a.iniesta8fcb
Dołączył/a: sierpień 2011
Besko/Sanok
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mistrz Keita w pierwszej 11
0
tak, a busquets i mascherano na ławie, typowi DM :)
0
też prosiłbym o to zdjęcie :P
0
teraz czas na Valencie. Visca el Barca! :)
0
Fabregas i Messi mistrzowie dzisiejszego wieczoru, kocham ich :D
0
rany boskie, Keita na DM :D
0
z napoli to nieoficjalny mecz, dlatego 3 mecze
0
nie będę musiał przenosic go z Arsenalu do Barcy w nastepnym PESie :D
0
stawiam, ze z 4, a thiago dostanie 11 :)