aaa1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
cieszy zwycięstwo, nie zadowala aż tak styl.
brakuje nam skuteczności i to bardzo. zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego w niektórych sytuacjach na siłę gramy pięknie, próbując dosłownie wjechać z piłką do bramki przeciwnika, tyle było okazji, gdzie aż się prosiło o strzał czy to z zza pola karnego, czy w polu karnym. nie raz nasze akcje są przekombinowane, chcemy "za ładnie" strzelić bramkę sposobem tysiąca podań w polu karnym przeciwnika.
ciesze się, że udało nam się zdobyć 3 punty i pozostać liderem.
0
Fajnie, jakby kiedyś został kapitanem.
Niech mi ktoś powie, że Txiki to nie jest najlepszy transfer Laporty :P
0
świetnie !
ciekawe co sir Alex sobie teraz myśli :)
0
W Barcelonie muszą grać w Football Managera :P
Rok temu w FM 09 świetnym talentem był Keirrison. Zakupiony. W tej edycji jednym z lepszych lewo-skrzydłowych jest Di Maria. Hmm :)
0
dzięki wielkie za skróty. fajnie, że chce Ci się to robić.
0
Zazdroszcze tym, którzy pamiętają 'dawniejsze' czasy Barcy. Chciałbym żyć w tamtych latach i być razem z klubem. (Generalnie jestem fanem lat '80-'90 na świecie).
Powiem tak, nie kibicuję Barcelonie od nastu lat, ale od kilku. Nie mam koszulki, ani szalika. Mam tylko serce w barwach Barcy. W wakacje zapracowałem na kilkudniowy wyjazd do Hiszpanii, bo obiecałem sobie, że klubową koszulkę kupię tylko i wyłącznie w Sklepie Klubowym. Pracuję w weekendy, żeby opłacać naukę języka hiszpańskiego. Swoją przyszłość wiążę z życiem w Hiszpanii, obojętnie co będę tam robił, bylebym mógł chodzić na mecze.
Sezonowi kibice byli, są i będą zawsze. Tak jest z każdym klubem. Szkoda, że większość, jak słusznie autor zwrócił uwagę to krzykacze, ale są też tacy, którzy powoli wyrastają na Kibiców przez duże K.
0
dzięki wielkie za skróty, bo nie mogłem wczoraj obejrzeć. Mi się podoba pomysł bez komentatora.
0
człowieku, jeżeli 1985 przy nicku to rok urodzenia, to szczerze Ci współczuję nieznajomości angielskiego na poziomie podstawówki.
Zamknij przeglądarke podczas instalacji...
0
ale padaka, dzisiaj nic nie chce mi działać, nawet Sopcast muli, o Veetle nie mówiąc.....
0
http://www.veetle.com/viewChannel.php?cid=4b78269b85b9c
0
Bardzo podoba mi się ostatnimi czasy gra Abidala. Jest w wysokiej formie, aż miło patrzeć na jego grę, w odbiorze gra wręcz po profesorsku.
Podobała mi się też gra Puyola. Wiece, co jest w nim najlepszego ? Charakter. Waleczność. To nie jest prawy obrońca, nie wychodziły mu dośrodkowania, ale nadrabiał walecznością, zadziornością. To jest jedyny gracz Barcy, który nigdy nie odstawia nogi, zawsze gryzie trawę, czy też broni strzały na bramkę głową :) Prawdziwy kapitan.
0
Dziwie się, na prawdę dziwie się jak można identyfikować się z Realem, jak można być jego fanem.
Nie jest anty-Real, dlatego, że kibicuje Barcelonie. Nie jestem typem, który hejtuje przeciwny klub. Po prostu nie moge tego zrozumieć.
0
dziwna sprawa. kupujemy zawodnika, nie dajemy mu zagrać nawet ogonów i wypożyczamy go na eeee na 3 sezony.
0
Fajnie, że to akurat Pedro strzelił bramkę. Od początku był aktywny, szarpał, odbierał piłki. No i mała korekta z stylu ofensywny się pojawiła - graliśmy z dwójką schodzących napastników: Pedro i Messi. Zwykle Henry grał jako skrzydłowy.
Podobała mi się gra Abidala, ostatnio jest w wysokiej formie, atakuje więcej ofensywnie co dawniej był nie do pomyślenia, jest szybki w pojedynkach 1 na 1.
Ibra słaboooo, już kolejny raz.
PS.
Denerwuje mnie takie wpuszczanie Bojana na 3 min. Chłopak prosi publicznie trenera o grę, mówi że jest w dobrej formie, a Pep daje mu porać 3 min (chyba na złość) i to jeszcze w sytuacji kiedy Gijon gra z nami na przewadze liczebnej bo nie mają nic do stracenia, a Bojan to pomagał przy własnym swoim karnym....
Wiem, że to będzie źle wyglądać jak zacznie się ściągać z boiska te 60 pare czy ileś tam milionów Euro w postaci Ibry, no ale za dużo polityki już w tym.
Wiadomo, że zaczęła by się gadka, że nie trafiony transfer, że Eto'o lepszy, co by się odbiło na pewno na psychice drużyny, na atmosferze w szatni. No i generalnie Bojan jest tego ofiarą.
