0

fajna sprawa z tym filmem.

jak go ściągnę, to folder "Barca 2009r" będzie zajmować 30.2 GB :)

0

za nic w świecie nie będę oglądał meczów na polsacie. Dość, że za każdym razem jacyś pseudoeksperci siedzą w studio, to w każdej możliwej sytuacji puszczają chore reklamy. Dobrze, że na nSport też jest, bo bym musiał po chińsku oglądać na SopCast.

0

skubi07,

ten napis był specjalnie na ten mecz. Nie, nie podpisała żadnej umowy.

0

wiadomo - serce podpowiada, że wygramy to, co jest do wygrania. Niestety rozum mówi, że jest to baaardzo mało prawdopodobne. Niemniej najbardziej marzy mi się LM :)

0

ale mnie denerwuje GUDJOHNSEN. Dopóki komentator nie wymówi jego nazwiska to ja nie wiem nawet czy on jest na boisku...

Szkoda straconej bramki, coś Barca straciła tempo po niej. Brawo dla City za podręcznikową kontrę.

0

ale mi tnie na SopCast szok... a na tym justine jakość taka, że piłki nie widać. Na Abu Dhabi Sport jakieś araby grają.........

0

UWAGA ! DLA TYCH CO MAJĄ TELEWIZJĘ "n"

Dzisiaj o 22:55 (więc troche z opóźnieniem) mecz o Superpuchar Hiszpanii będzie transmitowany na Abu Dhabi Sport - o ile dobrze pamiętam kanał nr. 184.

0

chciałbym żeby przeszedł do innego klubu.

życzę mu jak najlepiej, a w Barcie to raczej ławka i sporadyczne szanse gry.

0

chciałem, żeby Eto'o został. Trudno, stało się. Ale może dobrze się stało ? Przekonamy się. Po wywiadzie Ibra sprawia wrażenie wyluzowanego gościa. Wydaje się być w porządku.

życzę mu jak najlepiej.

0

wolałbym Ville bez Ibry.

ale z braku laku ... heh

Mam nadzieję, że to początki końca telenoweli o transferach.

VeB!

0

chciałbym, żeby Villa przyszedł, ale odkąd Real dał za CR te 90 baniek to innym prezesom się w du.pach poprzewracało i chcą jakieś chore pieniądze dla piłkarzy.

Jeśli Villa zostanie w tym sezonie w Valencii to zrobi duży krok w tyłu w swojej karierze - tak uważam.

Jeśli jednak zostanie (co nie zależy od niego) to ... trudno.

Obecnym składem wygraliśmy wszystko co było do wygrania więc źle nie jest.

A Real ma piłkarzy, ale nie ma zespołu, więc w tym sezonie bym się ich nie obawiał.

0

nie podoba mi się wypożyczenie Keirrisona, no ale pewnie inaczej Valencia by się nie zgodziła.

W sumie, może w Valencii się ogra i po roku wróci do Barcy konkurować na szpicy z najlepszymi, trzymam za to kciuki bo to wspaniały talent.

0

USA skubani ładnie grali.

Kaka widać że bardzo zmęczony sezonem nic mu nie wychodziło.

Generalnie to powinno być 4:2.

I nieśmiertelny tekst Szpakowskiego: ''Pytanie: czy zachce im sie chcieć!"

0

w Football Managerze 2009 to jeden z największych talentów jeśli chodzi o napastników , razem z Marquinhosem , więc może się sprawdzi ;)

0

oglądałem mecz i powiem że Brazylia w żadnym wypadku nie zasłużyła na miejsce w finale ! Grali paskudną piłkę, nie składną, mało celnych podań, żenujące akcje indywidualne..

Gratuluje Alvesovi bramki, bo to jednak coś wejść z ławki i kilka min później dać zwycięskiego gola drużynie i to jeszcze zapewnić awans.

Wolał bym jednak RPA w finale. Nie kibicuję żadnej z tych drużyn, byłem dzisiaj za dobrą piłką, a ta była po stronie RPA.

Świetna była gra bodajże środkowego pomocnika w RPA, który grał jako rozgrywający. Cud miód, tak grać przeciwko Brazylii. (fakt - słabo grającej, ale Brazylia to jednak Brazylia, 5 krotni mistrzowie świata).

PS.

Was też wkurzał Szpakowski ?

Jest taki komentator, nie pamiętam z nazwiska, który świetnie komentuje, pamiętam go z pucharu UEFA, kiedy komentował mecze Lecha, nie moge sobie przypomnieć jak sie nazywał, ale jest świetny.

I te narzekania Szpakowskiego że nie pokazują ile został czas doliczony, że pan Bussaka nie dał znaku sędziom technicznym ble ble ble, a od 30 sekund na ekranie widnieje grafika z napisem "+1" ...

Gdyby Szpaku powiedział o tym raz - ok pomylił się, ale nadmienił to chyba z 5 albo 6 razy ...

0

"aaa1 - a moze on sobie zada 10mln za sezon? A laporta wyraznie mowil ze nikt niz bedzie zarabial wiecej niz Messi (8mln)... a ze E2 nie zmienia zadan to Barça szuka nowego napastnika..."

może tak , może nie.

