12

2006
2007
2014
2015
2016
2020
2023

0

Vamos mi sevilla

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO w jakie ty telefony wierzysz ;) to brednie i zwykła nagonka.
powrotu messiego nigdy nie było w planach, to romero i jego banda nieudacznikow robia sobie kliki a azaraz bedzie bernardo part 23

0

@PatrychoO messi i jego rodzina to największe złotowy w historii piłki noznej. Tylko hajs się liczy zobaczysz

0

Już rzygam ta cała bańka z Messim. Odechciewa mi się coraz bardziej, niech idzie do ogórków z Arabii, niech to ogłaszają bo już mam serdecznie dość

0

@Adran360 ale dalej byl w Europie i gral dobrym klubie

0

@Ksavix chłopie czytaj ze zrozumieniem.
Śmieli się z cristiano wszyscy nie mówię o Leo, ale pewnie i on miał bekę z tego wyboru.

Ty wiesz najlepiej co messi powiedzial a czego nie.

Ja nie wierze jego powrót bo wiem ze jest wielkim piłkarzem ale tez największym pazernym piłkarzem Barcelony w historii.

1

Jeżeli Messi wybierze Arabię Saudyjska i te chore brudne pieniądze a wcześniej każdy miał pompę z Cr7 który tam przecierał szlaki to będzie mi mega zal i przykro ze względu na ta cała otoczkę medialna.

Pozostanie niezła rysa. Wiadomo, ze Leoś lubi pieniądze i to bardzo ale będę bardzo zniesmaczony i trochę niesmak pozostanie.


4

@semafor ta bo messi musi rezerwować cokolwiek gdziekolwiek hahaah

6

Xavi Simons królem strezlców ligi holenderskiej..... ależ to musi być cienka liga

6

Płaczę :((( i nie wstydzę się tego

7

segunda segunda segunda segunda segunda

0

@takisobiektos ja wiem, nawet za walkowera zdjalbym busquetsa dla owacji :)

3

Ile tych tercji zmian jest w tej la liga hahahaha coś tu chyba sędziowie zapomnieli o przepisach

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Legendo będziemy o Tobie pamiętać

4

I zaczynamy ligę mistrzów z Marcosem Alonso

0

Cwiakala ewidentnie miał zwolnienie z wfu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Boże kochany, nie dość ze Cwiakala to fan Realu to teraz jeszcze prawie dochodzi za każdym razem gdy Espanyol strzela albo jest blisko gola.

44

:( najlepszy lewy obrońca w historii klubu odchodzi


0

@Krzysztof1987 niech znika jak najszybciej, nie moga na niego patrzec

2

Mam nadzieję, że następnym który odejdzie będzie S.Roberto i nie zobaczymy go w sezonie 23/24 w koszulce Barcelony

jezuu daj boze
roberto won z klubu, wstyd dla klubu miec takiego kapitana


0

@misiek12319 z meczów *

24

Newcastle w LM po 20 latach :)

0

chyba Juvetnus się ładnie podłamał przed meczem

0

@takisobiektos odejmowanie dodawanie odejmowanie i tak w kółko

0

cyrku ciąg dalszy



-10 punktów dla Juventusu.



59 punktów na koncie, 5 punktów straty do 4 Milanu.



Wieczorem Empoli, w weekend - bezpośredni z Milanem o Ligę Mistrzów.

48

wielka rzecz


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?