0

sądzę że valdes po prostu włącza telefon ale zmienia tryb samolotowy ;p

0

Niby 6 punktów ale ile jeszcze pracy potrzeba żeby wygrać . Ja w nich wierze , chłopaki dadzą radę ! ♥

0

Barca to więcej niż klub , działają charytatywnie i przy tym nie robią takiego szumu . Podziwiam ich !

0

Pieniądze to nie wszystko i sądzę że Pep się nie zgodzi

0

Jego dobroduszność mnie zadziwia , chciałabym żeby więcej było takich ludzi na świecie ; )

0

Czekamy < 33

0

Real chce być najlepszy ale nerwowość i faulowanie im nie pomoże ; ))

Visca El Barca ! < 3

0

Zadziwia mnie jego skromność

Pomyśleć tylko że on dopiero się rozkręca < 33

0

Jestem ciekawa czy znajdzie się kiedyś w przyszłości ktoś lepszy od niego ; >

0

Każdy tylko ma podjare jak barcelona leci na polsacie i wtedy to tacy wielcy kibice a jak nie leci to nawet się nie zainteresują i wgl , -.-

0

w kibicowaniu nie chodzi o to aby wszystkich obrażać i mówić że ten lepszy a ten gorszy . każdy ma swoja drużynę którą 'kocha' i nie ma większego znaczenia czy ona jest dobra czy nie , trzeba trochę kultury bo jak patrze na niektóre wypowiedzi to sądzę że niektórym jej brakuje ;)

0

Animo Abidal ! ♥

0

Czekamy na twój powrót ! < 3 !

0

wiem że to może być głupie ale zastanawiam sie po co jest ten przycisk w nowych korkach adidasa ( tych co reklamuje messi ) może wy wiecie ? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?