"Kłóciłbym się, że grał wspaniale. Wykorzystywanie 1/10 sytuacji sam na sam kiepsko świadczy o napastniku. Runda rewanżowa w jego wykonaniu to była katastrofa totalna."

stary, gdyby on wykorzystywał wszystkie sytuacje jakie ma, albo chociaż zdecydowaną ich większość to byłby jednym z najlepszych napastników w historii futbolu, ładowałby po 60-70 bramek w sezonie! Znasz takiego napastnika ? Bo ja nie..

Coś mi się zdaje, że niektórym się powoli wkęcają ploty przez te wszystkie newsy i myślą, że taki Ibrahimovic, Forlan etc. będzie połowe lepszy od Eto'o (to ile wtedy teoretycznie strzeli bramek w PM, 50 ? więcej ?...)

"A co do Eto'o to myślę że powinien odejść już bo jest wypalony. Strzelił ważnego gola w finale ale w ostatnich 14 meczach strzelił 5 (dla porównania Forlan w ostatnich 3 albo 4 meczach w lidze strzelił 7), więc to nie świadczy najlepiej o jego siłach fizycznych i psychicznych."

nie przesadzaj, że jest wypalony. jako kibic - wymaga się wiele, nie zdając sobie sprawy jak ciężko jest utrzymać przez cały sezon idealną formę, tym bardziej taki sezon jak miała Barca, bardzo dużo meczy przez wszystkie puchary!

Uważam, że mimo wszystko Eto'o powinien zostać.

Jeszcze tak trochę odbiegając od tematu: myślę, że trochę racji mogą mieć ci co piszą , że zawodnicy jak np. Eto'o, są w Barcie ze względu dla kasy, a nie z miłości do klubu. Przypomniały mi się nawet skróty wywiadów, które oglądałem jakiś czas temu, gdzie jak dobrze pamiętam Montserrat Gras powiedziała: "Jak rozmawiasz z takimi zawodnikami jak Messi, Iniesta czy Xavi, to czujesz to, że oni są dla klubu, a reszta będzie przychodzić, odchodzić, jak to w piłce.."

0

zastanawiam się, dlaczego Pep lub ktoś inny w zarządzie tak bardzo chcą się pozbyć Eto'o. Czyżby nie wywiązał się wręcz genialnie ze swojej roli w poprzednim sezonie ?

Moim zdaniem, jeżeli nawt Samuel oczekuje podwyżki to mu się jak najbardziej należy!

Zawodnik, który diametralnie przyczynił się do sukcesów Barcy, nie powinien ''opychany'' innym klub w każdej propozycji transferowej.

Dla Eto'o to też pewnie nie ciekawa sytuacja (mówię o odbieraniu tego wszystkiego osobiście), tutaj go chcą dodać do kasy w zamian za Ibrę, tutaj za Ribery'iego, za Mascherano...

PODOBNO Eto'o też nie widzi dalej niż czubek swojego nosa (pamiętamy perypetie z Rijkard'em), ale do cholery przecież przez ten sezon grał wspaniale i nie wporządku są próby się jego pozbycia przy każdej okazji!

0

dobry ten 'cykl' sekretów, szkoda, że tak mało i niektóre naprawdę bzdurne :)

0

sorry, za OF'a, ale: coraz więcej stron podaje że Real i Valencia doszli do porozumienia ws. D. Villi, rzekomo za 37 mln E.

0

cytat z newsa i Ibrahimovicu:

"Pep Guardiola wyznaczył Szweda jako cel transferowy nr 1"

cytat z tego newsa:

"Numerem jeden na liście jest - bez wątpienia - Franck Ribéry."

;)

czekam na jakieś oficjalne informacje, bo co roku jest takie gdybanie i w 99% przypadków wychodzi co innego niż sugerują pismaki.

0

"Panowie My wyszlismy 7 wychowankami w składzie na finał Ligi Mistrzów i go wygralismy,tyle w temacie"

that's what i'm talking about

;)

0

w nachodzącym sezonie spełni się jedna z czterech opcji.

1. Barca dalej gra swoje, Real stoi tam gdzie stał, niewiele się zmienia w rozkładzie sił PM.

2. Barca gra swoje, Real z powodu zamieszania w składzie i zerowego zgrania gra gorzej niż w poprzednim sezonie.

3. Barca gra, Real wygrywa.

4. Niesieni falą sukcesów Katalończycy z meczu na mecz grają słabiej, Real dominuje dzięki kapitalnym wzmocnieniom.

/zdr

0

"Eeee to chyba inaczej miało być napisane :D. Chyba chodziło o 100 baniek, nieprawdaż? :P "

zależy jak na to patrzeć.

100 zł - popularnie bańka.

~100 mln - to dla mnie też bańka ;)

senda,

pozwolę sobie po części cytować Twojego posta żeby było przejrzyście.

