aLaBatallaBarca
Dołączył/a: luty 2012
Łódź
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sądzę że valdes po prostu włącza telefon ale zmienia tryb samolotowy ;p
0
Niby 6 punktów ale ile jeszcze pracy potrzeba żeby wygrać . Ja w nich wierze , chłopaki dadzą radę ! ♥
0
Barca to więcej niż klub , działają charytatywnie i przy tym nie robią takiego szumu . Podziwiam ich !
0
Pieniądze to nie wszystko i sądzę że Pep się nie zgodzi
0
Jego dobroduszność mnie zadziwia , chciałabym żeby więcej było takich ludzi na świecie ; )
0
Czekamy < 33
0
Real chce być najlepszy ale nerwowość i faulowanie im nie pomoże ; ))
Visca El Barca ! < 3
0
Zadziwia mnie jego skromność
Pomyśleć tylko że on dopiero się rozkręca < 33
0
Jestem ciekawa czy znajdzie się kiedyś w przyszłości ktoś lepszy od niego ; >
0
Każdy tylko ma podjare jak barcelona leci na polsacie i wtedy to tacy wielcy kibice a jak nie leci to nawet się nie zainteresują i wgl , -.-
0
w kibicowaniu nie chodzi o to aby wszystkich obrażać i mówić że ten lepszy a ten gorszy . każdy ma swoja drużynę którą 'kocha' i nie ma większego znaczenia czy ona jest dobra czy nie , trzeba trochę kultury bo jak patrze na niektóre wypowiedzi to sądzę że niektórym jej brakuje ;)
0
Animo Abidal ! ♥
0
Czekamy na twój powrót ! < 3 !
0
wiem że to może być głupie ale zastanawiam sie po co jest ten przycisk w nowych korkach adidasa ( tych co reklamuje messi ) może wy wiecie ? ;D