aaa1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Kur***** jaki nie fart mam Sport Klub a rodzice będą spać chociaż dogadałem się o pierwszą płowe ! Panowie Visca El_Barca ! "
umarłem.
0
nie pamiętam jaki to numer kanału, wejdzcie w Sport i Motoryzacja i tam jest :P
0
na N czesto źle pokazują w EPG. Szczególnie na Eurosporcie i właśnie Sportklub. Tak więc myślę, że futbolu amerykanskiego nie będzie.
0
niektórzy są żałośni. Co z tego, że Real zremisował ? To znaczy, że jest słabą drużyną ? A My to co ? Też zremisowaliśmy. Poziom głupoty niektórych dzieci mnie poraża. Nie potraficie docenić rywala. Szkoda, że Barca ma takich kibiców.
0
LUDZIE!!
nie bądźcie śmieszni! Kłócicie się o nie wiadomo co. Wyzywacie się od najgorszych jak dzieci. Tutaj oprócz niewielkiego procenta osób są same dzieci na poziomie gimnazjum ? Robicie z tej strony burdel, ciężko znaleźć jakiś sensowny komentarz pośród tych bzdur.
Ci co piszą w stylu "Real Madryt (tak, z szacunku do rywala nazwę klubu pisze się z dużej litery, dziwne prawda ?) puta" czy inne tego typu farmazony sami pokazują jak bardzo są ograniczeni i wstyd mi, że w ogóle tacy ludzie wchodzą na tą stronę.
DZIECI, JUŻ PO 22, KŁADŹCIE SIĘ SPAĆ.
0
siwaki10,
dla sędziego. Po gwizdnięciu któregoś "faulu" dla Villarealu.
0
Bardzo dobra pierwsza połowa i słaba druga. Tak w jednym zdaniu można opisać przebieg meczu.
Jestem bardzo rozczarowany tym co pokazał Ibra. Nie samym jego występem, ale zachowaniem. Widać było, że grał dzisiaj dla siebie, a nie dla zespołu. Bezsensowny faul w końcówce na żółtą kartkę był niczym innym jak okazaniem frustracji Zlatana. Do tego zabrał cenne minuty, których to Barca potrzebowała. Utkwiła mi w pamięci jedna akcja kiedy to strzelił płasko po ziemi obok słupka. Mógł przepuścić to podanie do wbiegającego z lewej Henry'ego, bo grane było ewidentnie do niego. Po za tym Henry znalazłby się w takiej sytuacji w jakiej lubi - "na czysto" w lewym narożniku pola karnego.
Busquets zagrał bardzo chimerycznie. Świetna pierwsza połowa (ah te zwody) i kiepska druga. To chyba po jego stracie Villareal rozpoczął akcję dającą bramkę, tak ?
Szkoda, że Pedro nie wykorzystał "setki" w pierwszej połowie po dograniu od Henry'ego, grało by się łatwiej, bo wiadomo, że 1:0 to żadne prowadzenie. No i gdyby nie Puyol to mielibyśmy 1:2 (swoją drogą bardzo ładne dogranie Senny). W ogóle to dziwie się, że Rossi nie grał od początku, widać, że ten napastnik robi różnicę, a Nilmar wiele nie pokazał.
Sędzia powinien wydać książkę "Jak nie należy sędziować meczu piłkarskiego"...
PS. Grał dzisiaj ktokolwiek na lewej obronie ? Bo nie zauważyłem ;)
0
gorbi94,
dlatego napisałem wg. mnie :) każdy ma swoje zdanie.
Generalnie to sędzia jakiś dziwny, raz nie gwiżdże oczywistych rzeczy, raz jakieś przerwy znikąd robi ("faule" Xaviego).
Za co Puyol dostał kartkę ?
0
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Naszych. Zauważyłem kilka ciekawych, nie zawsze pozytywnych rzeczy:
1. Henry chyba znów zjadł kolację z Pepem, bo gra wyśmienicie.
2. Busquets był na święta u Ronaldinho - nie wierzę w to co widzę jak na razie.
3. Ibra jest na boisku ?
4. Podanie Pique do Henry'ego przed przerwą mistrzowskie.
5. Valdes coś nie pewny dzisiaj.
6. Powinien być karny dla Villareal - Puyol faulował Nilmara wg mnie.
0
http://www.soccer-live.pl/
wystarczy tutaj wleźć, znalezc kanał po PL - Canal + i wlaczyc na Sopcast czy na czym tam chcecie.
