1

Ale będę tęsknić jednak za tym Hydration Break przy 20 stopniach i deszczu.

0

@derus Tak tak, oczywiście, gdyby Yamal chciał odejść do Realu, to uważam że powinniśmy go spalić na stosie, wraz z całą jego rodziną.

1

W sumie z tego oświadczenia Atletico wynika, że w dupie mają swojego najlepszego piłkarza. No fajnie że ma marzenie, fajnie że chce odejść, ale nas to nie obchodzi xD, nie pozwolimy mu odejść do zespołu do jakiego chce albo będziemy niezadowolonego zawodnika siedzące na trybunach.

7

W ogóle ciekawym zjawiskiem jest zachowanie klubów, z którymi negocjujemy transfery ich piłkarzy.
Bayern wypomina nam, że nie mamy pieniędzy, a ich prezes gada w mediach, że Lewy nigdzie nie odejdzie, ogólnie negocjacje mamy z nimi bardzo trudne. Athletic z Williamsem idzie do LaLigi zaglądając do naszych finansów, ich kibice wkur**eni gotowi zabić Nico za negocjacje z nami, po prostu cyrk. A teraz Atletico wypuszcza jakieś gówno komunikaty w mediach, wypomina oczywiście Negreirę i jeszcze teraz pójdzie do FIFA, bo mamy czelność negocjować z ich piłkarzem.
Nie wiem do końca czego to kwestia, ale mi to wygląda na popularny kompleksik Barcelony. Jakby wszyscy byli w szoku że my też chcemy kupować zawodników, przecież mieliśmy być bankrutami. Prawda jednak jest, że jako jedni z największych mamy najwięcej wrogów.

1

Ale i tak jak na ten Mundial nie jest tak źle. Pierwszy mecz dopiero pod koniec 2 kolejki, jak na tyle spotkań to jest dobry wynik.

1

Gdyby kariera Mbappe opierała się tylko na Mundialu, byłby jednym z najlepszych piłkarzy w historii. To jest niesamowity dysonans w stosunku do piłki klubowej.

15

Brawo Julian, już ciebie lubię, walcz ile możesz!

0

38 lat i taka forma na Mundialu, po prostu najlepszy w historii.

2

Boras co sugeruje xD

9

No ale poza Messim i może paroma innymi, to generalnie ciężko lubić tę Argentynę.

4

Laskowski komentuje ten mecz jakby w nocy zaliczył jakiś gruby melanż.

6

Na kadrę gotowy się poświęcić, a w klubie to jak go paluszek środkowy zaboli to już absencja na 3 tygodnie xD.

8

Ale trzeba przyznać, że De Jong wygląda dziś kapitalnie

10

Czy ja obejrzałem kiedyś jakiś mecz, w którym Denzel Dumfries (jeśli grał) nie zaliczyłby gola, asysty albo nie miażdżył swoich przeciwników?

5

W łeb se pierdolnę, jak ja mam mu kibicować i być jego największym fanem, jak on kuźwa 2 miesięcy gry nie wytrzymuje.

1

@Adran360 No to będzie jednak trudno…

1

Szkoda mi jakoś tego ziomka z czerwoną z Kataru, swoją drogą tu na pewno padnie jakiś rekord czerwonych kartek w historii.

2

Sypnęło brameczkami na koniec

6

Nie no, to Curacao wyglądało lepiej, jakim cudem RPA się zakwalifikowała na Mundial xD?

1

Ahh, nie ma to jak przy 20 stopniach i deszczu hydration break.

3

Swoją drogą bardzo polecam, jakby kogoś zamulała gadka gości na majku, to można na słuchawkach na telefonie odpalić sobie transmisję z atmosferą stadionu. Oglądasz mecz, a w uszach masz kibiców. Absolutny kosmos dzisiaj, uwielbiam fanów z Argentyny, a gość na bębnie daje niezłe show.
Przy takim meczu wolę szczerze taki wariant, tym bardziej że komentatorzy dzisiaj są dosyć mierni…

0

Takiego jaśka dać na komentatora na taki mecz, trochę lipa…

4

Dyktator zrobi na tych Mundialach z 25 goli w karierze, poyebany jest.

0

@partymaker To nie problem USA, tak będą wyglądały turnieje bo piłkarze topowi są zmęczeni

2

Za kilka lat będą robili dopamine break na oglądanie tik toka, bo piłeczka nudna.

0

W ogóle a propos meczu Iranu to działo się coś poza boiskiem, czy obyło się bez kontrowersji?

1

@EzioAuditoreDF Dopiero co pykał se w Elche…

1

@Marcelinho132 No oni mają teraz na Mundial chyba 300 minut bez gola

1

@tomek8756 Hiszpański twitter na Mundialu to absolutny dziki zachód, co wpis to złoto.

4

Gówniak debiut na Mundialu i już musi ratować swoją drużynę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?