0

Powtarzam: już taczki kupione.

8

Już taczki kupione.

0

@horang Tak i u nas zdecydowanie najlepszy strzelec i asystent... (wśród ludzi).

0

@RKS1979 Czysty niemerytoryczny, demagogiczny pseudoargument ad personam. Wczoraj na interent wszedłeś? Ja będę poświęcał swój czas i prywatność, bo ktośtam ma zachciankę?

0

@Szogi Tak a Britewaite warty 18 mln?
Wejdź np. na Transfermarkt, to pogadamy.

8

Kupić Braihtwaite za 18 mln € i oddać Suareza rywalowi za darmo oraz płacić mu połowę pensji. The art of deal.

1

Potem się dziwią, że Messi "nie wytrzymuje psychicznie k***@".

6

Top 5 najbardziejutytułowanych zawodników w historii, dwie legendy, Pique i przedewszystkim Alves, jeżeli tyle dla nich znaczy taka klasa jak tych 2, to ja mam to p*****e, k***@!. Brak Puyola - "nieporozumienie".

4

No cześć Juziu Bartomeu, jak błysnąłeś...!

2

12

I niech mi ktoś powie, że Bartomeu, to nie jest debil lub biały agent.

3

FC Barcelona - instytucja rozdająca sa darmo piłkarzy wartych miliony €.

0

Już wiem po co zostało stworzene i wypromowane takie coś jak piłka nożna kobiet, wystarczy popatrzyć na lewy górny róg okładki Marcy. Zajęło mi to tyle czasu, dlatego, że nie jestem erosomanem.

1

@Hakiru Znajdziesz na YT, czy wysłać w gorszej jakości z FlashScore? Jak coś, to FlashScore wrzuca filmiki z bramek i bramek anulowanych w około minutę, z czerwonych kartek do kilku minut.

0

Faul w ataku przy golu. Wszkoczył FDJ na głowę.

0

@MasnyTed Przeczytaj jeszcze raz co napisałem "na 1:0", a w sumie było 4:0, oglądnij powtórki i wróć jeszcze raz do tego komenatarza. To były zupełnie inne sytuacje, obie dynamiczne w pełnym biegu i nie było tam choć w połowie tak absurdalnych błędów. Pierwsza: nie wiem gdzie tam widzisz jakiś szczególny błąd obrony porównywalny z, tym co tam się odwaliło, druga sytuacja: boczny obrońca zszedł do dynamicznie zchodzącego i urywającego się Griezmanna, po tem ruszył do Fatiego (!), ale on był bardzo rozpędzony, a Griezmann zastawiał goniącego i było już za późno, środkowy obrońca ruszył na wybicie piłki z bramki, gdyby Fati lobował, bo na pewno nie zdążyłby na czas, skrzydłowy nie nadążył za bardzo szybkim Fatim na sprincie, ponieważ to była kontra i było widać, że nie będzie miał siły na to. "Kilkanaście sekund", to cała akcja nie trwała xD, co najwyżej kilkanaście setnych. Sądząc po "obiektywności" oceny obu sytuacji i ogólnym tonie wypowiedzi można stwierdzić, że raczej nie jesteś kibicem Barçy, a prędzej Realu, a to nie jest strona przeznaczona trollowania przez takie osoby.

0

@kibicsportu Chyba masz nieaktualne profilowe.

0

https://www.realmadryt.pl/
To dla tych, którzy zabłądzili w internecie. Podziękujecie później.

0

@MasnyTed Aż takich jaj nie było, bez hecy. Widzę, że na tej stronie się aż roi od ludzi, ktrzy zabłądzili w internecie w drodze na RM.pl

1

@ranger3120 To jest teraz fajny mecz dla Cb - Levante : Real :)

0

@adi7adi8 Nie jest, tylko potem się podniecają jak to Viniciusy są potężne itd....

0

Dwa gole na 1:0 z rzędu po tak beznadziejnych błędach obrony, że trampkarze się powinni takich wstydzić... a nie tam (według rankingu) najlepsza liga świata.

0

Jak tak patrzę na to co robiła obrona Levante w tej akcji, to nie wiem jak mam nie wierzyć w teorie spiskowe. xD

0

@matirix20 W warunkach treningowych Fati lepiej strzela.

5

Obrona Levante w tej akcji, "to jest jakieś kura nieporozumienie!"

0

A kto będzie rezerwowym obrońcą jutro z Sevillą?

1

@lukas10 "Już bilet kupiony."

0

@MaziFCB A dlaczego narzucasz im tożsamość płciową? xD

0

@PatrychoO 2 mecz na 0 z tyłu, słaba defensywa...

0

@ShowyAnteater Szanuję :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?