0
pieprzony sopcast nie dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@ kretoszczur, nie wydaje mi się, żeby było odwrotnie.
@Pow3r
Również uważam, że tylko kilku zawodników się jakoś wyróżniło (chociaż też za dużo się nie wychylali) . Normalne jest wychwalanie wszystkich, bo ludzie patrzą przez pryzmat swojego ulubionego klubu, a często też wyniku.
Dlatego rzadko czytam jakiekolwiek komentarze, ale cieszę się, że czasami znajdzie się jakiś "na poziomie".
0
Najbardziej podobała mi się inteligencja Guardioli w tym meczu.
Wiedział, że Inter będzie robił wszystko żeby wyłączyć z gry Xaviego, toteż od początku meczu piłkę rozgrywał Iniesta. Kiedy Mourinho nakazał podwajanie, potrajanie krycia Andresa, za rozgrywanie wziął się Xavi. Brawo, brawo!
0
faktycznie, mój błąd, nie pomyslalem ze Dynamo gra wcześniej.
0
na nSport HD pisze mi, że jest Dynamo - Rubin (?)
0
z tym dubajskim Al Ahly nie graliśmy.
"Tamten" był z Egiptu
0
również zabiorę głos w sprawie wczorajszego meczu.
Może najlepszym podsumowaniem tego co myślę, niech będzie zdanie jakie powiedziałem do kumpla (również kibic FCB) przed sezonem. Powiedziałem mu, że boję się Guardioli. Tego, że kiedy zawodnicy nie będą w optymalnej formie to nie poradzi sobie, bo ma za krótki warsztat. Nie wiem, czy tak jest teraz, mam nadzieję, że nie, ale wczorajsza zmiana w 82 minucie była conajmniej... dziwna.
Druga sprawa to ławka rezerwowych. Nie wiem dlaczego tyle osób przed sezonem upierało się, że my mamy swoją filozofię i luki uzupełni się młodzieżą. Otóż nie. W takich meczach jak LM potrzeba kogoś kto zagra na "international level" od zaraz. Szczególnie widać było brak zmiennika na lewe skrzydło. Iniesta się tak męczy i marnuje. Powinien razem z Xavim rządzić i dzielić na środku pola. Po prostu aż się prosiło żeby na boisko wczoraj wbiegł ktoś pokroju Silvy.
Nie patrzcie też co poniektórzy na Barcę z takim zaślepieniem. Kryzysu jeszcze nie ma, ale mocna zadyszka jest i to bardzo widoczna. Śmieszy mnie ciągłe powtarzanie "że takie mecze się zdarzają", albo, że "było zimno". Owszem takie mecze się zdarzają, ale limit na nie Barca wyczerpała już wraz z początkiem sezonu. Nie ma miejsca na takie potknięcia, wyobrażacie sobie nie wyjść z grupy ?
Oczywiście całym sercem jestem za Barcą, każdy mecz oglądam ściskając mocno szalik przed telewizorem, co jest obiektem żartów domowników ;), ale zauważam też, że nie dzieje się dobrze.
0
mam nadzieje że porażka doda motywacji zawodnikom Barcy. szkoda, wielka szkoda wyniku, mimo nie najlepszej (słabej?) gry stworzyliśmy szanse, których jednak nie potrafiliśmy wykorzystać. No i ta poprzeczka i słupek.
W dniu losowania pomyślałem, że trafiliśmy do jednej z najsilniejszych o ile nie do najsilniejszej grupy, jak widać łatwo nie jest.
Komentatorzy z 'n' co chwila wspominali o kryzysie, myślę, że jest to określenie trochę na wyrost, aczkolwiek zaczynam się obawiać o zadyszkę Barcy szczególnie teraz na początku sezonu w lidze, gdzie trzeba wyrobić sobie jak największą przewagę punktową, żeby pod koniec grać z większym sezonem. O lidze mistrzów nawet nie wspominam, bo nie wyobrażam sobie nie wyjść z grupy.
Dzisiaj dobitnie było widać to, o czym mówiło się w presezonie. Mamy za krótką ławkę! Henry kontuzjowany i nie mamy napastnika na zmianę. (Bojan jeszcze dużo musi się nauczyć).
0
Powiem tak: jestem w szoku, ale zarazem pełen podziwu dla tego co wyprawia Pique.
