ZuczekFCB1899
Dołączył/a: maj 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Spider_Man no jeszcze jakbyś powiedział co to może sam bym się pośmiał
2
@Faro Europo obudź się. Dla Francji czy Niemiec jest już za późno, ale mam nadzieję, że inne kraje wezmą z nich przykład
0
@Kgorecki2500 ja dzisiaj ogarne bandytów i idę szukać Xardasa
1
@Marusek z jakim Kubą?
1
@Lionel_Messi10 kolejny dzień w biurze kozy
0
@Witekk10 mi działa
0
@Kazragore gram na PS5. Wywala czasem gre dzisiaj 3 razy. Wcześniej był problem z dzwiękiem ale już to naprawili (były już 4 aktualizacje) a ten celownik to chyba przez ilość bełtów bo miałem ponad 300 wyrzuciłem połowę i wszyatko działa :D co do FPSów to nie mam problemu. Czasami cienie dziwnie wyglądają ale to rzadko a tak to śmiga
0
@Kazragore zmieniłem na łuk i celownik się naprawił jakby ktoś miał taki problem na PS5
0
@Kazragore haha dobre
0
Krew mnie zaleje. Włożyłem 40 PN w zręczność, żeby mieć dobrą kuszę w Gothicu, a celownik postanowił zniknąć :) Reset gry nic nie daje... Jak mogli wypuścić grę z takimi błędami? Chuj z tym że już 4 razy mi wywaliło gre dzisiaj.. chociaż dzwięki naprawili...
0
@clyde przed chwilą go znalazłem jak szukałem cavalorna :)
0
@clyde gdzie go znalazłaś?
5
A ja mam obsesje żeby go już nie było w klubie. On, araujo i de jong czekam na dzień w którym naszych "kapitanów" już nie będzie. Amen
0
@Roobo to minister czego?
0
@Kgorecki2500 GTA VI. Do wiedzimina 4 nie bede grał w nic innego
2
No i co się śmiejecie? Nikt stąd do nieba nie pójdzie
0
@Criss18Barca nie mówie że go ściągnie ale takim ruchem dałby pstryczka w nos Barcelonie i kotletiko
1
@michaleu aaa myślałem, że coś o transferze do Realu :D
0
@Kgorecki2500 taki gotikowy @Kessie ;)
0
Perez będzie chciał sciągnąć Alvareza bo wie że Barca go chce a ich stać bez problemu. Tylko po co im on jak mają dyktatora
0
@matirix20 co zrobił? Nie mam mediów społecznościowych
0
Spotkałem Janka Błachowicza w Gothic Remake straszny z niego kozak był
2
@mordini123 przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Chyba mój ulubiony aktor
2
@Arden goticzka o poranku w sobotę
3
Nie może polecieć do arabii i już tam zostać?
0
Pograłbym w goticzka a tu do pracy trzeba iść
1
@MaziFCB i dyktator Mekambe
8
On jest bezcenny. Prawdziwy kot w bramce
0
Gothic Remake. Ktoś wie, jak pokonać zombie w kręgu kamiennym, żeby zdobyć kamień ogniskujący? Miecz nic nie daje inne bronie też. Pewnie jakieś czarny ale gdzie je zdobyć?
0
Po męczarniach wreszcie mam dobrą broń i pancerz. Zostało zabić królową pełzaczy, ale to po wyścigu, a raczej po starcie, bo chyba nie będę oglądać tej procesji.