aLaBatallaBarca
Dołączył/a: luty 2012
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No a jakby każdy tak na ciebie naciskał, ze masz wszystko ładnie pięknie zrobić to sądzisz, że byś zrobił to dobrze ? To był stres. Wiem co to oznacza na własnym przypadku kiedy chcesz coś zrobić a nawet jakbyś się mocno starał to będzie stał przed tobą wielki mur którego nie dasz rady pokonać.
0
christo
Po prostu się wypalił i chce odpocząć. A tak wgl to on już wiedział pół roku temu że odejdzie. Nie odchodzi dlatego że przegrał, tylko dlatego że już nie ma siły tego dalej ciągnąć
0
Boże.. Dajcie mu najlepiej 1 i zwalcie wszystko na niego. Wtedy będzie to sprawiedliwa ocena według was ;]
0
No nie błyszczał w tym meczu ale stworzył wiele okazji bramkowych i to podnosi jego ocenę. No ale z twojego komentarza można wyczytać że Messi to jest jedyny zawodnik który może strzelał gole. Są też inni. A Messi na pewno odczuwa na sobie tą presje, że powinien strzelać gole a im bardziej się nad tym myśli to tym bardziej się mu to nie udaje .
0
Coś się kończy, coś się zaczyna. Takie życie. Będę tęsknić za Guardiolą ale chyba on wiedział co robi mówiąc że Tito będzie jego dobrym następcą.
P.S. I z tego co mi wiadome to Pep nie przyjmie jak na razie żadnych propozycji. Chcę odpocząć od futbolu a co będzie później to tylko on jedyny wie ; ))
0
Może i Messi zawalił ten mecz ale przecież nie można go obwiniać za przegraną. No stało się, teraz takim gadaniem to nic nie wskóramy. Było minęło i nie cofniemy czasu. A teraz takie obwinianie Messiego jest śmieszne bo on jest też człowiekiem i raz się coś udaję a raz nie. Takie jest życie i nikt nie jest idealny. Nawet taki Leo...
0
sądzę, że to dobry wybór, jeśli sam pep go polecił to musi coś w nim być
zobaczymy jak to bd , jak na razie jeszcze 5 spotkać z GUARDIOLĄ na ławce ♥
0
próbuję go zrozumiec , bo widać to po nim jak sie zmienił przez te 4 lata . wiem , że to jest duże obciążenie trenować najlepszą drużynę na świecie i sądzę, że on by bardzo chciał zostać w barcelonie ale po prostu juz nie ma siły , wie o tym że może nie poradzić sobie z taką odpowiedzialnością jaka bd na niego czekać w nastepnym sezonie . boi się o to że zepsuje coś nad czym pracował przez 4 lata .. dla mnie on jest i będzie najlepszym trenerem na świecie , innego takiego nigdy nie bedzie . ♥ !!!!!!
0
nie no , ja wierzę że pep wróci za rok lub dwa z nowymi pomysłami . gdyby miało być inaczej to by nie brali tito na trenera tylko kogoś z innego otoczenia .
0
To co on zrobił dla naszego klubu pozostania na całe życie , nie zapomnimy o tym ! ♥
Som i serem
0
no kurde, Pep ma zostać. każdy już go 'pokochał' jako trenera i nie wyobraża sobie kogoś innego na jego miejscu . a to ze przegrali Lm i raczej Ligę Hiszpańską to nie znaczy że on już nie ma pomysłów na drużynę , po prostu każdy już jest zmęczony . oni są też ludźmi i mogą mieć gorszy moment .
0
nie no ja protestuje , wgl zobaczcie jak ci trenerzy wyglądają xD Guardiola masz zostać do czasu kiedy xavi zajmie twoje miejsce , no ♥
0
Jakby barcelona wygrała la lige to bym chyba poszła na pielgrzymkę do częstochowy ;D wszystko jest możliwe , trzeba wierzyć ♥
0
Piłkarze, trenerzy, prezydenci, kibice, Milion serc, jedno bicie Barcelona ponad życie.
0
Na pewno nie obejdzie się bez przepychanek , w końcu to El Clasico. Tylko szkoda że nie bd mogla obejrzeć tego ale się nadrobi ;D
Som i serem !
0
valdes jeszcze ma lata grania więc z pewnością bd jeszcze lepszy
Vamos Barca !
0
On może w przyszłości dużo osiągnąć.
0
Ja Go podziwiam ! ♥ Ma mieć bardzo trudną operacje a żyje tak jakby nic nie było. Chodzi na treningi, nie oszczędza się. Mało jest takich piłkarzy. Oby ta operacja się powiodła bo zasługuje na to. Jest WIELKI ♥
0
ale ja się ciesze że puyol strzelił gola ^ . należało mu się . on jest sercem barcelony ! < 3
0
Madridista22
hahahahahhaha teraz to mnie rozbawiłeś , dobre dobre
może na stronie realu o nas nie piszą ale to co wygaduje mourinho na konferencjach prasowych to jest takie żałosne .. powinieneś się wstydzić za niego .. rozumiem że chce wygrać ale nie powinien oczerniać innych zespołów które są lepsze .. i wcale to nie jest obraźliwe dla realu tylko rzeczywistość
0
później napewno zejdzie iniesta a wejdzie xavi/cesc/tello
0
a szkoda że nie jedzie , coraz lepiej grał
0
Kolejny ....
0
MVP2011
to co mówisz jest smutne ale niestety prawdziwe ..
0
no i co z tego ze w 2009 pokazała .. mamy 2012 rok .. denerwuje już mnie to że każdy mówi że mają szanse ich pokonać . nie możemy tego przewidzieć , szanse są podzielone , 50 na 50 . meczu nie da się zaplanować , gra się na spontana , .. a nie że bd się przejmowac tym że w którymś tam roku oni byli lepsi .
Sempre Junts !
0
sądzę , że mourinho po prostu jest zazdrosny .. widać to jak się denerwuje na meczach że aż musi opuszczać boisko. za wszelką cene chce być od barcy lepszy i jak czytam jego wypowiedzi to mi jego zal , to już się śmieszne zaczyna robić , żałosne -,- troche kultury. Po prostu porażka .......
0
W tym meczu zszokował mnie Pique bo gdyby nie on to byłyby z 2 bramki ( 1 napewno ) dla atletico .. sądzę że to był jego najlepszy występ w tym sezonie ; ) wraca do formy
0
Messi jest do niezatrzymania nawet na PlayStation .
0
" messiego nawet ciężko jest zatrzymac na PlayStation "
0
Moim zdaniej powinien być karny , każdy to raczej potwierdzi . No ale co , stało się i nic nie możemy zrobić w tej sprawie , bramki raczej to nie przywruci która raczej by była ; ))