O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 116
  • Polecenia 1

Komentarze

0

pytanie.

jako że był to jeden z lepszych meczów... będzie dostępny cały ?

0

zajebiscie jakby sie skoczylo 1:0 . podniosloby to morale Keicie i moze by gral tak jak potrafi

0

co do tego, ze real zremisował...

widac, ze na razie nowemu trenerowi nie idzie, kibice maja prawo gwizdac biorac pod uwage z kim grali. Real gubi pkt. dobrze. niech gubi caly sezon. jest jedna opcja niezbyt ciekawa. mourinho to mourinho. przez rok mu nie bedzie szlo, a na drugi sezon zbuduje taki Inter3x vol 2.0

oczywiscie mam nadzieje, że tak sie nie stanie

0

mam pytanie.

jak sie nazywała ta taka niebiesko-biała stronka gdzie można oglądac mecze za free w jakości telewizyjnej albo HD, pamiętam, że trzeba bylo sciągnąc jakąś wtyczkę czy coś. miałem formata i nie moge przypomnieć sobie nazwy

0

"Gerard Piqué i Cesc Fŕbregas spotkali się już w szkółce piłkarskiej Barcelony. Teraz ich drogi ponownie mogą skrzyżować się w drużynie dowodzonej przez Pepa Guardiolę. Obrońca twierdzi, że Cesc wie, gdzie chciałby grać, ale wszystko zależy od porozumienia z Arsenalem."

to jest ta dopiska prasy dla kogos kto ma nieogar i nie wie o co chodzi z samego newsa przetlumaczonego, prze jazda z tego

Zobacz wszystkie

1

moje marzenie to 11 zawodników z La Masia w podstawowym składzie...

0

hehe, śmieszne to jest. Ibra strzeli bramkę/bramki etc. to wszyscy go wychwalają. Wystarczy jeden news w stylu "znajomy znajomego kumpla powiedział", żeby cisnąć po Zlatanie. Potem strzeli bramkę z Valencią i znów będzie kochany. Potem odstawi nogę w dwóch sytuacjach, dostanie niepotrzebną kartkę i znów się zacznie hejting. Ciężko znaleźć czasami komentarze Kibiców. Tych prawdziwych. Szkoda, że minęły czasy kiedy to na Komunię dostawało się rower, a nie komputer i internet.

Pozdrawiam prawdziwych cules !

0

wiadomo - serce podpowiada, że wygramy to, co jest do wygrania. Niestety rozum mówi, że jest to baaardzo mało prawdopodobne. Niemniej najbardziej marzy mi się LM :)

0

potok100,

jeszcze Pique.

0

świetnie !

ciekawe co sir Alex sobie teraz myśli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?