0
ale wy narzekacie, i to za każdym razem, przed każdym meczem.
Nie, nie ma na N. Tak, jest na Canal+.
I to jest wielki problem znaleźć w milionie stron link na Sopcast. ...........................
0
poprowadzić to powinien Maradona, który piłkarzem był wybitnym, a szkoleniowcem jest kiepskim. Na razie.
Bardzo ciekawy wywiad, mądrze chłop mówi.
0
pewnie oblał 10 razy egzamin i pali głupa :P
0
Fabregas, moi drodzy nie jest teraz potrzebny. Bo co, Xavi by siedział na ławce ? Iniesta ? A może Cesc ?
Potrzebujemy najpilniej lewe skrzydło, prawą obronę i bramkarza. Jakbyśmy do tego chcieli Fabregasa to stalibyśmy się jak Real, nie chcę nawet myśleć ile te transfery by kosztowały.
Na pozycji bramkarza chciałbym w końcu widzieć kogoś młodego i utalentowanego, a nie 34 latka. (Ochoa z America to wg. mnie idealny kandydat, to co on wyprawia na bramce...)
PS.
Zgadzam się z niektórymi, że 25 mln na Czyhrynskiego to .... przesada delikatnie mówiąc. Zawodnik ten był wyceniany na 11 mln, więc skoro nie chceli go puścić za 16-17 powinniśmy dać sobie spokój. Bo te pieniądze się raczej nie zwrócą :)
0
potok100,
jeszcze Pique.
0
przedwyborcza gadka, wszystko co mówią kandydaci radzę podzielić przez 4 :)
0
taa wymiana Fabregas - Toure ;) Dorzućmy jeszcze Ibrę, Messiego i Iniestę, bo trochę się Arsenalowi nie opłaca ;)
Yaya nie powinien co rusz w mediach deklarować chęci zmiany klubu, to nie wpływa dobrze na atmosferę. Takie rzeczy musi obgadać z trenerem.
0
niemożliwe jest wygrywanie wszystkiego i naiwny ten, który oczekiwał w tym roku powtórki z rozrywki :)
Sercem oczywiście jestem za Barcą, ale błagam Was, patrzcie trochę bardziej realnie, nie przez pryzmat ukochanego klubu.
Pierwsza połowa rozczarowała, wyglądaliśmy jakby to nam zależało na utrzymaniu wyniku. Druga za to była bardzo dobra, brakowało szczęścia, tego ostatniego magicznego strącenia piłki.
Co na plus ?
- INIESTA! Widać, że wraca do formy, już niedługo będziemy oglądać Don Andresa grającego tak jak potrafi.
- Mimo wszystko Xavi, mam nadzieję, że się odblokuje tą bramką, bo ostatnio jego gra nie wyglądała za dobrze, nie był tym samym rozgrywającym co w 2009.
PS. Dziwie się, dlaczego Barca nie zacznie poszukiwań jakiegoś młodego, utalentowanego bramkarza (Ochoa?), będącego na razie zmiennikiem Valdesa, bo Pinto nie nadaje się na pierwszy zespół.
0
Nie wszczynając kolejnej wojny ;) :
Zauważyliście jak nieukształtowany piłkarsko charakter ma Zlatan ? Pamiętam, że jak Eto'o nie był w formie to ganiał od jednego pola karnego do drugiego, mobilizował wszystkich, pokrzykiwał na kolegów z drużyny i koniec końców prawie zawsze albo coś ustrzelił albo asystował.
A Zlatan ? Kiedy coś mu nie idzie to stoi z przodu jak król czekając na podanie, gra "na raz" - jeżeli jakaś sztuczka czy zagranie mu nie wyjdzie to odstawia nogę i najgorsze co zaobserwowałem : mam wrażenie, że nie przejmuje się dobrem zespołu, ale swoim własnym. Wiecie co mnie najbardziej denerwuje w jego zachowaniu ? To, że jak właśnie coś mu nie wyjdzie to na zbliżeniach widzimy minę rozkapryszonego chłopaka, któremu zależy na teatrze jednego aktora a nie jedenastu.
Co nie zmienia faktu, że napastnik z niego wyborny, ale brakuje mu dużo umiejętności psychicznych.
sorry za offtop.
0
na sportklubie jest. tyle, że w programie jest napisane, że o 22:45
0
Laporta ma racje. Więcej niż jedna kandydatura kogoś z zarządu wprowadzi niepotrzebny zamęt i niepokój.
Wielka szkoda, że Laporta nie może dłużej być prezydentem, stawiam, że teraz zajmie się polityką i "autonomizowaniem" Katalonii.
PS. najlepszy transfer Laporty ? TXIKI !
0
świetny tekst, fajnie, ze dodaliście coś takiego.
Filmik "Tak się bawi Barcelona" mistrzowski !
0
może lepiej się czuje we Włoszech, ale lata najlepszej gry prezentował u Nas, chyba, że się odblokuje i zacznie tak grać w Milanie.
0
chcialbym zobaczyć Henry'ego na szpicy.
0
co za news. Wolałbym coś nt klubu, a nie prywatnego życia piłkarzy..
0
byle wygrał ktoś z zarządu, a nie z zewnętrznym projektem. trzeba kontynuować to co przynosi efekty.