0
taki mecz chciałem oglądać. Fajnie, że na Sopcast jest Canal+
0
wspaniała wiadomość. Mam nadzieję, że uda mu się zrealizować marzenie (?) i zakończu karierę w Barcie.
0
błagam wrzucajcie na jakieś popularne serwery bo z tego niewiadomo co ciągnie 30-40 kb/s , a w takim tempie to za rok obejrzę.
0
lukasoon15,
wiesz co ten zwrot oznacza ? Bo to, co napisałeś jest bez sensu.
Zobaczyłem najpierw na fotkę i pomyślałem, że skubany same szóstki miał hehe. Często tak jest, że jak ktoś jest wybitny z WF to reszte ocen ma właśnie pomiędzy 3-4.
0
aha, chciałem jeszcze dopisać, że mogę się założyć, że połowa osób co pisze jaki to świetny i kapitalny piłkarz nie widziała ani jednego meczu SZACHTARU, nie żadnego Shakhtaru - jesteśmy w Polsce!!!
0
25 mln za OŚ to dużo trochę...
Oby był wart tych pieniędzy. Na razie nie jestem przekonany co do tego transferu.
1
moje marzenie to 11 zawodników z La Masia w podstawowym składzie...
0
gdzie szukać takiej kobiety jak azulgranka :P
0
zauważyłem, że na tej stronie nie umie się docenić rywala.
Szachtar grał słabo przeciwko Barcie ? Ledwo wymęczone 1:0 wskazuje na co innego.. Właśnie wg. mnie grali świetnie, nie pozwalali Barcie grać swojego futbolu, widać, że trener odrobił lekcje w 100%. Jeden błąd spowodował, że stracili bramkę, ale taka jest piłka - zawodnicy nie są doskonali.
pozdrawiam niektóre dzieci co wypisują komentarze na poziomie 13 latków. Gdzie te czasy kiedy na komunię dostawało się zegarek, a nie neostradę ?
0
pierwsze wrażenie po meczu: czułem się jakbym oglądał polską ligę, a myślałem, że nudniejszych i słabszych meczów nie ma na świecie.
Strasznie słabe spotkanie. Zgadzam się z 'azulgranka'.
Nie można zaprzeczyć, że Ibra zagrał baaardzo słaby mecz. Rozumiem, że nie jest zgrany z resztą zespołu. ALE. Ok, może nie dryblował, zmieniał pozycji, biegał po całym boisku jak Messi, ale gdy już ktoś wypracował dla niego sytuacje to zachowywał się... odwrotnie niż powinien. Zauważcie, że kiedy miał dogodną sytuacje do strzału czy zagrania choćby 1 na 1, to na siłę szukał partnera z drużyny, co kończyło się niecelnym podaniem. Natomiast, kiedy sam był w mało ''wygodnej'' sytuacji, a obok był niepilnowany gracz Barcy (vide sytuacja z Henrym) to wtedy właśnie kiwał i tracił.
Tak się składa, że oglądałem dużo meczów Interu i wiem jak Ibra gra. Tam był lisem pola karnego. Na jego bramki pracowali koledzy z drużyny. Tutaj jest co innego. Styl tysiąca podań, powolne rozgrywanie akcji, bieganie na całej rozciągłości boiska, zmienianie pozycji... Życzę mu jak najlepiej, a przede wszystkim drużynie, dlatego mam nadzieję, że zmieni swój styl gry.
PS.
Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego Eto'o został sprzedany...
0
wiedziałem, że tak będzie. Wiedziałem, że jeśli Ibra nie strzeli w pierwszej połowie 12 bramek to na stronce będzie płacz i wyzwiska. Ehh szkoda czytać niektóre komentarze. Co innego jeżeli jest to krytyka na poziomie, tak że zastanówcie się dzieci.
a co do samego meczu: rozczarowuje i to bardzo. Fakt faktem, murawa nie jest idealna, ale gra Barcy także nie zachwyca. Szachtar widać wyznaje dzisiaj filozofię "park the bus". Pochwalić można Rat'a, który mimo, że kryje bez asekuracji świetnie sobie radzi. Dziwi mnie natomiast mało ofensywna (jak na niego) gra Darijo Srny. Przecież to facet, który potrafi dośrodkować co do milimetra.
No cóż, pozostaje iść na drugą połowę...