0

Pytam się, dlaczego jeszcze Nesta nie siedzi w więzieniu za ten '' brutalny'' faul ?

0

Hasz29
Nie myślisz logicznie. Chcesz Vidica, który jest od kilku miesięcy kontuzjowany i jego forma to wielka niewiadoma, a nie chcesz Silvy, który wymiata.

0

@Hasz29
Każdy popełnia błędy. Lepiej zobacz jak gra Pique... czysta amatorka przy Silvie. Napisz kto jest obecnie lepszy od piłkarza Milanu ?

0

Hasz29
T.Silva jest już ukształtowanym piłkarzem, a te inne ''młode'' 24/25 letnie wynalazki, puszczają non stop jakieś szmaty i nie widać końca.

0

@WiernyKibic111
Prawdopodobnie masz maks 13 lat, że piszesz o 27 letnim piłkarzu, że jest za stary na Barce. Obecnie Pique, to może buty czyścic T.Silvie.
A co do tematu, to D. Luiza jest strasznym przeciętniakiem w obronie. Razem z Pigue Barca puszczałaby po 3 gole na mecz. :)

0

Milan grał pół rezerwowym składem, to i został wyeliminowany.

0

@Chakuo96
Pytasz skąd tu Milan ?
Mistrzostwo Włoch - 2004, 2011
Puchar Włoch - 2003
Superpuchar Włoch - 2004, 2011
Liga Mistrzów - 2003,2007
Superpuchar Europy - 2003, 2007
Klubowe Mistrzostwa Świata - 2007
Dlaczego tak wysoko jest Arsenal ?

0

Nominacja Fàbregasa, to jedno wielkie nieporozumienie. Chyba dostał ją tylko dlatego, że gra w Barcelonie. Już mogli dać Ibrze. Bardzo się przyczynił, do wygrania Scudetto przez Milan.

0

@Chakuo96
Mexes niedawno przeszedł do Milanu. Nie ma szans. Tak w ogóle, to on za bardzo nie pasuje do La Ligii. Zbyt twardo gra. Czasami potrafi porządnie przyłożyć przeciwnikowi w trakcie meczu, a czasami wdać się w bójkę. :)

0

Gdyby Milan miał w swoich szeregach chociaż 1 klasowego pomocnika, to Barca przegrałaby. Żałosna Obrona Katalończyków.

0

Gdyby Milan miał w swoich szeregach chociaż 1 klasowego pomocnika, to Barca przegrałaby. Żałosna Obrona Katalończyków.

0

@Armandi

Ośmieszasz się. W zeszłym sezonie Abbiati był najlepszym bramkarzem w Serie A.

0

Skończy się na tym, że Fabregasa kupi AC Milan.

0

ŁukaszNidzica

...więc dlatego piszę, że Sanchez nie został wybranym najlepszym piłkarzem Serie A. Na polskich stronach piszą różne bzdury.

0

ŁukaszNidzica

''tutaj jest cytat z innej strony już nie będę pisał z jakiej ''

A dlaczego nie chcesz napisać, że to cytat z Wirtualnej Polski ?:)

Podaj kto oficjalne ogłosił, że Sanchez jest najlepszym piłkarzem Serie A.

0

ŁukaszNidzica

T.Silva został najlepszym piłkarzem Serie A, a nie Sanchez.

0

''Moim zdaniem warto zainwestowaz w tego pilkaza kazde pieniadze''

Rok temu Galliani odrzucił ofertę 30 mln euro za T. Silve. W tej chwili ma kontrakt do 2016. Został najlepszym piłkarzem sezonu 2010/11 w Serie A. Wygrał z Cavanim, który strzelił 26 goli i Di Natale( 28 goli).

W tej chwili Milan mógłby spokojnie zaśpiewać 50 mln euro... ale do tej sytuacji nie dojdzie, bo T. Silva chce grać w Milanie.

Zajcur00

70 mln euro, to lekka przesada.

0

Ag. Silvy na temat tej wypowiedzi:

''To co zostało powiedziane, było wyrwane z kontekstu i wynikło przez błędną interpretację dziennikarza przeprowadzającego wywiad i prasę.''

''Silva byłby na prawdę świetnym zamiennikiem Puyola''

Sandu!,T.Silva jest lepszy od Puyola. Mówi się już o min, że obecnie jest to najlepszy obrońca na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?