0

Sedzia niewidomy

0

Bruno Fernandes to ….. nie będę kończył bo znowu ban

0

Alba zejdź wstydu oszczędź

4

@Emhyr pomyślcie o położnej Muniaka która go odbierała na porodówce to była bezużyteczna czynność

1

8

do budy


2

Ten żałosny klub ciagle dostaje te karne

2

@Lordzi z 2/3 :0 dla Manchesteru city

0

@Maciek069 może wreszcie się uda ;)

6

Powołania na mecz z Manchesterem United


0

mamy HERE WE GO
Julián Araujo to Barcelona, here we go! Mexican right back will travel tomorrow to Barcelona — deal finally done after crazy Deadline Day saga. #FCB



Araujo will sign a contract until June 2026, deal agreed with LA Galaxy for bit less than €4m total package. It’s done.

0

Raphinha > Neymar

4

@masq w żadnym wypadku AT THE MOMENT

0

@Bartula ja chciałem i dalej chce

0

@Maksio21 bo co ? Bo skasował kluczowa akcje meczu

1

Boże kochany ja chce Pavarda. Ależ on gra

1

@Szmulek Neymar suarez messi masz racje nie zagrało to nigdy a do tego alba pique

0

Ale ten Pavard jest fajny. zapraszamy latem do Barcelony

0

@Pawel13sz klub sam spowodował coś takiego. Dostał numer 10 po największym piłkarzu w historii

4

oby nowa forma również


1

Gdzie są ci co chcieli sprzedawać De Jonga ???

4

Oj jak tu widać jak bardzo Wisniowski kocha Real

3

Nie No dość patrzenia na Raphinhe

0

Ale ten Wisniowski to jest żałosny

2

Jezeli raphinha 50 mln około to dembele 120

1

Hahahah ale odklejka komentatorów

0

Nie mogę patrzec na Lewego już

2

I pozniej znowu dostanę 48 ale jak inaczej nazwać zachowanie płaczków z villarealu. Pajace placzki i pseudopilkarze

0

Kolejny raz w sezonie Pedri wali konia

0

Araujo nie zagra z Cadiz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?