi nie rozmawia. Taka opcja jest zapewne przeznaczona dla wybrańców, którzy płacą najwięcej.
Większość mężczyzn, o których piszesz, płaci po prostu za kilkusekundowe wideo czy zdjęcie. Pluję na nich wszystkich.

4

@MesQueUnClub_87 Where Andre Gomes?

1

4

Nigdy w życiu nie miałem konsoli (nie licząc pegasusa), zawsze wszystko ogrywałem na PC, ale po tylu latach skusiłem się na PS5.
Fajnie będzie ograć te exy, o których słyszało się tyle dobrego.

1

@GigiAmoroso Wiemy jak to zrobić ~ Paweł Kozioł

3

@Pawlak1992 Ulubiony - nie mam
Znienawidzony - Żukowska

6

@MesQueUnClub96 Chyba biorąc pod uwagę tylko twoją piwnicę.

0

@vangoor Zgadałem, to zgrywam ;)
W takim razie powiedz mi jaki sens miała Twoja odpowiedź o tym Torresie? W ramach ciekawostki to pisałeś czy jak?

1

@vangoor A ile Torres ma tytułów króla strzelców w top 5 lig?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?