_Specjalista
Dołączył/a: listopad 2015
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powtarzam: już taczki kupione.
8
Już taczki kupione.
0
@horang Tak i u nas zdecydowanie najlepszy strzelec i asystent... (wśród ludzi).
0
@RKS1979 Czysty niemerytoryczny, demagogiczny pseudoargument ad personam. Wczoraj na interent wszedłeś? Ja będę poświęcał swój czas i prywatność, bo ktośtam ma zachciankę?
0
@Szogi Tak a Britewaite warty 18 mln?
Wejdź np. na Transfermarkt, to pogadamy.
8
Kupić Braihtwaite za 18 mln € i oddać Suareza rywalowi za darmo oraz płacić mu połowę pensji. The art of deal.
1
Potem się dziwią, że Messi "nie wytrzymuje psychicznie k***@".
6
Top 5 najbardziejutytułowanych zawodników w historii, dwie legendy, Pique i przedewszystkim Alves, jeżeli tyle dla nich znaczy taka klasa jak tych 2, to ja mam to p*****e, k***@!. Brak Puyola - "nieporozumienie".
4
No cześć Juziu Bartomeu, jak błysnąłeś...!
2
12
I niech mi ktoś powie, że Bartomeu, to nie jest debil lub biały agent.
3
FC Barcelona - instytucja rozdająca sa darmo piłkarzy wartych miliony €.
0
Już wiem po co zostało stworzene i wypromowane takie coś jak piłka nożna kobiet, wystarczy popatrzyć na lewy górny róg okładki Marcy. Zajęło mi to tyle czasu, dlatego, że nie jestem erosomanem.
1
@Hakiru Znajdziesz na YT, czy wysłać w gorszej jakości z FlashScore? Jak coś, to FlashScore wrzuca filmiki z bramek i bramek anulowanych w około minutę, z czerwonych kartek do kilku minut.
0
Faul w ataku przy golu. Wszkoczył FDJ na głowę.
0
@MasnyTed Przeczytaj jeszcze raz co napisałem "na 1:0", a w sumie było 4:0, oglądnij powtórki i wróć jeszcze raz do tego komenatarza. To były zupełnie inne sytuacje, obie dynamiczne w pełnym biegu i nie było tam choć w połowie tak absurdalnych błędów. Pierwsza: nie wiem gdzie tam widzisz jakiś szczególny błąd obrony porównywalny z, tym co tam się odwaliło, druga sytuacja: boczny obrońca zszedł do dynamicznie zchodzącego i urywającego się Griezmanna, po tem ruszył do Fatiego (!), ale on był bardzo rozpędzony, a Griezmann zastawiał goniącego i było już za późno, środkowy obrońca ruszył na wybicie piłki z bramki, gdyby Fati lobował, bo na pewno nie zdążyłby na czas, skrzydłowy nie nadążył za bardzo szybkim Fatim na sprincie, ponieważ to była kontra i było widać, że nie będzie miał siły na to. "Kilkanaście sekund", to cała akcja nie trwała xD, co najwyżej kilkanaście setnych. Sądząc po "obiektywności" oceny obu sytuacji i ogólnym tonie wypowiedzi można stwierdzić, że raczej nie jesteś kibicem Barçy, a prędzej Realu, a to nie jest strona przeznaczona trollowania przez takie osoby.
0
@kibicsportu Chyba masz nieaktualne profilowe.
0
https://www.realmadryt.pl/
To dla tych, którzy zabłądzili w internecie. Podziękujecie później.
0
@MasnyTed Aż takich jaj nie było, bez hecy. Widzę, że na tej stronie się aż roi od ludzi, ktrzy zabłądzili w internecie w drodze na RM.pl
1
@ranger3120 To jest teraz fajny mecz dla Cb - Levante : Real :)
0
@adi7adi8 Nie jest, tylko potem się podniecają jak to Viniciusy są potężne itd....
0
Dwa gole na 1:0 z rzędu po tak beznadziejnych błędach obrony, że trampkarze się powinni takich wstydzić... a nie tam (według rankingu) najlepsza liga świata.
0
Jak tak patrzę na to co robiła obrona Levante w tej akcji, to nie wiem jak mam nie wierzyć w teorie spiskowe. xD
0
@matirix20 W warunkach treningowych Fati lepiej strzela.
5
Obrona Levante w tej akcji, "to jest jakieś kura nieporozumienie!"
0
A kto będzie rezerwowym obrońcą jutro z Sevillą?
1
@lukas10 "Już bilet kupiony."
0
@MaziFCB A dlaczego narzucasz im tożsamość płciową? xD
0
@PatrychoO 2 mecz na 0 z tyłu, słaba defensywa...
0
@ShowyAnteater Szanuję :)