19

A później śmieszne dzieci z tej strony dyskutują po co Gundogan

1

Ktoś sobie włączy Barcelonę i pomyśli ze to lider z taka przewaga to można się za głowę złapać jak ta liga jest słaba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz im wyczaruje coś ten Algierczyk

1

@okiemtypera_lucaxx95 dramat prezent hahha żubrówkę do zlewu

2

Araujo i Militao to dwóch najlepszych środkowych obrońców w lidze

2

Przekaz na dzisiaj byczki


0

@Szklaner a na kaleke ansu fatiego ile placimy?

0

@Kidd dlatego, że miliony ludzi uzależnia się od hazardu i coraz więcej młodych schodzi na złą stronę a to nie jest tylko zabawa...

8

super decyzja PL

federacja zakazała reklam bukmacherów na koszulkach piłkarskich. Przepis wchodzi w życie już teraz, ale kluby mają czas ale aby pomóc klubom w odejściu od sponsorowania gier hazardowych z przodu koszulki, układ zbiorowy zacznie obowiązywać pod koniec sezonu 2025/26.


0

Dajcie mi Jamesa do Barcelony

4

Niech mnie ktoś poprawi ale chyba Bayern ostatnio przegrał w Lidze Mistrzów w 2015 z Barcelona, tez 3:0 na camp nou

1

A pisałem mieć go za Busquetsa

0

Wstawić Rodriego zamiast Busquetsa to jest chore marzenie

0

@siuuu na szczęście nie poleciałem i już nie polecę do końca sezonu bo szkoda czasu i kasiorki

2

Uruuuuguuuaayyoooo

0

@siuuu plus fakt ze napisałeś takie populistyczne gadki ze szkoda gadać xd

0

@siuuu jeżeli byłeś 10 razy w Barcelonie i jedziesz kolejny raz i dostajesz tskie gowno to się odechciewa

9

Dlaczego Lewandowski gra tak słabo bo od 10 lat w klubie nie miał tak słabych skrzydłowych obok siebie

3

Alba przez 5 minut zrobił więcej zamieszania niż Raphinha przez 7 kolejek

0

@dafik85 co ma piernik do wiatraka

3

@Tomo1989 piach i jeden dramat

6

I teraz wyobraźcie sobie sytuacje, jedziecie do Barcelony na mecz z Polski.
Loty, hotele, życie, mecz. Wydajesz 4 tysiące i ogladasz gónwo, bo 4 piłkarzy z pierwszego składu ma kontuzje i oczy krwawią. I to nie wyjaZd na tydzień ale na 3/4 dni

5

2023 liga bez goal line

1

Bez Dembele i Pedriego ta drużyna to przeciętniaki ze głowa mała

0

@Bulbulator bardziej jak córka

0

Barcelona potrzebuje latem napastnika, kolejna klasowa 9

0

@Emhyr urugwajczyk normalny ????????

6

W poniedziałek +15

3

Przecież to nie jest faul

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?