abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę w to uwierzyć, ze Pedri przy 6 golach nie ma żadnej asysty w La Liga
2
@Firestone na la rambli ciagle na Nkach musze siedzieć
0
Wrócił po 48 odsiadce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
piękna godzina. okreslająca 4 obrońców realu madryt
3
a Fati i Ferran to chyba już wiedzą, że w tym zespole nie ma miejsca dla nich. Znam takiego argentyńczyka, który chętnie przejmie 10 po Ansu
2
Zakup Christensena i Kounde to coś pięknego
0
@domalki1 Oo jak cudownie
0
Przypomnijcie mi na jakim kanale będą mecze z United?
Viaplay czy Polsat box go dawniej ipla
0
Teraz przeprosiny dla wielkiego raphinhi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I później my się dziwimy ze nie strzelamy gola w dwóch meczach z Bayernem i jednym z Interem
5
Z odejściem Messiego skończyło się strzelanie goli zza 16
1
Pedri Gavi obudźcie się
0
@kampe przypomnij ile odzyskaliśmy z Coutinho i Greizmanna
0
Niech wpuści Pedriego
0
@bari_94 usuń konto
1
Fajnie ze zaden pomocnik nic nie daje w ofensywie
Pedri chyba razem z Busim zszedł
5
arsenal w leb
city w leb
liverpool w leb
real w leb
Oby Barca dzisiaj z 3 punktami !!
1
@FCB24 Marciniak w HP jasno dał do zrozumienia, że to był błąd w meczu POL-ARG i nie powinno być karnego. Analogicznie dzisiaj
0
rodri co busquetsa zrobil haah
101
śmieszki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Boże kochany ale ten młody z 5 jest GENIALNY
0
@Granto bo mu się w dupie coś przestawiło i myśli ze jest geniuszem gry a jest toporna 9
0
Gdzie jest Lewandowski przy tych okazjach …. Co za żenada
1
Gdzie jest ta skuteczność matko kochana Real już pewnie by 3 wsadził
0
Ten De Jong to taka mameja.
3
@Seledynowy chłopie ty ogladasz mecz ?
0
Iniesta dalby wcine i byłoby golllassso