a.iniesta8fcb
Dołączył/a: sierpień 2011
Besko/Sanok
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sie stało to sie stało :)
I tak prawdziwi kibice beda ciagle Kochac Barce
Visca el Barca! :)
0
na pewno w tygodniu bedzie powtorka pare razy leciala na Polsacie Sport lub Polsacie Futbol ;)
0
martwi postawa sędziego, który (nie potrafi) posługiwać się gwizdkiem... -.-
0
mascherano pewniak! sędzia dno...
Dlaczego nie grał Fabregas w 2 połowie? ;/
0
daniel191
ogladales mecz w ogole? co za ludzie...
0
Najlepsze: Iniesta i gol Keity
Najgorsze: sędzia
0
sanchez zagral slabo?! -_- chyba Ty ;/. ogladales mecz w ogole? ...
0
N20
ostatni mecz z realem wygrywalismy 2:0...
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150541166446237&set=a.377154786236.163890.195470936236&type=1&theater
mozna prosic o to zdjecie w wiekszej rozdzielczosci tak na pulpit? ;)
0
sanchez gral na takim samym poziomie jak messi? messi 7? ... ;/. messi zdecydowanie najlepszy na boisku. dryblowal podawal...
0
konradowski8
chyba ty :)
0
musi byc miazga dzisiaj, oby :P
0
po co Fabregas?
0
livescore.com
0
jest cos na sopcasta?
0
on nie nadawałby się nawet do podawania piłek :)
0
tezio :D
0
Valdes na obrazku trenuje swoje wybicia, przy nacisku zawodników :D
0
mecz na TVP Sport jest ;)
0
jak dobrze byc studentem, akurat zjezdzam do domu :)
0
Puyol pokazał klase, VIsca el Barca!
0
Fabregas od tylu jak Messi z tymi krotkimi wlosami :P
0
potrzebuje transmisji na sopcasta bo z moim internetem w domu studenckim jest problem ;/
0
czy ma ktos moze link do sopcasta? bylbym wdzieczny :)
0
3 pkt są, ale formy 0. sedzia tez mistrzowski byl ;/
0
co w ogole maxwell robi na boisku? ;/
0
zapoda ktos linka na sopcasta? nie obejrze dzisiaj meczu przy tak wolnym necie ;/
0
ma ktos linka na sopcasta? :)
0
poszukuje linka na sopcasta, ma moze ktos?
0
Fabregas za Keite i ogien