abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
A później śmieszne dzieci z tej strony dyskutują po co Gundogan
1
Ktoś sobie włączy Barcelonę i pomyśli ze to lider z taka przewaga to można się za głowę złapać jak ta liga jest słaba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zaraz im wyczaruje coś ten Algierczyk
1
@okiemtypera_lucaxx95 dramat prezent hahha żubrówkę do zlewu
2
Araujo i Militao to dwóch najlepszych środkowych obrońców w lidze
2
Przekaz na dzisiaj byczki
0
@Szklaner a na kaleke ansu fatiego ile placimy?
0
@Kidd dlatego, że miliony ludzi uzależnia się od hazardu i coraz więcej młodych schodzi na złą stronę a to nie jest tylko zabawa...
8
super decyzja PL
federacja zakazała reklam bukmacherów na koszulkach piłkarskich. Przepis wchodzi w życie już teraz, ale kluby mają czas ale aby pomóc klubom w odejściu od sponsorowania gier hazardowych z przodu koszulki, układ zbiorowy zacznie obowiązywać pod koniec sezonu 2025/26.
0
Dajcie mi Jamesa do Barcelony
4
Niech mnie ktoś poprawi ale chyba Bayern ostatnio przegrał w Lidze Mistrzów w 2015 z Barcelona, tez 3:0 na camp nou
1
A pisałem mieć go za Busquetsa
0
Wstawić Rodriego zamiast Busquetsa to jest chore marzenie
0
@siuuu na szczęście nie poleciałem i już nie polecę do końca sezonu bo szkoda czasu i kasiorki
2
Uruuuuguuuaayyoooo
0
@siuuu plus fakt ze napisałeś takie populistyczne gadki ze szkoda gadać xd
0
@siuuu jeżeli byłeś 10 razy w Barcelonie i jedziesz kolejny raz i dostajesz tskie gowno to się odechciewa
9
Dlaczego Lewandowski gra tak słabo bo od 10 lat w klubie nie miał tak słabych skrzydłowych obok siebie
3
Alba przez 5 minut zrobił więcej zamieszania niż Raphinha przez 7 kolejek
0
@dafik85 co ma piernik do wiatraka
3
@Tomo1989 piach i jeden dramat
6
I teraz wyobraźcie sobie sytuacje, jedziecie do Barcelony na mecz z Polski.
Loty, hotele, życie, mecz. Wydajesz 4 tysiące i ogladasz gónwo, bo 4 piłkarzy z pierwszego składu ma kontuzje i oczy krwawią. I to nie wyjaZd na tydzień ale na 3/4 dni
5
2023 liga bez goal line
1
Bez Dembele i Pedriego ta drużyna to przeciętniaki ze głowa mała
0
@Bulbulator bardziej jak córka
0
Barcelona potrzebuje latem napastnika, kolejna klasowa 9
0
@Emhyr urugwajczyk normalny ????????
6
W poniedziałek +15
3
Przecież to nie jest faul