abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
2006
2007
2014
2015
2016
2020
2023
0
Vamos mi sevilla
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO w jakie ty telefony wierzysz ;) to brednie i zwykła nagonka.
powrotu messiego nigdy nie było w planach, to romero i jego banda nieudacznikow robia sobie kliki a azaraz bedzie bernardo part 23
0
@PatrychoO messi i jego rodzina to największe złotowy w historii piłki noznej. Tylko hajs się liczy zobaczysz
0
Już rzygam ta cała bańka z Messim. Odechciewa mi się coraz bardziej, niech idzie do ogórków z Arabii, niech to ogłaszają bo już mam serdecznie dość
0
@Adran360 ale dalej byl w Europie i gral dobrym klubie
0
@Ksavix chłopie czytaj ze zrozumieniem.
Śmieli się z cristiano wszyscy nie mówię o Leo, ale pewnie i on miał bekę z tego wyboru.
Ty wiesz najlepiej co messi powiedzial a czego nie.
Ja nie wierze jego powrót bo wiem ze jest wielkim piłkarzem ale tez największym pazernym piłkarzem Barcelony w historii.
1
Jeżeli Messi wybierze Arabię Saudyjska i te chore brudne pieniądze a wcześniej każdy miał pompę z Cr7 który tam przecierał szlaki to będzie mi mega zal i przykro ze względu na ta cała otoczkę medialna.
Pozostanie niezła rysa. Wiadomo, ze Leoś lubi pieniądze i to bardzo ale będę bardzo zniesmaczony i trochę niesmak pozostanie.
4
@semafor ta bo messi musi rezerwować cokolwiek gdziekolwiek hahaah
6
Xavi Simons królem strezlców ligi holenderskiej..... ależ to musi być cienka liga
6
Płaczę :((( i nie wstydzę się tego
7
segunda segunda segunda segunda segunda
0
@takisobiektos ja wiem, nawet za walkowera zdjalbym busquetsa dla owacji :)
3
Ile tych tercji zmian jest w tej la liga hahahaha coś tu chyba sędziowie zapomnieli o przepisach
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Legendo będziemy o Tobie pamiętać
4
I zaczynamy ligę mistrzów z Marcosem Alonso
0
Cwiakala ewidentnie miał zwolnienie z wfu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Boże kochany, nie dość ze Cwiakala to fan Realu to teraz jeszcze prawie dochodzi za każdym razem gdy Espanyol strzela albo jest blisko gola.
44
:( najlepszy lewy obrońca w historii klubu odchodzi
0
@Krzysztof1987 niech znika jak najszybciej, nie moga na niego patrzec
2
Mam nadzieję, że następnym który odejdzie będzie S.Roberto i nie zobaczymy go w sezonie 23/24 w koszulce Barcelony
jezuu daj boze
roberto won z klubu, wstyd dla klubu miec takiego kapitana
0
@misiek12319 z meczów *
24
Newcastle w LM po 20 latach :)
0
chyba Juvetnus się ładnie podłamał przed meczem
0
@takisobiektos odejmowanie dodawanie odejmowanie i tak w kółko
0
cyrku ciąg dalszy
-10 punktów dla Juventusu.
59 punktów na koncie, 5 punktów straty do 4 Milanu.
Wieczorem Empoli, w weekend - bezpośredni z Milanem o Ligę Mistrzów.
48
wielka rzecz