aaa1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pytanie.
jako że był to jeden z lepszych meczów... będzie dostępny cały ?
0
zajebiscie jakby sie skoczylo 1:0 . podniosloby to morale Keicie i moze by gral tak jak potrafi
0
co do tego, ze real zremisował...
widac, ze na razie nowemu trenerowi nie idzie, kibice maja prawo gwizdac biorac pod uwage z kim grali. Real gubi pkt. dobrze. niech gubi caly sezon. jest jedna opcja niezbyt ciekawa. mourinho to mourinho. przez rok mu nie bedzie szlo, a na drugi sezon zbuduje taki Inter3x vol 2.0
oczywiscie mam nadzieje, że tak sie nie stanie
0
mam pytanie.
jak sie nazywała ta taka niebiesko-biała stronka gdzie można oglądac mecze za free w jakości telewizyjnej albo HD, pamiętam, że trzeba bylo sciągnąc jakąś wtyczkę czy coś. miałem formata i nie moge przypomnieć sobie nazwy
0
"Gerard Piqué i Cesc Fŕbregas spotkali się już w szkółce piłkarskiej Barcelony. Teraz ich drogi ponownie mogą skrzyżować się w drużynie dowodzonej przez Pepa Guardiolę. Obrońca twierdzi, że Cesc wie, gdzie chciałby grać, ale wszystko zależy od porozumienia z Arsenalem."
to jest ta dopiska prasy dla kogos kto ma nieogar i nie wie o co chodzi z samego newsa przetlumaczonego, prze jazda z tego
0
tego obronce to ladnie Guardiola zmotywowal widac po wypowiedzi hehe
0
juz ktorys raz ta sama formulka. ale oni to maja wyuczone co mowic prasie :)
0
nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale Ibra wg. mnie blokuje Messiego.
Kiedy Ibry nie ma w składzie to Leo gra faktycznie jak najlepszy piłkarz świata, ale już kiedy Zlatan gra to mam wrażenie, że możliwości w ataku Messiego zmniejszają się o połowę, a jego grę można określić jako bardzo dobrego schodzącego napastnika, ale nie jest to już piłkarz poza zasięgiem.
Takie jest moje zdanie.
0
fajnie, że prowadzimy, ale nie wiem, mam wrażenie (nie po dzisiejszych 45 minutach, tylko ogólne), że Keita i Dima to nie są zawodnicy na miarę Barcy.
Uprzedzam parę postów:
Nie, nie miałem innego zdania na temat Keity na początku sezonu, nie kibicuję Barcelonie od 5 minut, nie hejtuje Ibry, nie płaczę za Eto'o itd
0
"na Camp Nou zdołała wygrać 3-0 po dwóch trafieniach Bakero, bramce Laudrupa i Koemana. "
?
0
Van(barca!!)
Super, tylko zanim Xavi skończy karierę to co, Cesc będzie na ławce siedział ? Bezsensu jest teraz ten transfer, bo rozumiem, że raz może grać jeden, raz drugi, rotacje normalna sprawa, ale wątpie czy Xavi albo Cesc chiałby grać w Barcelonie połowę meczów w sezonie.
0
po co nam Fabregas to dalej nie potrafie zrozumieć. Lewe skrzydło, zmiennik dla Ibry, a nie środek pola, który mamy genialny
0
za kilka lat pewnie zobaczymy ich w pierwszej drużynie
0
ale oni mają wyćwiczone dyplomatyczne odpowiedzi
0
zwróćcie uwagę co robi Maxwell dokładnie w 5 minucie filmiku. Właśnie dlatego nie chciałbym, żeby dzisiaj zagrał.
0
po co Fabregasa mamy kupować to zostaje dla mnie zagadką do dzisiaj. Lewe skrzydło potrzebuje wzmocnień, bo Titi już nie ten, a i Pedro czasami ma słabszy dzień. Nie mówiąc już, że Iniesta się męczy na tej pozycji. Zresztą pomocników z La Masii mamy dużo, nie mówię, że na dzisiaj do 1 składu, ale na dobrą sprawę wyjściową 11 mamy kompletną, bo za kogo będzie grał Cesc ? Za Inieste ? Za Xaviego ? Bez jaj.
Fabregas to chyba stanie się taką zabawką przetargową u kandydatów na prezydenta, a szkoda.
0
na gorąco.
Maxwell jest dziś wszędzie, fajnie. Wślizg Busquetsa pod koniec 1 połowy - klasa światowa.
PUYOL !! Wspaniale gra dzisiaj nasz Kapitan.
Transfer Dimy do dzisiaj jest dla mnie zagadką..
0
mam pytanie, to ważny mecz, więc czy będzie upload całego spotkania ?
0
jak na n będzie komentował Chałaśkiewicz to znów będę oglądał na Polsacie ;/
0
"Ja mam z fanami Arsenalu specjalną więź. Ona jest niczym zdobyte trofeum. Trofeum Serca. "
ale to ckliwe, aż mi się niedobrze zrobiło.
0
nie ma co zbędnej gadki prowadzić Alves dogadał po mistrzowsku. Chcialbym, zeby gadka o chęci zakończenia kariery w Barcelonie się spełniła, bo Dani zachowuje się jak swój człowiek!
0
Messi daje przykład tym ze jest skromny i pracowity, przez co czyni w dzisiejszym futbolu roznicę.
0
mam pytanie, będzie cały mecz do ściągnięcia ?
0
zapisalem sobie 2 nr tel z podanych tutaj, niech wybrańcy oczekują smsa :P
0
fajnie to powiedział o kibicach, cały Guardiola :)
0
Messi w świetnej formie, genialny mecz zaliczył. Yaya też bardzo dobrze, może teraz będzie częściej dostawał szanse. Henry mimo wszystko nie na 100%. Na razie za gorąca głowa, żeby obiektywnie coś napisać :)
Oglądaliście mecz na nsport ? Ten komentator z nazwiskiem na H był tragiczny. Masakra. "Ten pan powinien, ten pan potrafi, ten pan podał.."
0
hehe, śmieszne to jest. Ibra strzeli bramkę/bramki etc. to wszyscy go wychwalają. Wystarczy jeden news w stylu "znajomy znajomego kumpla powiedział", żeby cisnąć po Zlatanie. Potem strzeli bramkę z Valencią i znów będzie kochany. Potem odstawi nogę w dwóch sytuacjach, dostanie niepotrzebną kartkę i znów się zacznie hejting. Ciężko znaleźć czasami komentarze Kibiców. Tych prawdziwych. Szkoda, że minęły czasy kiedy to na Komunię dostawało się rower, a nie komputer i internet.
Pozdrawiam prawdziwych cules !
0
heh, chyba nie najlepszy mecz w karierze Puyola ;)
0
mam nadzieję, że Henry wróci do wielkiej formy, bo aż nieprzyjemnie się patrzy jak tak wspaniały piłkarz się meczy kiedy nie wychodzą mu dryblingi czy podania.
0
to prawda co Pique mówi o Alvesie. Ten piłkarz czyni różnicę, bez niego i Abidala nasze skrzydła nie istnieją, wczoraj było dużo lepiej, nawet Maxwell mnie pozytywnie zaskoczył.