0

@panczo albo araujo

0

@Criss18Barca a co w tym złego?

0

W czwartek preorder GTA VI to jutro trailer wleci, żeby ludzi nagonić

0

@Geble ja zasnąłem¯\_(ツ)_/¯

0

@Nazio_87 tyle ile zaśpiewają¯\_(ツ)_/¯

0

@Kgorecki2500 to se nie pograsz bo ma kosztować 350 zł

1

@PatrychoO ale kwaśniewski ma podpis... w podatawówce ładniej się pisze

1

@Marcelinho132 malaga tiki-taki i kasztanki

11

Wybrzeże klatki schodowej już się nie podniesie niestety

3

Ja myślałem że Kessie ma z 35 lat

3

Jak tam wybrzeże klatki schodowej postraszy sąsiada?

0

@marcin62 nie lepiej poczekać do 19 jak już tak nie daje w palnik?

0

@Encore i trochę smutne

0

@tomek8756 dest

7

3

Kebab z rana jak śmietana

1

@FcPortoFan1999 bardziej osiołek

6

Sprzedać go, dopóki kozojeby dają dobrą kasę

1

@Kgorecki2500 #kradniemyniegadamy

0

@Faro ja dzisiaj wygrałem 34.90. Może o mnie śniłeś

0

@Sulimo ło matko co to się staneło? W jakim to meczu?

0

@4drian0 340 zł ma kosztować

1

@mekston ... i zdobywa 1 punkt

0

Kongo więcej strzałów od Portugalii ¯\_(ツ)_/¯

0

Nelson sie nie do

0

@Spider_Man weź już nie pij

0

Masakra co transfer do Realu robi z człowiekiem :)

1

Where obrona? Vamos kongo bongo

0

@Kamiloza91 mówisz i masz

0

@Gibbon_FCB a co Ci w nim nie pasuje? Ja chętnie bym go zobaczył w Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?