abram3k
Dołączył/a: wrzesień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DIPENSE bo się nie znają na piłce te pajace
1
@cris2706 mega trafne
1
Ale ten BROZOVIC to jest pan piłkarz. Chciałbym go mieć u Nas
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Rekin w okolicach jednego z hoteli w Hurgadzie zaatakował Ruska. Chłop zmarł
https://x.com/krzysztofjano15/status/1666821519031570439
1
Jeśli masz wątpliwości co do gry w Barcelonie, nie jesteś już dla nas użyteczny...
-Johan Cruyff.
0
@Szmulek egoista hipokryta troszkę
16
Tęsknie za Barcelona co za hipokryta. Dlatego uciekam 3 miesiące przed końcem okienka
0
@Encore nie ufalbym. Słabe źródło
0
@Emhyr więcej iks de dzieciaczku
1
@Emhyr nie, trzeba brać pod uwagę to że to idiotyczny grubasek, który został wyjaśniony przez transfer Messiego już ostatecznie. pajac i tyle
2
@hayek właśnie te beksy co mają najwięcej do powiedzenia właśnie są w szkole
5
wreszcie ten grubas Romero przestanie sobie robić wyświetlenia na sztucznym pompowaniu powrotu Messiego
0
@dAvi_2 on właśnie skończył karierę odchodząc do klubu nie z Europy
0
@Kapiczek i po jakiemu by gadał w tej arabii ? chlop zielony jest w kazdym języku umie tylko hiszpański, i w miami w miescie gdzie jest pełno latynosow sie dogada nigdzie indziej
1
@Nowy1103 dokładnie to farmazon jeden w dzieci mu wierzą
0
@zodiak_10 messi i nauka języka hahaha dobre
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Gerardooo farmazoneeeee Romero
0
@DaPidejpi 30 bramek i 20 asyst to we wszystkich rozgrywkach + reprezentacja
18
żaden Messi, to jest najważniejszy transfer lata
4
@tbas jakiś romero codziennie co innego twierdzi, wierzee portierom
6
juz farmazon się wycofuje hahaha
1
@Nazio87 Romero
0
@wasacz dwie kopytkary
0
@Pawlak1992 o No zapomniałem dobry wybor ale chyba 4 bardziej kusi w 5 może Kounde
1
Jaka macie propozycje numeru dla naszego kochanego Gundogana
Pedri 8
Gavi 6
Dembele 7
Ja bym dał 3 po Pique dla Araujo a 4 oddał wielkiemu GUNDO
Na 10 wiadomo ze jakaś bomba
4
Xavi miałby lekkie zastrzeżenia co do wysokości trawy
https://x.com/CrespoDani/status/1664597832962023425/photo/1
0
@takisobiektos nieładnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika