0

mistrz Keita w pierwszej 11

0

tak, a busquets i mascherano na ławie, typowi DM :)

0

też prosiłbym o to zdjęcie :P

0

teraz czas na Valencie. Visca el Barca! :)

0

Fabregas i Messi mistrzowie dzisiejszego wieczoru, kocham ich :D

0

rany boskie, Keita na DM :D

0

z napoli to nieoficjalny mecz, dlatego 3 mecze

0

nie będę musiał przenosic go z Arsenalu do Barcy w nastepnym PESie :D

0

stawiam, ze z 4, a thiago dostanie 11 :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?