0

Co sie stało to sie stało :)
I tak prawdziwi kibice beda ciagle Kochac Barce

Visca el Barca! :)

0

na pewno w tygodniu bedzie powtorka pare razy leciala na Polsacie Sport lub Polsacie Futbol ;)

0

martwi postawa sędziego, który (nie potrafi) posługiwać się gwizdkiem... -.-

0

mascherano pewniak! sędzia dno...
Dlaczego nie grał Fabregas w 2 połowie? ;/

0

daniel191
ogladales mecz w ogole? co za ludzie...

0

Najlepsze: Iniesta i gol Keity
Najgorsze: sędzia

0

sanchez zagral slabo?! -_- chyba Ty ;/. ogladales mecz w ogole? ...

0

N20
ostatni mecz z realem wygrywalismy 2:0...

0

0

sanchez gral na takim samym poziomie jak messi? messi 7? ... ;/. messi zdecydowanie najlepszy na boisku. dryblowal podawal...

0

konradowski8
chyba ty :)

0

musi byc miazga dzisiaj, oby :P

0

po co Fabregas?

0

livescore.com

0

jest cos na sopcasta?

0

on nie nadawałby się nawet do podawania piłek :)

0

tezio :D

0

Valdes na obrazku trenuje swoje wybicia, przy nacisku zawodników :D

0

mecz na TVP Sport jest ;)

0

jak dobrze byc studentem, akurat zjezdzam do domu :)

0

Puyol pokazał klase, VIsca el Barca!

0

Fabregas od tylu jak Messi z tymi krotkimi wlosami :P

0

potrzebuje transmisji na sopcasta bo z moim internetem w domu studenckim jest problem ;/

0

czy ma ktos moze link do sopcasta? bylbym wdzieczny :)

0

3 pkt są, ale formy 0. sedzia tez mistrzowski byl ;/

0

co w ogole maxwell robi na boisku? ;/

0

zapoda ktos linka na sopcasta? nie obejrze dzisiaj meczu przy tak wolnym necie ;/

0

ma ktos linka na sopcasta? :)

0

poszukuje linka na sopcasta, ma moze ktos?

0

Fabregas za Keite i ogien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?