Hasz29
Nie myślisz logicznie. Chcesz Vidica, który jest od kilku miesięcy kontuzjowany i jego forma to wielka niewiadoma, a nie chcesz Silvy, który wymiata.
@WiernyKibic111
Prawdopodobnie masz maks 13 lat, że piszesz o 27 letnim piłkarzu, że jest za stary na Barce. Obecnie Pique, to może buty czyścic T.Silvie.
A co do tematu, to D. Luiza jest strasznym przeciętniakiem w obronie. Razem z Pigue Barca puszczałaby po 3 gole na mecz. :)
@Chakuo96
Pytasz skąd tu Milan ?
Mistrzostwo Włoch - 2004, 2011
Puchar Włoch - 2003
Superpuchar Włoch - 2004, 2011
Liga Mistrzów - 2003,2007
Superpuchar Europy - 2003, 2007
Klubowe Mistrzostwa Świata - 2007
Dlaczego tak wysoko jest Arsenal ?
Komentarze
0
Pytam się, dlaczego jeszcze Nesta nie siedzi w więzieniu za ten '' brutalny'' faul ?
0
Hasz29
Nie myślisz logicznie. Chcesz Vidica, który jest od kilku miesięcy kontuzjowany i jego forma to wielka niewiadoma, a nie chcesz Silvy, który wymiata.
0
@Hasz29
Każdy popełnia błędy. Lepiej zobacz jak gra Pique... czysta amatorka przy Silvie. Napisz kto jest obecnie lepszy od piłkarza Milanu ?
0
Hasz29
T.Silva jest już ukształtowanym piłkarzem, a te inne ''młode'' 24/25 letnie wynalazki, puszczają non stop jakieś szmaty i nie widać końca.
0
@WiernyKibic111
Prawdopodobnie masz maks 13 lat, że piszesz o 27 letnim piłkarzu, że jest za stary na Barce. Obecnie Pique, to może buty czyścic T.Silvie.
A co do tematu, to D. Luiza jest strasznym przeciętniakiem w obronie. Razem z Pigue Barca puszczałaby po 3 gole na mecz. :)
0
ŁukaszNidzica
T.Silva został najlepszym piłkarzem Serie A, a nie Sanchez.
0
Pytam się, dlaczego jeszcze Nesta nie siedzi w więzieniu za ten '' brutalny'' faul ?
0
ŁukaszNidzica
''tutaj jest cytat z innej strony już nie będę pisał z jakiej ''
A dlaczego nie chcesz napisać, że to cytat z Wirtualnej Polski ?:)
Podaj kto oficjalne ogłosił, że Sanchez jest najlepszym piłkarzem Serie A.
0
@Chakuo96
Pytasz skąd tu Milan ?
Mistrzostwo Włoch - 2004, 2011
Puchar Włoch - 2003
Superpuchar Włoch - 2004, 2011
Liga Mistrzów - 2003,2007
Superpuchar Europy - 2003, 2007
Klubowe Mistrzostwa Świata - 2007
Dlaczego tak wysoko jest Arsenal ?
0
Ag. Silvy na temat tej wypowiedzi:
''To co zostało powiedziane, było wyrwane z kontekstu i wynikło przez błędną interpretację dziennikarza przeprowadzającego wywiad i prasę.''
''Silva byłby na prawdę świetnym zamiennikiem Puyola''
Sandu!,T.Silva jest lepszy od Puyola. Mówi się już o min, że obecnie jest to najlepszy obrońca na świecie.