1

Szkoda ze tak pozno do nas przyszedl

1

Powoli zaczyna sie to robic nudne

2

Kazdy wie co zrobil ale też kazdy wie ile może zrobić dla klubu... potrzebujemy go

0

Gdzie tabelki?? Lubie tabelki:)

2

Mam nadzieje ze Busi wyleci ze skladu na rzecz de jonga

0

Z niego bedzie pozytek na lata jestem pewny

3

Dobrze ze go mamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?