_Specjalista
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Istnieje legenda, że jakikolwiek sędzia w Hiszpanii za cokolwiek został jakkolwiek ukarany.
2
To, że jesteśmy słabi, to jest fakt, w dodatku mamy nieprawdopodobnie głupich defensorów, którzy praktycznie zawsze jakiś bezsensowny faul w polu karnym lub na wyrzucenie z boiska popełnią, co jeszcze się zbiega z tendencyjnym sędziowaniem. Dobre chociaż tyle, że jak trenerowi się coś nie podoba, bo sędziowie jakieś jaja odwalają, to to mówi wprost. Nie tak jak wcześniej, że nie wygrywamy sędziowie nas dy***ą, a trener mówi, no wszystko fajnie akurat się nie udało... Natomiast najważniejsze, to się podnieść jak najszybciej, bo na tym polega sport i na tym polega życie.
2
Messi Sam Wielki Boski był, teraz już jest stary i zdziadziały xD, smutne, ale prawdziwe. Miejmy nadzieję, że na stare lata jeszcze coś strzeli, coś wygra i coś pogra, jak np. Crystyna.
0
A teraz wszyscy powiedzmy głośne: dziękujemy Bartomeu. Dziękujemy!
0
Jak można być tak głupim, żeby ciągnąć za koszulkę a polu karnym zawodnika z drużyny pupilków sędziów?
1
@Regios No, ale kto mu pozwala i kto ma obowiązek, zapobiegać temu? Sędzia.
4
Munuera k***o j****@ przestań mi k***o Messiego prześladować! Funkcjonariuszu ty w doopę j****y!
0
Kurde, to już gorszego się nie dało, "szkoda, szkoda, tramat".
5
No debil ten Pique.
0
@Stanio87 Chyba nie ostatnio.
1
Real, kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! xD
0
Real - [śmiech meksyka]
0
@Szogi Wszedłeś na stronę, gdzie są wyceny zawodowców?
0
@marcin62 Jeszcze pytanie na ile pensja, żeby nie było jak z Vidalami, Rakiticiamiz Villami, że potem byle za darmo dobrych piłkarzy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Muszą złożyć odwołanie konkretne.
19
Nieoficjalnie mówi się, że umowa z Pique została spisana na czerwonej kartce, a z Lengletem na dwóch żółtych.
0
"Tak oto miały sepłnić się [kolejne] słowa proroka:" https://korwin24.pl/ale-numer-stonoga-uciekl-do-norwegii-potrzebuje-pomocy-poprosze-o-azyl/
2
Czemu ci bramkarze się zawsze rzucają w drugą stronę? Niech ktoś zadzwoni do Neto i Ter Stegena i powie im, żeby rzucali się w drugą stronę niż im się wydaje, że gość będzie strzelał xD
6
Lepiej gramy w 10 niż w 11 w tym sezonie xD, w sumie około 60 min. i 4 gole strzelone, nie licząc karnego 0 straconych.
0
Gdyby to był Ramos, to by żółtej nawet nie było.
0
Pique, po co?!...
0
@BarcaInfo A to nie jest jakiś prywatny rekord udanych karnych z rzędu?
0
@Toolfan gówno nie działa
0
@AlexDark00 Na jedno wychodzi :)
0
Sędzia pomylił koszulkę, powinen ubrać niebieską. Tak na serio, to chyba bez sensu oglądać ligę z tak beznadziejnym arbitrażem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech trener dalej stawia na zawodników, którzy nie są w satnie nic wskórać, to będzie lepiej.
0
De Yongowi od****o?!
0
I jak tam? bo nie mogłem oglądać. Chyba nic nie grają?