widac, ze na razie nowemu trenerowi nie idzie, kibice maja prawo gwizdac biorac pod uwage z kim grali. Real gubi pkt. dobrze. niech gubi caly sezon. jest jedna opcja niezbyt ciekawa. mourinho to mourinho. przez rok mu nie bedzie szlo, a na drugi sezon zbuduje taki Inter3x vol 2.0
jak sie nazywała ta taka niebiesko-biała stronka gdzie można oglądac mecze za free w jakości telewizyjnej albo HD, pamiętam, że trzeba bylo sciągnąc jakąś wtyczkę czy coś. miałem formata i nie moge przypomnieć sobie nazwy
"Gerard Piqué i Cesc Fŕbregas spotkali się już w szkółce piłkarskiej Barcelony. Teraz ich drogi ponownie mogą skrzyżować się w drużynie dowodzonej przez Pepa Guardiolę. Obrońca twierdzi, że Cesc wie, gdzie chciałby grać, ale wszystko zależy od porozumienia z Arsenalem."
to jest ta dopiska prasy dla kogos kto ma nieogar i nie wie o co chodzi z samego newsa przetlumaczonego, prze jazda z tego
hehe, śmieszne to jest. Ibra strzeli bramkę/bramki etc. to wszyscy go wychwalają. Wystarczy jeden news w stylu "znajomy znajomego kumpla powiedział", żeby cisnąć po Zlatanie. Potem strzeli bramkę z Valencią i znów będzie kochany. Potem odstawi nogę w dwóch sytuacjach, dostanie niepotrzebną kartkę i znów się zacznie hejting. Ciężko znaleźć czasami komentarze Kibiców. Tych prawdziwych. Szkoda, że minęły czasy kiedy to na Komunię dostawało się rower, a nie komputer i internet.
wiadomo - serce podpowiada, że wygramy to, co jest do wygrania. Niestety rozum mówi, że jest to baaardzo mało prawdopodobne. Niemniej najbardziej marzy mi się LM :)
Komentarze
0
pytanie.
jako że był to jeden z lepszych meczów... będzie dostępny cały ?
0
zajebiscie jakby sie skoczylo 1:0 . podniosloby to morale Keicie i moze by gral tak jak potrafi
0
co do tego, ze real zremisował...
widac, ze na razie nowemu trenerowi nie idzie, kibice maja prawo gwizdac biorac pod uwage z kim grali. Real gubi pkt. dobrze. niech gubi caly sezon. jest jedna opcja niezbyt ciekawa. mourinho to mourinho. przez rok mu nie bedzie szlo, a na drugi sezon zbuduje taki Inter3x vol 2.0
oczywiscie mam nadzieje, że tak sie nie stanie
0
mam pytanie.
jak sie nazywała ta taka niebiesko-biała stronka gdzie można oglądac mecze za free w jakości telewizyjnej albo HD, pamiętam, że trzeba bylo sciągnąc jakąś wtyczkę czy coś. miałem formata i nie moge przypomnieć sobie nazwy
0
"Gerard Piqué i Cesc Fŕbregas spotkali się już w szkółce piłkarskiej Barcelony. Teraz ich drogi ponownie mogą skrzyżować się w drużynie dowodzonej przez Pepa Guardiolę. Obrońca twierdzi, że Cesc wie, gdzie chciałby grać, ale wszystko zależy od porozumienia z Arsenalem."
to jest ta dopiska prasy dla kogos kto ma nieogar i nie wie o co chodzi z samego newsa przetlumaczonego, prze jazda z tego
1
moje marzenie to 11 zawodników z La Masia w podstawowym składzie...
0
hehe, śmieszne to jest. Ibra strzeli bramkę/bramki etc. to wszyscy go wychwalają. Wystarczy jeden news w stylu "znajomy znajomego kumpla powiedział", żeby cisnąć po Zlatanie. Potem strzeli bramkę z Valencią i znów będzie kochany. Potem odstawi nogę w dwóch sytuacjach, dostanie niepotrzebną kartkę i znów się zacznie hejting. Ciężko znaleźć czasami komentarze Kibiców. Tych prawdziwych. Szkoda, że minęły czasy kiedy to na Komunię dostawało się rower, a nie komputer i internet.
Pozdrawiam prawdziwych cules !
0
wiadomo - serce podpowiada, że wygramy to, co jest do wygrania. Niestety rozum mówi, że jest to baaardzo mało prawdopodobne. Niemniej najbardziej marzy mi się LM :)
0
potok100,
jeszcze Pique.
0
świetnie !
ciekawe co sir Alex sobie teraz myśli :)