"(choć ceny dla Realu zawsze idą w górę, a i zobaczymy za ile Wy kupicie nowych stranierrich?),"

nie wydaje mi się żeby Barca kupiła jakiegokolwiek zawodnika w granicach nawet ~50 mln, choć wszystko się może zdarzyć, wtedy będe psioczył na Barce ;)

"Co może zagwarantować poprawę jakości gry Królewskich? Pomoc. Stąd Kaka i prawdopodobnie Krystyna - co jakby nie patrzeć musi tą jakość poprawić."

Masz rację, takie wzmocnienia niewątpliwie poprawiają jakość gry.

Mam jedno zasadnicze 'ale' - jeśli do składu przychodzi taki ktoś jak Kaka, czy CR - zgadzam się z Tobą w 110%. Ale jeśli do składu przychodzi czterech, nawet pięciu piłkarzy którzy mają być podstawowymi graczami wyjściowej '11' to nie jestem przekonany czy będa to wzmocnienia, tak jak pisałem na pewno nie w 1 sezonie, mam przeczucie, że na razie każdy będzie grał swoje, bo nie wierzę że paru wielkich piłkarzy pochodzących z różnych klubów, które grają różnymi stylami nagle zacznie ze sobą współpracować jak powiedzmy Xavi i Iniesta, albo np (żeby się nie odnosić tylko do Barcy) Garincha i Pele.

"Mam nadzieję, że Perez równie mocno zainwestuje w obronę aby porażki z LM i z GD się nie powtórzyły!"

tego życzę kibicom Realu, bo choć pamiętne zwycięstwo 6:2 baaardzo mnie ucieszyło to nie chciałbym aby w tamten wieczór było 2:6 :) i to szczególnie 'kompromitująca' szósta bramka gdzie napastnika w polu karnym rywali bawił sie DP/OŚ Pique.

"Natomiast kwestia marketingowa w Madrycie zawsze była ważna i tu niejako oba aspekty zostały pogodzone. Kupa kasy - nie przeczę! - za Kakę i CR7, ale popularność Królewskich już rośnie!"

kwestia marketingowa - fakt, masz rację, źle to napisałem, zwracam honor.

ale kwestia polityki kadrowe prawde mówiąc leży. wg mnie, zamiast bić rekordy w wydawaniu kasy lepiej byłoby wprowadzać do składu, wychowanków, młode talenty , nawet na 15-20 min końcówek ze słabszymi rywalami, a nuż by się wkręcili w rytm meczowe Wielkiego klubu i zostali by gwiazdami jak wychowankowie Barcy, a jakie byłby by koszty tego? wręcz zerowe dla tak wielkiego klubu.

"Prawdopodobnie dojdzie jeszcze Villa i - mam nadzieję - solidni defensorzy. To już zagwarantuje 'podstawy' do kształtowania naprawdę mocnej ekipy!"

napisałeś kształtowania, więc się zgadzam.

kwestia ile owe kształtowanie będzie trwać, ale to już pokarze przyszyły sezon, żaden z nas tego nie przewidzi, a może się mylę i Real zacznie 'wymiatać' w PM ? wszystko czas pokarze.

"Wówczas tylko pozostaje mieć nadzieję, że Pellegrini da sobie radę i odpowiednio poukłada te elementy i stworzy 'organizm' do walki z każdym!"

tak, zgadzam się.

/zdr

0

cieszę się, że ... Eto'o zostanie.

0

aha, jeszcze co do polityki transferowej i kadrowej Realu.

szczerze mówiąc jest .... beznadziejna. i jestem przekonany że każdy kibic Realu to powie (prócz debili anty-barca).

ŻADEN PIŁKARZ NIE JEST WART PRAWIE BAŃKĘ EURO!

Odnoszę wrażenie że w Realu powiedzą: ''O! ten będzie dobry" i bez namysłu walą 3x większą ceną niż każdy inny klub.

Czy to jest dobre ? można się kłócić.

to tak jakby zebrać pięciu nieznających się wogóle ze sobą chłopaków z osiedlowego boiska i oczekiwać stuprocentowego 'team-working' .

przewiduję że w tym sezonie Real może być na tym samym poziomie, o ile nie troszke niżej, ale kiedy nowy skład się zgra ze sobą to ... różnie może być.

Oby też piłkarzom Barcy woda sodowa do głowy nie uderzyła .

no offence , dla kibiców Realu.

/zdr

0

bardzo chciałbym żeby Ribery przeszedł do Nas, do Barcy, ale na TĘ chwilę prawda jest taka że na większości stronach internetowych pojawiają się newsy jakoby to Franck już był w zaawansowanych negocjacjach. Tak jest co roku, przez śmieszne portale typu onet, wp itp plotki się mnożą, ja nie uwierzę w nic, dopóki nie przeczytam oficjalnego oświadczenia nt transferu.

nie dajcie się zwariować bo to typowe dla każdych okienek transferowych SPEKULACJE.

jeszcze odniosę się do tematu lewego obrońcy, jeżeli już udało by się sprowadzić Ribery'iego to nie ma najmniejszych szans na Philipa Lahma, jak to nie którzy piszą ''Lahm i Ribery i gra gitara''.

/zdr

VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?